WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Niedziela, 29 stycznia 2023 r.
Imieniny obchodzą: Franciszek, Zdzisław, Zenon

Ewa Stolarz

30 października 2017

Biblioteka parafialna zaprasza – w nowym miejscu, z coraz większymi zbiorami

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Starej Miłośnie zaprasza mieszkańców Wesołej i okolic do korzystania ze stale powiększających się zbiorów Biblioteki parafialnej - książek, płyt CD, MP3 i DVD. Aktualnie w Bibliotece obejrzeć można również 2 wystawy fotograficzne „Radość wiary” i „Radość Słowa” ze zdjęciami nagrodzonymi w konkursach organizowanych przez parafię w ubiegłych latach.
29 listopada 2016

Parafialna biblioteka w nowym miejscu

Od 16 października 2016 biblioteka Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa mieści się w nowym kościele – wchodzimy wejściem od zakrystii na I piętro. W zbiorach biblioteki znajduje się już ponad 450 książek oraz ponad 800 płyt CD, MP3, DVD poświęconych pogłębianiu życia duchowego i więzi z Bogiem, bardziej świadomemu przeżywaniu wiary oraz poprawie relacji z bliskimi.
4 grudnia 2014

O radości spotkania ze Słowem Bożym tym razem…przez obiektyw

23 XI 2014 w Kościele św. Antoniego odbyło się ogłoszenie wyników ogólnopolskiego konkursu fotograficznego „Radość Słowa” oraz otwarcie pokonkursowej wystawy. W ciągu 4 miesięcy od ogłoszenia konkursu otrzymaliśmy 130 zdjęć od 52 osób z całej Polski oraz z Wielkiej Brytanii i Szwajcarii.

10 stycznia 2014

Radość wiary zatrzymana w kadrze

Na przełomie listopada i grudnia 2013 w Kościele św. Antoniego w Starej Miłośnie prezentowana była pokonkursowa wystawa fotograficzna „Radość wiary”. Ze 175 zdjęć nadesłanych przez 72 osoby z całej Polski oraz z Francji  Jury, w skład którego wchodzili: J.E. Ks. Bp Marek Solarczyk, Waldemar Kompała oraz Marta Dzbeńska-Karpińska nagrodziło i wyróżniło 37 zdjęć.
20 listopada 2013

Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego „Radość wiary”

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa zaprasza 24 listopada 2013 r. po Mszy Św. o godz. 12.30 na ogłoszenie wyników i otwarcie pokonkursowej wystawy fotograficznej „Radość wiary”. Na konkurs napłynęło z całej Polski ponad 170 zdjęć.

 

Międzyparafialny konkurs fotograficzny "Radość wiary"

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Starej Miłośnie zaprasza do udziału w międzyparafialnym konkursie fotograficznym „RADOŚĆ WIARY”, który honorowym patronatem objął J.E. Ks. Bp Marek Solarczyk, Biskup Pomocniczy Diecezji Warszawsko-Praskiej. Zdjęcia w wersji elektronicznej ukazujące radość z bycia w bliskiej i budującej relacji z Bogiem można przysyłać do końca września.

19 listopada 2012

Niezwykła biblioteka parafialna zaprasza!

Proboszcz Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa -Ksiądz Prałat Krzysztof Cyliński oraz Ksiądz Bartek Kopeć zapraszają w ramach akcji „Podziel się dobrą książką”  do wirtualnej biblioteki parafialnej. Dlaczego wirtualnej? Przeczytajcie poniżej.
26 października 2012

Konferencja „Biblia jest dla każdego – możesz się w niej zakochać!”

W niedzielę 28 października 2012 gościem Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa przy ul. Borkowskiej 1 w Starej Miłośnie będzie Ojciec Krzysztof Wons. Na Mszach Św. o godz. 8.00, 9.30, 11.00, 12.30 i 18.00 wygłosi kazania,  a o godz.19.00 w ramach organizowanych przez Księdza Michała Dziedzica Konferencji dla „dorosłych” poprowadzi konferencję zatytułowaną „Biblia jest dla każdego – możesz się w niej zakochać!”.
21 sierpnia 2012

Parafialny konkurs fotograficzny w Starej Miłośnie

Proboszcz Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Starej Miłośnie - Ksiądz Krzysztof Cyliński zaprasza do uczestniczenia w wakacyjnym konkursie fotograficznym. Do wyboru są trzy kategorie: „ Wielbić Pana chcę”, „Kapliczki i Krzyże –świadectwem wiary i miłości do Boga” oraz „Kościół św. Antoniego –wczoraj i dziś”. Prace można składać do 23 września br.
11 czerwca 2012

Gimnastyka duszy

Gimnastyka duszy? Czemu nie? Gimnastykujemy ciało, ćwiczymy intelekt, chcemy ćwiczyć asertywność, kreatywność i różne pozytywne cechy charakteru, osoby lubiące fotografować „ćwiczą oko” – czemu by nie zaproponować ćwiczeń duszy?
18 listopada 2011

Wypożyczalnia płyt CD o duchowości, wierze i relacjach – już od tej niedzieli!

Wszystkich zainteresowanych pogłębianiem życia duchowego, bardziej świadomym przeżywaniem wiary oraz  poprawą relacji z  bliskimi zapraszamy do wypożyczalni płyt CD poświęconych tej właśnie tematyce, która od najbliższej niedzieli rusza przy drewnianym kościele w Starej Miłośnie.
12 listopada 2011

„Joga, tarot, bioenergoterapia- co Kościołowi do tego?”- Robert Tekieli

Ksiądz Michał Dziedzic wraz z duszpasterzami z Parafii Matki Boskiej Zwycięskiej w Rembertowie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Konferencje dla „dorosłych”.Konferencję zatytułowaną „Joga, tarot, bioenergoterapia – co Kościołowi do tego? poprowadzi Robert Tekieli –znany dziennikarz i publicysta.

9 listopada 2011

Kolejna konferencja śladami myśli Jana Pawła II w parafii NSPJ w Starej Miłosnej

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Starej Miłośnie zaprasza na kolejną Konferencję z cyklu „Śladami myśli błogosławionego Jana Pawła II” – tym razem poświęconą Mszy Świętej i zatytułowaną „Eucharystia- szczytem i źródłem życia chrześcijańskiego”.
7 października 2011

„Chrześcijaństwo a religie wschodu” - konferencja w Rembertowie

Duszpasterze z Parafii Matki Boskiej Zwycięskiej w Rembertowie zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu - Konferencje dla „Dorosłych”. Tym razem konferencję zatytułowaną „Chrześcijaństwo a religie wschodu” poprowadzi Siostra Michaela Pawlik OP.
7 października 2011

„Chrześcijaństwo a religie wschodu” - konferencja w Rembertowie

Duszpasterze z Parafii Matki Boskiej Zwycięskiej w Rembertowie zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu - Konferencje dla „Dorosłych”. Tym razem konferencję zatytułowaną „Chrześcijaństwo a religie wschodu” poprowadzi Siostra Michaela Pawlik OP.
6 października 2011

Konferencja śladami myśli Jana Pawła II w parafii NSPJ w Starej Miłosnej

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa przy ulicy Borkowskiej 1 w Starej Miłośnie zaprasza na Konferencję śladami myśli błogosławionego Jana Pawła II - „Jezus Chrystus jedynym ratunkiem człowieka”.  Konferencja odbędzie się 9 października 2011 (niedziela) o godz. 19.00.  Poprowadzi ją ksiądz Bartłomiej Kopeć.
10 września 2011

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa zaprasza na Misje Święte

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa zaprasza na Misje Święte, które odbędą się w dniach 11-18 września 2011 w kościele przy ul. Borkowskiej 1 w Starej Miłośnie. Prowadzić je będą Misjonarze Świętej Rodziny.
9 września 2011

Audiobooki nie tylko na niedzielę

„Czas jest tym, czego nie możemy pożyczyć ani zaoszczędzić. Jedyne, co możemy z nim zrobić, to z niego korzystać” te słowa Benjamina Franklina skutecznie zachęcają do tego, by z danego nam czasu korzystać jak najlepiej. Jedną z możliwości jest słuchanie audiobooków.
28 czerwca 2011

Kolejny Wieczór Chwały w drewnianym Kościele przy ul Borkowskiej 1

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa zaprasza 1 lipca 2011 na kolejny Wieczór Chwały. Rozpocznie się Odpustową Mszą Świętą, a po niej odbędą się: nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i adoracja z modlitwą o uzdrowienie.
31 maja 2011

Wieczór Chwały – kolejna propozycja Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Starej Miłosnej

Ktoś dawno temu powiedział , że człowiek, aby trwać w harmonii, powinien codziennie odwiedzać wszystkie 4 komnaty swojego „ja”: komnatę ciała, komnatę umysłu, komnatę uczuć i komnatę ducha. Odwiedzać, czyli poświęcić im trochę czasu i odpowiednio o nie zadbać.

 


stalgast2

Kalendarz Imprez

Styczeń 2023
PnWtSrCzwPtSoNd
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Najbliższe wydarzenia


Niedziela, 5 lutego 2023

Spotkanie z Krystyną Czerni i wystawa sztuki sakralnej

Zgłoś wydarzenie

Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Jaka forma imprez lokalnych podoba Ci się najbardziej?

kino plenerowe
wyprzedaż garażowa
piknik / festyn
zajęcia sportowe, maratony, biegi, rajdy rowerowe
koncerty
wieczory autorskie, benefisy
warsztaty artystyczne (rękodzieło, teatr, malarstwo, rysunek, śpiew)
imprezy charytatywne
Zobacz wyniki

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń