WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Poniedziałek, 28 listopada 2022 r.
Imieniny obchodzą: Jakub, Lesław, Zdzisław

Wawerskie Centrum Kultury

28 listopada 2017

Escape Room. Najważniejsza depesza

Słyszeliście o "escape roomach", czy pokojach zagadek? Chcecie spróbować swoich sił w niezwykłej grze przygodowej i przenieść się w czasie do roku 1918? Odkryć sekret depeszy ogłaszającej niepodległość Polski i to za darmo? Takie rzeczy tylko w Wawrze!
9 listopada 2017

Depesza z Polski

Depesza z Polski jest naszym nowym interdyscyplinarnym projektem dla młodzieży, a także dorosłych. Okazją do działań edukacyjno-animacyjnych jest stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Ale ilu z nas wie, że 11 listopada wcale nie jest najważniejszą datą 1918 roku?
9 listopada 2017

Nowe projekty w Wawerskim Centrum Kultury

W listopadzie w Wawerskiej Strefie Kultury WCK będą realizowane cztery nowe projekty w ramach Konkursu dla organizacji pozarządowych ogłoszonego przez Wawerskie Centrum Kultury w zakresie  kultury i edukacji kulturalnej i animacji lokalnej  społeczności.
18 października 2017

Napisz świat od nowa

W październiku w Wawerskim Centrum Kultury ruszył projekt "Napisz świat od nowa". Jest to oryginalna propozycja połączenia kaligrafii z edukacją społeczną. Poprzez naukę liternictwa chcemy zwrócić uwagę na zanikającą sztukę ręcznego pisania, przypomnieć savoir-vivre pisma oraz zachęcić odbiorców do rozmowy o prawach człowieka, pomocy humanitarnej i tolerancji.
4 października 2017

Alter Wawer, czyli sztuka niestandardowa

14 października, w sobotę, o godz. 19.00 w ramach cyklu Alter Wawer, prezentującego ciekawych artystów, w Wawerskim Centrum Kultury wystąpi Pablopavo i Ludziki. Wejściówki w cenie 10 zł. Start wydarzenia o godzinie 19.00. Polecamy szczególnie jako patron medialny!
19 czerwca 2017

Wakacyjne warsztaty w Filii Zastów Wawerskiego Centrum Kultury

Filia Zastów Wawerskiego Centrum Kultury zaprasza na wakacyjne warsztaty dla dzieci i młodzieży. Zajęcia odbędą się w lipcu, a zapisy przyjmowane są do 23 czerwca. W ofercie znalazły się zajęcia wokalno-aktorskie, plastyczne, teatralne i plastyczno-muzyczne.
7 czerwca 2017

Czerwiec w Wawerskim Centrum Kultury

W czerwcu odbędzie się m.in. rajd rowerowy "Zielony Wawer" organizowany przez Filię Anin Wawerskiego Centrum Kultury, któremu patronujemy medialnie. Poza tym odbywać się będą ciekawe koncerty, wystawy, spektakle i szereg innych wydarzeń, sprawdźcie sami.
7 czerwca 2017

Wawerskie Powitanie Lata odwołane!

Informujemy, że planowane na 18 czerwca wydarzenie pn. "Wawerskie Powitanie Lata" z przyczyn niezależnych od organizatorów zostało odwołane. Przepraszamy za zmiany.
3 marca 2017

Marzec w Wawerskim Centrum Kultury

W marcu w Wawerskim Centrum Kultury odbywać się będą m.in. koncerty, spektakle i warsztaty dla kobiet (8 marca już blisko), dla dzieci i młodzieży, dla rodzin i seniorów, generalnie rzecz biorąc – każdy powinien znaleźć dla siebie interesujące propozycje. Poza tym będziemy witać wiosnę i ruszymy w plener, będzie się działo :-).
15 lutego 2017

Luty w Wawerskim Centrum Kultury

W lutym w filiach Wawerskiego Centrum Kultury prowadzona jest akcja Zima w Mieście, w ramach której organizowanych jest szereg ciekawych warsztatów (m.in. muzycznych, plastycznych, teatralnych). Poza tym odbywają się wystawy, spotkania sąsiedzkie oraz inne ciekawe wydarzenia.
24 stycznia 2017

XV Bal Charytatywny TPD

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci oddział Wawer już po raz 15 organizuje bal charytatywny na rzecz swoich podopiecznych. Po raz kolejny zostanie zorganizowany wspólnie z Wawerskim Centrum Kultury. Tym razem przyszedł czas na Bollywood. Profil imprezy będzie miał swoje odniesienie w muzyce oraz w serwowanych potrawach. 28 stycznia będziemy więc mieli w Wawrze odrobinę Indii.
22 listopada 2016

"Wigilia w polskiej tradycji" - koncert Chóru i Orkiestry Politechniki Warszawskiej

Wawerskie Centrum Kultury zaprasza na jedno z największych wydarzeń artystycznych 2016 roku, któremu z radością patronujemy medialnie. 4 grudnia w programie "Wigilia w polskiej tradycji" zaprezentuje się Chór i Orkiestra Politechniki Warszawskiej. Występ ubarwią gawędy o naszych rodzimych zwyczajach Bożonarodzeniowych. Początek o godz. 18.30. Wstęp wolny.
7 listopada 2016

Kawiarnia Naukowa 1a: "Czy nam się należy dochód bez pracy?"

Jako patron medialny serdecznie zapraszamy na najbliższe spotkanie organizowane przez Kawiarnię Naukową 1a. W czwartek 10 listopada w Wawerskim Centrum Kultury o godz. 18.30 rozpocznie się wykład dr. hab. Ryszarda Szarfenberga "Czy nam się należy dochód bez pracy?". Wstęp wolny.
24 października 2016

Zgrany Wawer - turniej gry planszowej "Letnisko"

Jako patron medialny serdecznie zapraszamy na turniej gry "Letnisko" pokazującej Wawer i okolice w latach 30. XX wieku. Spotkanie odbędzie się w czwartek 27 października o 18.30 w Wawerskim Centrum Kultury Filia Anin. Wstęp wolny!
7 października 2016

Kawiarnia naukowa 1a: "Ta straszna chemia!"

Wawerskie Centrum Kultury zaprasza 13 października 2016 roku o godz. 18.30 do Kawiarni Naukowej 1a przy ul. Żegańskiej 1a na wykład "Ta straszna chemia!" dr Małgorzaty Karwowskiej-Stefaniak.
11 maja 2016

Kawiarnia Naukowa 1a: „Co nowego w laboratoriach genetyków?”

Na najbliższym kawiarniano-naukowym spotkaniu - 12 maja o 18:30 - usłyszymywykład prof. dr hab. Magdaleny Fikus pt. "Co nowego w laboratoriach genetyków?". Będzie można podyskutować o klonowaniu, o genach warunkujących określoną cechę albo o uwarunkowaniach związanych z dziedziczeniem.
15 kwietnia 2016

VIII Turniej Brydża Sportowego o Mistrzostwo Dzielnicy Wawer 2016

WCK filia Anin zaprasza 17 kwietnia o godz. 10.00 na VIII Turniej Brydża Sportowego o Mistrzostwo Dzielnicy Warszawa Wawer 2016. Turniej sędziowany przez sędziego PZBS Mariana Łukasiaka. Wstęp: 20 zł od pary (opłata wpisowa).
15 kwietnia 2016

Druga Debata Oksfordzka w Wawerskim Centrum Kultury

Fundacja teK we współpracy z Wawerskim Centrum Kultury już po raz drugi zaprasza na Debatę Oksfordzką do Wawra. Będziemy rozmawiać na ważne tematy w sposób kulturalny, prezentując różne poglądy, opinie i punkty widzenia. 19 maja pochylimy się nad tematem: "Małe Ojczyzny - Duże Wyzwania". Zgłoszenia szkół do 21 kwietnia. A mieszkańców zapraszamy do przyjrzenia się debacie.
12 kwietnia 2016

Muzyczna scena młodych - warsztaty Uwolnij muzykę

Wawerskie Centrum Kultury zaprasza 17 kwietnia o godz. 16.00 na warsztaty pt. "Uwolnij muzykę". Nowatorskie sposoby tworzenia muzyki, zajęcia z loop station. Warsztaty poprowadzi uczestnik programu Must be the music Michał Sołtan. Po warsztatach koncert w jego wykonaniu. Jako support wystąpi zespół Chaostream. Wstęp wolny.
16 marca 2016

Wawerskie sobótki artystyczne

Wawerskie Centrum Kultury i Ferio Wawer zapraszają w każdą trzecią sobotę miesiąca na spotkania, na których artyści i animatorzy WCK pokażą Wam jak malować, rysować, lepić z gliny, szyć zabawki itd. Już w tę sobotę - 19 marca od 12:00 - warsztaty wielkanocne, czyli m.in. zdobiebie jajek, mały ogródek świąteczny, ale i maskotki z filcu.

stalgast2

Kalendarz Imprez

Listopad 2022
PnWtSrCzwPtSoNd
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Najbliższe wydarzenia


Środa, 14 grudnia 2022

Koncert Kolęd w SP nr 353

Zgłoś wydarzenie

księgowość
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Jaka forma imprez lokalnych podoba Ci się najbardziej?

kino plenerowe
wyprzedaż garażowa
piknik / festyn
zajęcia sportowe, maratony, biegi, rajdy rowerowe
koncerty
wieczory autorskie, benefisy
warsztaty artystyczne (rękodzieło, teatr, malarstwo, rysunek, śpiew)
imprezy charytatywne
Zobacz wyniki
nieruchomości

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń