Redakcja

Otwarte Lekcje Historii w bibliotece w Wesołej: Bitwa Warszawska 1920 r.
Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawa zaprasza na kolejną Otwartą Lekcję Historii. Tym razem tematem będzie Bitwa Warszawska i wojna z lat 1918-20. Spotkamy się z profesorem Grzegorzem Nowikiem, autorem książki "Wojna światów - 1920 Bitwa Warszawska".
Wieczór serbski z zespołem Balkan Express
W najbliższy czwartek, 16 lutego 2012 r., o godzinie 18:00 w Centrum Promocji Kultury odbędzie się koncert serbskiego zespołu Balkan Express w ramach wydarzenia „Serbia calling - wieczór kultury serbskiej z muzyką na żywo". Koncertowi towarzyszyć będą warsztaty tradycyjnego tańca kolo. Wstęp wolny.
Pchli targ w Wesołej zaprasza
Ośrodek Kultury w Wesołej, po raz pierwszy w dzielnicy, 19 listopada organizuje pchli targ, czyli targowisko, na którym można sprzedać rzeczy już nam zbędne, które niepotrzebnie zalegają w domu czy na strychu, a dla kogoś innego mogą być długo poszukiwanym skarbem.
Plener malarski "Malowany Październik"
Mazowiecki Zespół Parków Krajobrazowych serdecznie zaprasza na plener malarski pn. „Malowany Październik”, który odbędzie się 1 października 2011r. o godz. 11.00 w Ośrodku edukacyjno-muzealnym „Baza Torfy” w Karczewie.
Kalendarz Imprez
Najbliższe wydarzenia
18 stycznia - 3 marca 2021
Jaki plan miejscowy dla rejonu ul. Krupniczej? Wyłożenie planu do publicznego wglądu
2 - 28 lutego 2021
Konkurs fotograficzny „Portret zimy”
25 lutego - 8 marca 2021
Najlepsza architektura. Konkurs dla wszystkich


Nasza ankieta
Czy uważasz, że zimą jezdnie i chodniki powinny być posypywane solą?