WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Piątek, 24 stycznia 2020 r.
Imieniny obchodzą: Felicja, Rafał, Tymoteusz

Zorientowani na Świętego Mikołaja

Sobota, 7 grudnia 2019

Zorientowani na Świętego Mikołaja

Urząd Dzielnicy Wawer Miasta Stołecznego Warszawy wyszedł ze wspaniałą inicjatywą, aby zorganizować festiwal orientacji sportowej w Wawrze. I tak powstała nazwa Zorientowani na Świętego Mikołaja. Impreza odbędzie się 7 grudnia, a jej centrum będzie Szkoła Podstawowa 124 przy ul. Bartoszyckiej 45/4, czyli miejsce wszystkim doskonale znane i nie potrzebujące dodatkowej rekomendacji.

W tym dniu organizator przygotuje nie tylko imprezy na orientację. Uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił i zdolności w lekkiej atletyce, a najmłodsi w szkolnej świetlicy poznają nowe gry i zabawy oraz będą mogli sprawdzić swoje zdolności artystyczne. Oczywiście nie zabraknie całej gamy imprez na orientację dla każdego. Dla dzieci trasa wokół terenu szkoły, dla starszych i początkujących nieco dłuższe trasy obejmujące teren leśny i tu organizator przygotował dwie trasy do wyboru. Można będzie wystartować w grze terenowej Street-O której nowa trasa w Falenicy czeka na chętnych. Dla rowerzystów zostały także przygotowane dwie trasy do wyboru (krótka i długa).

Do tego wszystkiego w centrum festynu będzie czekał ciepły posiłek i słodkości, a na koniec przybędzie sam Święty Mikołaj z prezentami. Mam nadzieję, że wszyscy będą grzeczni i każdy coś otrzyma od Dziadka Mroza. A propos tego ostatniego - jak by się pojawił śnieg wówczas można będzie pokonać trasy na biegówkach.  Wszystkie starty bez opłat wpisowego to taki mały prezent od Świętego Mikołaja na początek. 

Trzeba tylko się zgłosić, aby zapewnić sobie mapę, bo bez niej troszkę kiepsko będzie poszukiwać lampioniki w terenie - a mapa też od Świętego Mikołaja zaktualizowana.


Termin
Sobota, 7 grudnia 2019Stalgast
Zgłoś wydarzenie

konstans
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

W Nowym Roku:

rzucę palenie
schudnę
będę się zdrowo odżywiać
zacznę uprawiać sport
zacznę odkładać pieniądze na spełnienie marzeń
nic nie postanawiam, bo zawsze nic mi z tego nie wychodzi
nic nie postanawiam, bo nie uznaję "postanowień noworocznych", przez cały rok staram się zmieniać na lepsze
Zobacz wyniki

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń