WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Sobota, 4 kwietnia 2020 r.
Imieniny obchodzą: Wacław, Izydor, Benedykt

Wybory do Młodzieżowej Rady Dzielnicy

Środa, 26 lutego 2020

Zarząd Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy ogłosił wybory do kolejnej już V kadencji MRDR. Kadencja Młodzieżowej Rady Dzielnicy trwa 2 lata i liczona jest od dnia pierwszej sesji MRDR.

W skład MRDR wchodzi po 2 przedstawicieli z każdej ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy oraz nie więcej niż 6 przedstawicieli reprezentujących młodzież i zamieszkujących na terenie Dzielnicy Rembertów, a uczęszczających do szkół poza terenem dzielnicy lub nie uczących się w szkołach publicznych.

MRDR składa się z uczniów, który ukończyli 13 rok życia, nie otrzymali kary dyscyplinarnej od dyrektora i nie ukończyli szkoły ponadpodstawowej.

Kandydat na delegata do MRDR powinien odznaczać się takimi cechami jak: aktywność, chęć działania, pomysłowość, łatwość pracy w zespole, chęć nauki nowych rzeczy związanych z działalnością samorządu terytorialnego oraz społeczeństwa obywatelskiego.

Główną zaletą działania w MRDR będzie: możliwość realizacji własnych pomysłów związanych z młodzieżą w dzielnicy Rembertów, możliwość brania udziału w procesie decyzyjnym w dzielnicy Rembertów, zdobywanie nowej wiedzy, współpraca z ciekawymi ludźmi.

W szkołach:

Do dnia 28 lutego 2020 roku szkoły prowadzone przez m.st. Warszawę składają do Urzędu Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy wyniki wyborów przeprowadzonych w szkołach z terenu Dzielnicy Rembertów.

Rady osiedli oraz organizacje pozarządowe:

Do 26 lutego 2020 roku przyjmowane są zgłoszenia kandydatów na radnych Młodzieżowej Rady Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy, wyłanianych w drodze konkursu przez Komisję Samorządową Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy. Zgłoszenia należy składać w Wydziale Obsługi Mieszkańców dla Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy, al. gen. A. Chruściela „Montera” 28, Warszawa, w zamkniętej kopercie wraz z dopiskiem „Wybory do Młodzieżowej Rady Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy”. Kandydaci, którzy spełniają kryteria formalne zostaną powiadomieni o terminie posiedzenia Komisji Samorządowej Rady Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy, podczas której będą mogli zaprezentować swoją kandydaturę.


Termin
Środa, 26 lutego 2020
Stalgast

Kalendarz Imprez

Luty 2020
PnWtSrCzwPtSoNd
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Najbliższe wydarzenia


Niedziela, 5 kwietnia 2020

Wielkanocne warsztaty artystyczne w Ferio Wawer!

Niedziela, 5 kwietnia 2020

XI edycja Wawer Music Festival: Sasha Strunin & Gary Guthman Shaw

Sobota, 11 kwietnia 2020

Asterix i Obelix - ile kryją w sobie prawdy?

Zgłoś wydarzenie

konstans
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Czego najbardziej brakuje Ci w Warszawie?

bardziej rozbudowanej sieci metra
ścieżek rowerowych
odkrytych basenów
skwerów
ławek
placów zabaw
koszy na śmieci
toalet publicznych
inne
Zobacz wyniki

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń