WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Niedziela, 22 września 2019 r.
Imieniny obchodzą: Tomasz, Maurycy

Hanna Kowalska

9 listopada 2015

Wypatrujcie "Wiadomości Sąsiedzkich Gocław"

Także dzisiaj w części punktów dystrybucji pojawił się listopadowy numer "Wiadomości Sąsiedzkich Gocław". W numerze piszemy m.in.: o tajemnicach Jeziorka Kamionkowskiego i o super żłobku, jaki jest właśnie u nas. Znajdziecie tu także wywiad, który może stać się punktem zwrotnym w Waszym życiu!
9 listopada 2015

Sztafeta Patriotów

Urząd Dzielnicy Wawer zaprasza wszystkich mieszkańców naszej dzielnicy na "Sztafetę Patriotów", czyli wawerski bieg z okazji Dnia Niepodległości 11 listopada. Start o godz. 15.00 przy ul. Patriotów 15, zapisy w godz. 13.00-14.45. Wstęp wolny!
9 listopada 2015

Kino Kępa: "Cud nad Wisłą" (niemy film z 1921 roku)

Prom Kultury Saska Kępa zaprasza na seans z okazji Święta Niepodległości. W środę o godz. 12:00 w ramach senasów Kina Kępa obejrzymy niemy film z 1921 roku pt. „Cud nad Wisłą” w reżyserii Ryszarda Bogusławskiego. To zrealizowany z rozmachem melodramat patriotyczny, ilustrujący epizody wojny polsko-bolszewickiej. W głównych rolach gwiazdy przedwojennego kina: Jadwiga Smosarska i Stefan Jaracz.
9 listopada 2015

Familijna Garażówka w Wawerskim Centrum Kultury

W sobotę 14 listopada w godzinach 16:00 – 19:00 w Międzylesiu odbędzie się Familijna Garażówka. Będzie można sprzedawać, kupować, wymieniać lub oddawać różne rzeczy, a wstęp jest wolny i dla kupujących, i dla sprzedających. Organizatorzy zapraszają Ciebie, Twoją rodzinę i znajomych do wymiany przedmiotów, kontaktów i myśli oraz na kawę w przyjemnej atmosferze.

9 listopada 2015

"Wiadomości Sąsiedzkie Wesoła" na dobry początek tygodnia

Już jedzie do Was listopadowy numer wesołowskich "Wiadomości Sąsiedzkich", a w nim między innymi: Dzielnicowa Rada Seniorów zaprasza do zgłaszania kandydatów na radnych, Młodzieżowa Rada Dzielnicy Wesoła zaprasza młodzież do kandydowania, ruszamy z budżetem partycypacyjnym 2017, zapraszamy na jesienne biegi górskie, ostatnią w tym sezonie rowerową jazdę na orientację i liczne wydarzenia kulturalne.
6 listopada 2015

"Wiadomości Saska Kępa" do poczytania na weekend

Do saskokępskich punktów kolportażu trafił właśnie listopadowy numer "Wiadomości Sąsiedzkich" dla naszego osiedla. Przeczytacie w nim m.in. o wpisaniu do rejestru zabytków kilku budynków z Saskiej Kępy, o tym co przyniesie teatralna jesień w Promie Kultury i kto może się zgłosić na pomocnika Św. Mikołaja.
4 listopada 2015

U jak Universam – zachowajmy wspomnienia o Universamie

Rozbiórka Universamu „Grochów” jest już przesądzona. Zostały nam 2 miesiące na pożegnanie się z nim. Z tego powodu Stowarzyszenie Badawczo-Animacyjne Flâneur zaprasza wszystkich bywalców Universamu do udziału w projekcie mającym na celu zachować maksimum pamiątek i wspomnień z 38-letniej historii tego miejsca.
4 listopada 2015

Nadchodzi listopadowy numer "Wawerskich Wiadomości Sąsiedzkich"!

W ten piękny środowy poranek wyruszamy z pierwszą częścią naszych gazetek wawerskich do stałych punktów dystrybucji. Co w tym numerze? Konkurs z naprawdę fajną książką do wygrania, zapowiedzi niepodległościowych wydarzeń w Wawrze i wart uwagi artykuł o cyberprzemocy.
31 października 2015

„Kocham Cię jeszcze” - koncert Dominiki Świątek

WCK filia Zastów zaprasza w sobotę 21 listopada o godz. 17:00 na koncert pt. „Kocham Cię jeszcze” w  wykonaniu wokalistki Dominiki Świątek. Wejściówki do odbioru w Filii Zastów WCK od 12 listopada.
31 października 2015

Foszek Czyścioszek - przedstawienie dla dzieci

Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła zaprasza 8 listopada (niedziela) o godz.16.00 na przedstawienie dla dzieci pt. „Foszek Czyścioszek”. Pokażemy dzieciom, że foch na buzi i kaprysy przegrywają z uśmiechem i życzliwością, a codzienna higiena i dbanie o własny organizm nie utrudniają życia, ale czynią je łatwiejszym i przyjemniejszym.
31 października 2015

Cały ten jazz! MEET! Marek Raduli

Prom Kultury Saska Kępa zaprasza we wtorek 3 listopada o godz. 19:00 na kolejne spotkanie w ramach cyklu Cały ten jazz! MEET! Tym razem gościem będzie Marek Raduli. Gitarzysta opowie o swoich muzycznych fascynacjach i życiu poza sceną. Zagra też mini-koncert. Wstęp wolny.
30 października 2015

Spotkanie organizacyjne w Promie Kultury Saska Kępa

Bywacie czasem w Promie Kultury Saska Kępa? Coś Wam się tam nie podoba albo coś szczególnie przypadło Wam do gustu? Jest fajnie, ale mogłoby być jeszcze lepiej, a Wy wiecie jak? To spotkanie jest dla Was – 7 listopada o godz. 11:00. Podzielcie się swoimi przemyśleniami, a Prom weźmie je pod uwagę przy planowaniu swojego rozwoju.
 
30 października 2015

Muzyczna jesień w Rembertowie: Artur Andrus nie tylko muzycznie

Urząd Dzielnicy Rembertów zaprasza na ostatni z koncertów w ramach cyklu Muzyczna jesień w Rembertowie. W czwartek 3 grudnia o godz. 19:00 w sali widowiskowo-wystawowej biblioteki przy ul. Gawędziarzy 8 zagości Artur Andrus, o którym zwykło się mawiać, że jest artystą multimedialnym. Wstęp wolny.
 
30 października 2015

Muzyczna jesień w Rembertowie: Nocna Zmiana Bluesa i Sławek Wierzcholski

Urząd Dzielnicy Rembertów zaprasza na drugi z koncertów w ramach cyklu Muzyczna jesień w Rembertowie. W czwartek 19 listopada o godz. 19:00 w sali widowiskowo-wystawowej biblioteki przy ul. Gawędziarzy 8 usłyszymystarego dobrego bluesa. Wstęp wolny.
30 października 2015

Muzyczna jesień w Rembertowie: Przeboje, przeboje - koncert na piękne głosy

Urząd Dzielnicy Rembertów zaprasza na pierwszy z koncertów w ramach cyklu Muzyczna jesień w Rembertowie. W czwartek 5 listopada o godz. 19:00 w sali widowiskowo-wystawowej biblioteki przy ul. Gawędziarzy 8 usłyszymy najpiękniejsze arie operetkowe i utwory musicalowe. Wstęp wolny.
30 października 2015

Zaduszki jazzowe - Marzenna Koraszewska in memoriam

Klub Kultury Seniora zaprasza 9 listopada o godz. 18:00 na jazzowe zaduszki poświęcone pamięci matki Centrum Promocji Kultury - Pani Marzenny Koraszewskiej. Bezpłatne zaproszenia należy odebrać w dniach 3-4 listopada w Klubie Kultury Seniora.
30 października 2015

III Festiwal Pieśni Żołnierskich i Patriotycznych „Jak długo w sercach naszych” – przesłuchania uczestników

W sobotę 7 listopada o godz. 10:00 Ośrodek Kultury Wesoła zaprasza na przesłuchania uczestników III Festiwalu Pieśni Żołnierskich i Patriotycznych „Jak długo w sercach naszych".
30 października 2015

Warszawa 2030 – dziś ostatni dzień, by powiedzieć o swojej Warszawie marzeń

Jeśli zainteresował Was projekt Warszawa 2030, w którym można przedstawić swoją wizję stolicy przyszłości, i to nie po to, by sobie pofantazjować, ale by tę wizję uwzględniono w planowaniu rozwoju naszego miasta, to dziś macie ostatnią szansę, by wziąć w nim udział!
27 października 2015

Wieczór urodzinowy Agnieszki Osieckiej

PROM Kultury Saska Kępa zaprasza dziś o 19:00 na wieczór z twórczością Agnieszki Osieckiej i rozmowami o jej „Dziennikach”. Piosenki naszej saskokępskiej artystki zaśpiewa Monika Węgiel przy akompaniamencie Janusza Bogackiego, a fragmenty dzienników przeczyta Halina Rowicka.
21 października 2015

Najważniejsze mistrzostwa na świecie odbędą się w Wawrze!

W sobotę 24 października do Wawra zjadą się z całego globu zawodowi tancerze, aby wziąć udział w najważniejszym na świecie tego typu wydarzeniu tanecznym: Mistrzostwach Świata Zawodowców w Tańcach Latynoamerykańskich 2015. Nie tylko ranga turnieju, ale i jego historia są powodem do bycia dumnym, że to właśnie nasza dzielnica będzie gospodarzem mistrzostw.


Stalgast

Kalendarz Imprez

Wrzesień 2019
PnWtSrCzwPtSoNd
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Najbliższe wydarzenia


Niedziela, 22 września 2019

Koncert Filharmonii Narodowej w Zerzniu

Niedziela, 22 września 2019

Dni Transportu Publicznego 2019

Niedziela, 22 września 2019

Tabata i Nordic Walking

Zgłoś wydarzenie

Wesbud
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Jakie uczucie zwykle towarzyszy Ci podczas roku szkolnego?

radości
spokoju
strachu
podekscytowania
zdenerwowania
obojętności
znudzenia
Zobacz wyniki

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń