WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Niedziela, 18 marca 2018 r.
Imieniny obchodzą: Anzelm, Cyryl, Edward

WCK

12 marca 2018

Alter Wawer: koncert wielkopostny Auguścik - Pomianowska

Wawerska Strefa Kultury zaprasza na koncert z cyklu Alter Wawer pt. Koncert wielkopostny Stwórco łaskawy w wykonaniu Grażyna Auguścik & Maria Pomianowska Ensamble w dniu 25.03. 2018 roku o godz. 18.00 na ul. Zagańskiej 1a.
28 stycznia 2018

HOP-SIUP – rodzinne warsztaty teatralno-plastyczne

Wawerska Strefa Kultury przy ul. Żegańskiej 1a zaprasza 4 lutego na godz. 10.30 (czwartek) na rodzinne warsztaty teatralno-plastyczne HOP-SIUP. Zajęcia poprowadzi Iza Toroniewicz-Wyszomirska. Wstęp wolny!
7 stycznia 2017

Styczeń w Wawerskim Centrum Kultury

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą kulturalną przygotowaną przez Wawerskie Centrum Kultury i jego filie. Przed nami m.in. koncerty kolęd, bale karnawałowe oraz wydarzenia związane z Dniem Babci i Dniem Dziadka.
2 września 2015

Historia z pociągu

Warszawskie Centrum Kultury zaprasza do udziału w konkursie literackim na „Historię z pociągu”. Organizatorzy czekają na prace o objętości dwóch stron dot. naszych podróży pociągiem, dziwnych bądź śmiesznych sytuacji, które wydarzyła się nam podczas jazdy tym środkiem transportu. Prace należy przesłać do 15 września br. 

6 lipca 2015

„Kultura i Natura” w Wawerskim Centrum Kultury

Wawerskie Centrum Kultury realizuje wiele ciekawych projektów, które wpisują się w program wiodący p/n „Kultura i Natura”. Jedna z inicjatyw to „Nowe Ogrody Kultury”. Jest to projekt wieloletni, który łączy dwa obszary, z pozoru odmienne – kulturę i naturę. W zamierzeniu ma otworzyć przestrzeń do rozmów na temat pracy u podstaw, jaka musi dokonać się w przypadku planowania ogrodów jak i planów rozwoju kultury.

11 maja 2015

Piknik nad Wisłą z Wawerskim Centrum Kultury

Już dziś warto zarezerwować sobie czas na niedzielne popołudnie 24 maja. Tego dnia odbędzie się jedna z najbardziej kolorowych imprez w Wawrze - „Zielone Świątki na Urzeczu”.  

3 kwietnia 2015

Kawiarnia Naukowa 1a

Wawerskie Centrum Kultury stało się drugim w stolicy miejscem, w którym działa Kawiarnia Naukowa. 12. marca odbył się inauguracyjny wykład, który poprowadziła prof. dr hab. Magdalena Fikus z Instytut Biochemii i Biofizyki PAN, naukowiec - biolog molekularny, Przewodnicząca Rady Upowszechniania Nauki PAN, współtwórczyni Festiwalu Nauki w Warszawie. 9 kwietnia odbędzie się wykład pt. "Jak się kłócić i pozostać w przyjaźni".

4 lutego 2015

Wawerskie Centrum Kultury zaprasza

Wawerskie Centrum Kultury zaplanowało na 2015 r. wiele ciekawych imprez. W styczniu dzieci i młodzież brały udział w różnego rodzaju warsztatach w ramach akcji „Zima w mieście”, którą zakończył „Bal u Królowej Śniegu”.
16 października 2014

Przedstawienie pt. „Niebiescy – smerfuj bezpiecznie”

Wawerskie Centrum Kultury Filia Radość zaprasza dzieci na przedstawienie pt. „Niebiescy – smerfuj bezpiecznie” w wykonaniu aktorów „Teatronu”, które odbędzie się 18 października o godzinie 15:00. Bajka przenosi dzieci w świat małych, wesołych ludków, wszystkim znanych jako smerfy.
13 października 2014

Wawerskie Centrum Kultury – oficjalny start!

W niedzielę 26 października br. nastąpi oficjalne otwarcie Wawerskiego Centrum Kultury. Tworzy je 6 filii (dotychczasowych klubów kultury) oraz Wawerska Strefa Kultury.
10 października 2014

Sąsiedzi, spotkajmy się!

Akcja „Sąsiedzi” to cykl kameralnych spotkań mieszkańców w wawerskich osiedlach, realizowany przez filie Wawerskiego Centrum Kultury. Jako instytucje, ale i jako Wasi sąsiedzi chcemy wspierać Państwa pomysły, uświadamiać potrzebę odpowiedzialności za własne otoczenie i to, co się w nim dzieje. Mamy nadzieję, że akcja stanie się przyczynkiem do nawiązania lepszych kontaktów, więzi i współpracy międzysąsiedzkiej, zachęci do podejmowania działań na małą i większą skalę w obszarze szeroko pojętej kultury. Pierwsze spotkanie odbędzie się już jutro!


Jadalnia

Kalendarz Imprez

Marzec 2018
PnWtSrCzwPtSoNd
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Najbliższe wydarzenia


16 - 18 marca 2018

Warszawskie Dni Rodzinne

17 - 18 marca 2018

Grochów Grochów "Sted Go" - dwa spektakle, jeden z niespodzianką

Niedziela, 18 marca 2018

Antarktyda - pokaz slajów i opowieści z podróży

Zgłoś wydarzenie

Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Jakie są Twoje wrażenia z nowego Universamu (galerii handlowej Rondo Wiatraczna)?

Pozytywne, jest ładniej niż w dawnym Universamie
Jest super! Na pewno będę tam często wpadać na zakupy
Może być, ale żadna rewelacja
Szkoda, że nie ma tu bardziej oryginalnych sklepów
Centrum handlowe jak każde inne, oceniam neutralnie
Wolałem/am stary Universam
Jest ok, ale ma za mało restauracji/sklepów/punktów usługowych
Parę rzeczy bym poprawił/a, ale generalnie jest ok
Wreszcie coś nowoczesnego w miejsce starego odrapanego Universamu!
Jest za nowocześnie, powinni byli bardziej nawiązać do tradycji
Trudno powiedzieć, mam mieszane odczucia, które się równoważą
Jeszcze tam nie byłem/am
Zobacz wyniki
Kurek Foto

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń