WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Sobota, 21 września 2019 r.
Imieniny obchodzą: Hipolit, Mateusz, Daria

Hanna Kowalska

20 października 2015

Debata o bezpieczeństwie Marysina Wawerskiego

Komendant Komisariatu Policji Warszawa Wawer, Komisja Społeczna Rady Dzielnicy Wawer i Delegatura Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania kryzysowego zapraszają w czwartek 29 października o godz. 18:00 na otwartą debatę o bezpieczeństwie Marysina Wawerskiego. Spotkanie odbędzie się w Zespole Szkół nr  115 przy ul. Króla Maciusia 5. Przyjdź, zabierz głos, posłuchaj!
20 października 2015

III Marsz Wszystkich Świętych

Parafia Dobrego Pasterza w Miedzeszynie zaprasza 25 października od godz. 16:00 na III Marsz Wszystkich Świętych. Tradycyjnie prosimy o przyniesienie portretów swoich Patronów. Dzieci i dorosłych zachęcamy do przebrania się za swoich ulubionych Świętych. Marsz jest chrześcijańską alternatywą na organizowane wszędzie obchody obcego polskiej kulturze Halloween.
19 października 2015

Spotkanie naborowe do Jednostki Strzeleckiej 1313 AON

Twoją pasją są szeroko pojęte militaria? Chcesz udoskonalić swoją sprawność fizyczną? Przygotować się do służby w formacjach mundurowych? A może po prostu chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę i poznać nowych, ciekawych ludzi? Dołącz do JS 1313! Dziś o 15:30 ostatnie spotkanie naborowe.
19 października 2015

Spotkanie naborowe do Jednostki Strzeleckiej 1313 AON

Twoją pasją są szeroko pojęte militaria? Chcesz udoskonalić swoją sprawność fizyczną? Przygotować się do służby w formacjach mundurowych? A może po prostu chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę i poznać nowych, ciekawych ludzi? Dołącz do JS 1313! Dziś o 15:30 spotkanie naborowe.
19 października 2015

Spotkanie naborowe do Jednostki Strzeleckiej 1313 AON

Twoją pasją są szeroko pojęte militaria? Chcesz udoskonalić swoją sprawność fizyczną? Przygotować się do służby w formacjach mundurowych? A może po prostu chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę i poznać nowych, ciekawych ludzi? Dołącz do JS 1313!
Dziś o 17:00 spotkanie naborowe.
19 października 2015

Zaczynamy tydzień od "Wiadomości Sąsiedzkich Rembertów"!

Szósty z naszych miesięczników lokalnych pojawia się właśnie w punktach dystrybucji. Październikowy numer mówi zarówno o sprawach lokalnych, jak i ogólnowarszawskich, które dotyczą nas wszystkich. Zapraszamy do lektury!
19 października 2015

Fantastyczna Biblioteka – dla obecnych i przyszłych fanów gier planszowych

Miedzeszyńska filia Biblioteki Publicznej zaprasza w sobotę 24 października w godzinach 14.00-18.00 wszystkich fanów szeroko pojętej fantastyki i gier planszowych, bez żadnych ograniczeń wiekowych, na spotkanie „Fantastyczna Biblioteka”. W swobodnej atmosferze, pogramy w gry planszowe, figurkowe i RPG, i przyjemnie spędzimy sobotnie popołudnie bez patrzenia w monitor.
19 października 2015

Oblicza kobiety - wernisaż wystawy

Ośrodek Działań Twórczych "Pogodna" zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Anny Podolskiej pt. "Oblicza kobiety". Kobiece piękno, subtelność, ale i siła charakteru ukazane we wspaniałych kolorach i światłach, czas zatrzymany pędzlem. Zapraszamy!
16 października 2015

Spotkaj Alicję w Krainie Czarów

Czy czytając „Alicję w Krainie Czarów” zastanawialiście się, jakby to było samemu znaleźć się w tej krainie? W tę niedzielę o godz. 11:00 możecie się tam przenieść. Przejście do niej znajdziecie w Centrum Promocji Kultury na Podskarbińskiej 2. Poza turniejami gry w krokieta czekają na Was warsztaty dla rodzin. Opłata: 10 zł „od kija”. Obowiązują zapisy.
16 października 2015

Cały ten jazz! LIVE! - Zbigniew Namysłowski & Jacek Namysłowski

Prom Kultury Saska Kępa zaprasza we wtorek 20 października o godz. 19:00 na kolejny koncert z cyklu „Cały ten jazz! LIVE!” Będzie to sceniczne spotkanie ojca legendy polskiego jazzu z synem – utytułowanym już jazzowym puzonistą. Premiera publicznego występu w duecie: Zbigniew Namysłowski – saksofon, Jacek Namysłowski – puzon. Wstęp biletowany.
15 października 2015

Wykład o profilaktyce i leczeniu chorób cywilizacyjnych

Ośrodek Kultury Wesoła zaprasza na wykład Joanny Krawiec o chorobach cywilizacyjnych: cukrzycy, chorobach serca, podwyższonym cholesterolu i innych. Dowiemy się, jak uchronić się przed tymi chorobami i jak wspomagać ich leczenie.
14 października 2015

Cały Wawer czyta dzieciom po raz drugi

Zespół Szkół nr 120 w Radości zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na prawdziwe święto czytelnictwa w sobotę 24 października od godz. 11:00. Jak przed rokiem spotkamy się z gwiazdami – dzieciom czytać będą Edyta Jungowska, Adam Sztaba i Ewa Chotomska. Ponadto w programie m.in.: warsztaty literackie, targi książki, bookcrossing i konkursy!
14 października 2015

Oblicza kobiety - wernisaż wystawy Anny Podolskiej

Ośrodek Działań Twórczych "Pogodna" zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Anny Podolskiej pt. "Oblicza kobiety". Kobiece piękno, subtelność, ale i siła charakteru ukazane we wspaniałych kolorach i światłach, czas zatrzymany pędzlem. Polecamy!
14 października 2015

Choroby cywilizacyjne - wykład

Ośrodek Kultury Wesoła zaprasza na wykład Joanny Krawiec o chorobach cywilizacyjnych: cukrzycy, chorobach serca, podwyższonym cholesterolu i innych. Dowiemy się, jak uchronić się przed tymi chorobami i jak wspomagać ich leczenie.
14 października 2015

Kino za rogiem: Zakochani w Rzymie

WCK filia Anin zaprasza w piątek 16 października o godz. 19.00 na seans w "Kinie za rogiem". Tego dnia obejrzymy film „Zakochani w Rzymie” w reżyserii Woody'ego Allena. Lekka komedia o miłosnych perypetiach kilku zakochanych par w znakomitej aktorskiej obsadzie.
14 października 2015

Pogodne planszówki w ODT Pogodna

Ośrodek Działań Twórczych "Pogodna" zaprasza na popołudnie z grami planszowymi. Czekają od 13:30 na Was takie tytuły jak: Agricola, Carcassonne, Robinson Crusoe, Dobble, Awanturnicy, Gra o Tron, Osadnicy - narodziny Imperium. Jeśli masz swoje gry, to przynieś je - zagramy razem!
14 października 2015

Koncert galowy III Festiwalu Pieśni Żołnierskiej i Patriotycznej "Jak długo w sercach naszych"

Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła jak co roku zorganizował Festiwal Pieśni Żołnierskiej i Patriotycznej "Jak długo w sercach naszych". Po tygodniu konkursowych zmagań wyłoniono zwycięzców, których usłyszymy na dzisiejszym koncercie galowym. Więcej informacji wkrótce.
14 października 2015

Fascynująca Kolumbia - spotkanie z podróżnikiem!

Ośrodek Działań Twórczych Pogodna przy ulicy Jana Pawła II 25 zaprasza 18 października o godz. 17:00 na wyjątkowe spotkanie z podróżnikiem Markiem Łasiszem, który zabierze gości do fascynującej i dalekiej Kolumbii! Opowieści o podróży towarzyszyć będzie pokaz slajdów. Wstęp wolny.
14 października 2015

Kino Kępa: "Performer"

Prom Kultury Saska Kępa zaprasza na seans filmu "Performer", będącego opowieścią o oryginalnym współczesnym artyście - Oskarze Dawickim (grającym tu samego siebie). Film zdobył nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym „Think: The Award”, Berlin 2015. Wstęp 10 zł.
14 października 2015

„Podróż po Meksyku” – spotkanie z podróżnikiem Markiem Łasiszem

WCK Filia Aleksandrów zapraszamy Państwa do Meksyku, jednego z najciekawszych i najbardziej kolorowych krajów współczesnej Ameryki. W poniedziałek 19 października o godz. 15:30 wraz z Panem Markiem  Łasiszem zajrzymy do stolicy (Meksyk), jednej z największych metropolii na świecie. Poszukamy śladów wspaniałej cywilizacji Azteków.

Stalgast

Kalendarz Imprez

Wrzesień 2019
PnWtSrCzwPtSoNd
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Najbliższe wydarzenia


Sobota, 21 września 2019

Spektakl teatralny "Lwi król"

Sobota, 21 września 2019

Miłość Ci wszystko wybaczy

Niedziela, 22 września 2019

Koncert Filharmonii Narodowej w Zerzniu

Zgłoś wydarzenie

Wesbud
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Jakie uczucie zwykle towarzyszy Ci podczas roku szkolnego?

radości
spokoju
strachu
podekscytowania
zdenerwowania
obojętności
znudzenia
Zobacz wyniki

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń