WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Niedziela, 19 stycznia 2020 r.
Imieniny obchodzą: Marta, Henryk, Mariusz

KK Marysin

12 czerwca 2014

Bezpieczna zabawa – to podstawa

„Bezpieczna  zabawa – to podstawa” - pod tym hasłem w nadchodzącą sobotę na boisku Osiedlowym Syrenka II w godzinach 12:00 – 14:00  odbędzie się impreza plenerowa organizowana przez Klub Kultury „Marysin”. Na najmłodszych czekają liczne atrakcje, które poprowadzą aktorzy teatrów dziecięcych.
15 maja 2014

Z operetką na ty...

Klub Kultury „Marysin” zaprasza na koncert najpiękniejszych arii operowych oraz operetkowych pt. „Z operetką na ty...” . Z muzyczną formą będziemy mieli okazję poznać się bliżej, w sobotę, 17 maja o godzinie 17:00. Podczas kulturalnego spotkania zostaną wykonane największe przeboje tego rodzaju muzyki. Wstęp wolny.

8 maja 2014

Wieczór poetycko-muzyczny w Klubie Kultury „Marysin”

Wszyscy miłośnicy połączenia muzyki i poezji powinni odwiedzić 9 maja Klub Kultury „Marysin”. W nadchodzący piątek o godzinie 18:00 odbędzie się wieczór poetycko-muzyczny Mirosława Pardela, autora poezji, fraszek i aforyzmów. Wstęp wolny.  

14 kwietnia 2014

XVIII Wawerski Przegląd Tańca Nowoczesnego

Jeśli jesteś miłośnikiem pląsów w rytm muzyki koniecznie musisz przyjść na XVIII Wawerski Przegląd Tańca Nowoczesnego, który organizuje Klub Kultury „Marysin” w sobotę, 26 kwietnia. Impreza rozpocznie się o godzinie 10:00 w Hali Sportowej przy ZS nr 115. przy ul. Króla Maciusia w Warszawie.

20 marca 2014

Wieczór poetycko - muzyczny

Kazimierz Nowacki już dziś, 21 marca serdecznie zaprasza na wieczór poetycko – muzyczny, który odbędzie się w Klubie Kultury „Marysin” o godzinie 18:00. Za oprawę muzyczną wieczoru odpowiedzialny będzie Piotr Prokaryn.

13 marca 2014

Familijny wernisaż w Klubie Kultury „Marysin”

W rodzinie siła, wie o tym Klub Kultury „Marysin”, który zaprasza na familijny wernisaż Janiny Krasińskiej i jej wnuków Zofii i Adama. Dzieła artystów będzie można obejrzeć już 14 marca o godzinie 18:00.

7 marca 2014

A’la Kabaret w Dzień Kobiet

Klub Kultury Marysin zaprasza w Dzień Kobiet – 8 marca o godzinie 16:00 na spektakl satyryczny pt. „W sanatorium krynickim”.  A’la Kabaret zaprasza na pełen humoru montaż dialogów, monologów i scenek rodzajowych przeplatanych piosenkami i tańcem.  

3 stycznia 2014

Nabór do grupy teatralno-poetyckiej w KK "Marysin"

Program kulturalny Klubu Marysin zrzeszający świadomość  sztuki zaprasza! Przygotowujemy  grupę teatralno-poetycką i  wyławiamy talenty. Zainteresowanych, prosimy o stawienie  się do Klubu Kultury „MARYSIN”, w  dniu 17.01.2014  (piątek) - o godzinie 17.00.

4 listopada 2013

Ciuchowe wariacje

Klub Kultury Marysin zaprasza na warsztaty  „Ciuchowe wariacje”. Za pomocą farb do malowania na ubraniach możemy w prosty sposób ozdobić np. nudny, jednobarwny t-shirt, szorty, sukienkę itd. Na warsztatach będziemy malować z wolnej ręki, kopiować od szablonu, bądź obrysowywać wzory konturem a następnie wypełniać je farbą – wszystko zależy od naszej wyobraźni.

24 lipca 2012

„Lato w mieście” w Klubie Kultury „Marysin”

Już pierwsza część „Lata w mieście” minęła! W Klubie Kultury „Marysin” dzieci brały udział w różnorodnych warsztatach: ceramicznych, plastycznych, Akademii umysłu. Były też wesołe spektakle teatralne w wykonaniu aktorów teatrów dziecięcych. W sierpniu zapraszamy na drugą część naszego „Lata w mieście”. 
29 czerwca 2012

Klub Kultury „Marysin” na Dziecięcej Euro-Stolicy!

W dniu 20 czerwca 2012 r. zespoły tańca nowoczesnego i Studio Piosenki z  Klubu Kultury „Marysin”  wystąpiły na  estradzie na Placu Defilad w Strefie Kibica w Warszawie. Dwa zespoły tańca nowoczesnego i cztery uczestniczki sekcji Studia Piosenki o godz. 12.00 rozpoczęły wielogodzinny program rozrywkowy na największej scenie w Warszawie.
26 kwietnia 2012

„Młodzi liderzy lokalnej samorządności” – zgłoszenia już tylko do poniedziałku!

FMW oraz Klub Kultury „Marysin” zapraszają do udziału w projekcie „Młodzi liderzy lokalnej samorządności”, który ma na celu zapoznanie młodzieży z potrzebą istnienia i działania lokalnych samorządów. W ramach projektu odbędą się dwa szkolenia, pierwsze w dniach 11-13 maja, zapisy do 30 kwietnia.
6 kwietnia 2012

Wieczór poezji w Klubie Kultury „Marysin”

Dnia 16.III. 2012r. w Klubie Kultury „Marysin” odbył się pełen wdzięku, nostalgii i sentymentu wieczór poetycki. Autorką pięknych lirycznych wierszy i obrazów była dawna mieszkanka Marysina – Katarzyna Marciniuk. Każdy wiersz pozostawił w słuchaczu swój ślad. Czasem jej poezje są przejmujące , czasem liryczne, czasem też zadziwiająco celnie komentujące rzeczywistość.
3 kwietnia 2012

Wizyta gości z Belgii w Klubie Kultury „Marysin”

W dniu 27 marca 2012 r. Klub Kultury „Marysin” gościł grupę studentów dyplomowego roku animacji kultury z Belgii. Wizyta odbyła się w ramach współpracy z Katedrą Animacji Kultury i Pracy Socjalno-Wychowawczej Uniwersytetu Warszawskiego (projekt FOCUS ON YOUTH). 
23 września 2011

40 urodziny Klubu Kultury Marysin

21 września 2011 r. minęło równo 40 lat istnienia naszej wspaniałej i zacnej placówki! Na urodziny Klubu Kultury „Marysin” przybyło bardzo wielu gości. Pani Dyrektor przywitała wszystkich bardzo ciepło i serdecznie.
10 września 2011

Gwiezdne wojny w Marysinie!

Dnia 26 sierpnia 2011r. na boisku osiedlowym Syrenka II w Marysinie Wawerskim wylądował statek kosmiczny, na pokładzie którego przybył sam Lord Wader i jego drużyna: Obi-Wan Kenobi, rycerz Jedi i Jocasta Nu.
6 września 2011

Piękna nasza Polska cała!

Zakończyła się pierwsza część projektu realizowanego przez Forum Młodzieży Warszawy i Klub Kultury „MARYSIN” współfinansowanego przez m.st. Warszawę pn. "Piękna nasza Polska cała", mającego uwrażliwić dzieci i młodzież na piękno i bogactwo kultury polskiej.
18 lipca 2011

Klub Kultury „Marysin” zdobył tytuł Mistrza Świata!!!!

W dniach 23-26 czerwca 2011 Laura Kowalska, Klaudia Grudzińska i Klaudia Kowalczyk reprezentowały Klub Kultury „Marysin” na Mistrzostwach Świata IFMD w tańcu sportowym na Węgrzech. W zawodach uczestniczyli przedstawiciele kadr narodowych Węgier, Słowacji, Serbii, Rumunii, Mołdawii, Austrii, Wielkiej Brytanii, Rosji oraz Polski.


Stalgast
Zgłoś wydarzenie

konstans
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

W Nowym Roku:

rzucę palenie
schudnę
będę się zdrowo odżywiać
zacznę uprawiać sport
zacznę odkładać pieniądze na spełnienie marzeń
nic nie postanawiam, bo zawsze nic mi z tego nie wychodzi
nic nie postanawiam, bo nie uznaję "postanowień noworocznych", przez cały rok staram się zmieniać na lepsze
Zobacz wyniki

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń