WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Sobota, 4 lipca 2020 r.
Imieniny obchodzą: Elżbieta, Malwina, Teodor

Jazzmani dzieciom - koncert charytatywny

Niedziela, 26 stycznia 2020

Jazzmani dzieciom - koncert charytatywny
Już wkrótce, 26 stycznia 2020 roku w Starym Młynie Hotelu Boss w Warszawie-Miedzeszyn już po raz czwarty odbędzie się specjalny koncert pod hasłem „Gwiazdy Jazzu Dzieciom”. W tym roku zaszczycą nas swoją obecnością: Marcin Wasilewski Trio, Piotr Schmidt Quartet ft. Wojciech Niedziela oraz grupa SKICKI-SKIUK. Koncertowi będzie towarzyszyć wystawa fotografii Jarka Wierzbickiego oraz licytacja fotografii i plakatów.
 
Cały dochód z dotychczasowych koncertów, w czasie których występowali najznakomitsi Artyści Jazzowi: Gary Guthman Quartet, Krzysztof Ścierański New Quartet, Beata Przybytek,  Kuba Stankiewicz Trio, Marita Alban Juarez Quartet, Kasia Pietrzko Trio, Monika Borzym,  Kuba Badach, Adam Bałdych i Krzysztof Dys,  jest przeznaczony na Dziecięce Centrum Transplantacji w Instytucie Centrum Zdrowia Dziecka, jedyny ośrodek transplantacji narządów u dzieci w Polsce. Z środków pozyskanych w trakcie 3  poprzednich koncertów zakupilismy m. in. pompy infuzyjne do wlewów dożylnych, termometry elektroniczne, specjalistyczne łóżka szpitalne, monitory czynności życiowych, materace do łóżek szpitalnych, fotele/łóżka oraz wyposażenie kuchni i łazienki dla rodziców przebywających z dziećmi w szpitalu, specjalne lodówki do przechowywania i transportu narządów do przeszczepienia, głowicę usg-doppler do badań przepływu krwi w narządach przeszczepionych i wiele innych rzeczy.

Każdy z naszych koncertów jest niepowtarzalnym wydarzeniem artystycznym.  Zapraszamy do udziału fanów najlepszego jazzu i wszystkich, którym los chorych dzieci nie jest obojętny. 

Bilety w cenie 130 zł można kupić on-line na eBilet lub Goingapp:

https://goingapp.pl/evt/2166947/gwiazdy-jazzu-dla-dzieciecego-centrum-transplantacji-w-instytucie-centrum-zdrowia-dziecka    

https://www.ebilet.pl/muzyka/jazz-blues/gwiazdy-jazzu/

lub zarezerwować w recepcji Hotelu Boss tel: 22 5166100.


Termin
Niedziela, 26 stycznia 2020
Stalgast
Zgłoś wydarzenie

konstans
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Gdzie w tym roku wyjeżdżasz na wakacje?

Nad morze
W góry
Na Mazury
Za granicę
Nigdzie
Zobacz wyniki

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń