WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Środa, 8 grudnia 2021 r.
Imieniny obchodzą: Maria, Wirginia, Wirgiliusz

Bezpłatne podróże z Kartą Ucznia

Wtorek, 15 czerwca 2021

Bezpłatne podróże z Kartą Ucznia
Darmowe podróże Warszawskim Transportem? Tak, jest to możliwe dla wszystkich uczniów warszawskich szkół podstawowych, a także dzieci i młodzieży mieszkającej w stolicy, ale uczącej się w pobliskich miejscowościach.

Wystarczy posiadać kartę ucznia, a przejazdy Warszawskim Transportem Publicznym w obydwu strefach biletowych, a dodatkowo linią Kolei Mazowieckich i Warszawskiej Kolei Dojazdowej, będą całkowicie niepłatne. Możliwy będzie nie tylko bezpłatny transport w obrębie Warszawy, ale i podróże poza jej obszary. 
 
Wniosek o jej wydanie lub przedłużenie jej ważności można złożyć online, więcej informacji znajduje się na stronie m.st. Warszawa: https://www.um.warszawa.pl/aktualnosci/bezp-atne-podr-e-z-kart-ucznia Do złożenia wniosku potrzebne jest aktualne legitymacyjne zdjęcie dziecka wykonane w orientacji pionowej na jednolitym, jasnym tle. Fotografia powinna być w formacie JPG lub PNG, w minimalnej rozdzielczości 200×259 pikseli, a wielkość pliku nie może przekraczać 2 MB. W przypadku przedłużania ważności karty, należy także przygotować numer obecnej Karty Ucznia. Po wypełnieniu i wysłaniu wniosku, e-mailem przychodzi potwierdzenie złożenia dokumentu. 
 
Gotowa karta zostanie dostarczona do szkoły, a placówka zawiadomi o możliwości jej odbioru. Polecamy wszystkim młodym i rodzicom do zapoznania się i skorzystania z oferty!

Termin
Wtorek, 15 czerwca 2021
stalgast
Zgłoś wydarzenie

Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Która forma z letnich atrakcji miejskich podobała Ci się w tym roku najbardziej?

spacery z przewodnikiem
koncerty plenerowe
kino plenerowe
wycieczki rowerowe
wszystko co działo się nad Wisłą
wyprzedaże garażowe
plenerowe zajęcia sportowe
rejsy Wisłą
nie korzystałem/am z żadnej z ww. atrakcji
podobały mi się wszystkie
Zobacz wyniki

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń