WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Czwartek, 19 kwietnia 2018 r.
Imieniny obchodzą: Adolf, Leon, Tymon

Kalendarium - 4 czerwca 2017

27 maja - 5 czerwca 2017

Trwa Tydzień Dziecka

Dzień Dziecka w Warszawie trwa tydzień, a właściwie aż 10 dni. Można? Można! Po raz drugi stołeczne instytucje kultury zapraszają na wydarzenia kulturalne pod hasłem „Tydzień Dziecka”. Organizowane są koncerty, konkursy, spektakle teatralne, warsztaty, wycieczki i wystawy.

Niedziela, 4 czerwca 2017

Koncert "Pieśni Wolności"

Jako patron medialny wydarzenia zapraszamy na koncert "Pieśni Wolności", który odbędzie się 4 czerwca o godzinie 20.00 w kościele pw. Św. Patryka w Warszawie (ul. T. Rechniewskiego 14). Wystąpi zespół wokalno-aktorski "Sonanto". Wstęp wolny.

Niedziela, 4 czerwca 2017

Wymień baterie na kwiaty

Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Dzielnicy Rembertów organizuje, w ramach obchodów Święta Rembertowa w dniu 4 czerwca, akcję zbiórki zużytych baterii. Za minium 10 sztuk baterii otrzymamy jedną sadzonkę pelargonii. Jedna osoba może wziąć maksymalnie 5 sztuk kwiatów. Akcja odbywać się będzie od godz. 12.00 do wyczerpania sadzonek.

Niedziela, 4 czerwca 2017

100 lat od utworzenia Armii Polskiej we Francji w dzielnicy Wawer

Zbliża się setna rocznica utworzenia Armii Polskiej we Francji. Dzięki niej odradzająca się Polska zapewniła sobie miejsce w gronie zwycięskich mocarstw – Francji, Anglii i Stanów Zjednoczonych. Inicjatywa Bajonna Falenica Polonia razem z partnerami organizuje obchody rocznicowe.

Niedziela, 4 czerwca 2017

Wawer Music Festival – zakończenie sezonu

Zdaje się, że dopiero co zaczynaliśmy VIII edycję Wawer Music Festival, a tu już pora ją zakończyć. W niedzielę 4 czerwca z racji bliskości Dnia Dziecka i aby umożliwić Państwu spędzenie czasu ze swoimi pociechami przy dźwiękach pięknej muzyki Camille’a Saint-Saensa, odbędzie się koncert Muzycznej Akademii Pana Kleksa. Wstęp wolny!

Niedziela, 4 czerwca 2017

Piknik Wesoła 2017

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Dziecka i oczekiwana przez wszystkich mieszkańców impreza plenerowa Piknik Wesola. To już siedemnasty piknik!!! W tym roku bawimy się w niedzielę 4 czerwca. Program imprezy zapewni ciekawą rozrywkę całym rodzinom od seniora po najmłodsze dzieci

Niedziela, 4 czerwca 2017

Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza

4 czerwca w godzinach 10.00-15.00 odbędzie się Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Dzielnicy Rembertów. Zawody rozegrane będą na boiskach do siatkówki plażowej Akademickiego Ośrodka Sportu Akademii Sztuki Wojennej w Rembertowie, ul. Frontowa/Ziemskiego. Zapraszamy do kibicowania! Wstęp wolny.

 

Niedziela, 4 czerwca 2017

Wawer świętuje Rok Rzeki Wisły

Wawerskie „Zielone Świątki na Urzeczu” to impreza, która nabrała już charakteru cyklicznego. Odbywa się każdego roku w dzień Zielonych Świątek (tym razem 4 czerwca). Wystąpi zespół Żywiołak, który ukazuje nowe, absolutnie świeże spojrzenie na spuściznę słowiańskiej muzyki ludowej. Na imprezę wstęp wolny, na koncert grupy Żywiołak obowiązują bezpłatne wejściówki, do odebrania w WCK.

Niedziela, 4 czerwca 2017

Święto Rembertowa 2017

Urząd Dzielnicy Rembertów zaprasza na kolejną edycję Święta Rembertowa! W niedzielę 4 czerwca będziemy się bawić, tym razem na terenie Akademii Sztuki Wojennej (park u zbiegu al. gen. A. Chruściela i ul. Czerwonych Beretów), przy wspaniałych koncertach i wielu innych atrakcjach.

Niedziela, 4 czerwca 2017

Zbliża się Święto Rembertowa

4 czerwca na terenie Akademii Sztuki Wojennej (park u zbiegu al. gen. A. Chruściela i ul. Czerwonych Beretów) odbędzie się impreza plenerowa z okazji Święta Rembertowa. Pierwszą potwierdzoną muzyczną gwiazdą jest zespół Sound'n'Grace. Więcej informacji wkrótce.
Jadalnia

Kalendarz Imprez

Czerwiec 2018
PnWtSrCzwPtSoNd
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Najbliższe wydarzenia


Czwartek, 19 kwietnia 2018

„Mali Wielcy Artyści” - spektakl

Piątek, 20 kwietnia 2018

O Wandzie Polańskiej z Pawłem Świętoreckim

Piątek, 20 kwietnia 2018

Opowieści improwizowane Rozdział VI: Roz-wiązania

Zgłoś wydarzenie

Willa Międzylesie
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Czy uważasz, że w Wesołej powinna powstać szkoła ponadpodstawowa?

Tak, koniecznie!
Tak, dzieci będą miały szkołę w swojej najbliższej okolicy
Nie, jest wystarczająco dużo szkół ponadpodstawowych w Warszawie
Nie, do szkół ponadpodstawowych dzieci dostają się na podstawie m.in. wyników z egzaminów. Zanim szkoła zyska renomę i dzieci będą chciały do niej uczęszczać minie dużo czasu.
Zależy jakiego rodzaju byłaby to szkoła średnia
Nie mam zdania
Zobacz wyniki
Kurek Foto

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń