WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Wtorek, 19 października 2021 r.
Imieniny obchodzą: Piotra, Michała, Ziemowita

Zobacz, dlaczego pozycjonowanie stron będzie najlepszym kanałem sprzedażowym 2021 roku

Piątek, 20 sierpnia 2021

Zobacz, dlaczego pozycjonowanie stron będzie najlepszym kanałem sprzedażowym 2021 roku
W świecie opanowanym przez pandemię z dnia na dzień coraz większa rzesza przedsiębiorców decyduje się na przeniesienie się do sieci i rozpoczęcie sprzedaży online. Dla agencji marketingu internetowego oznacza to zwiększony popyt na  usługi jak afterweb.pl/pozycjonowanie-stron/ mające najczęściej na celu pozycjonowanie stron w Google. W poniższym krótkim artykule wspólnie z profesjonalistami postaramy się przekazać Wam najważniejsze aspekty walki o pozycję w nowym roku.

Zabierz się za pisanie wysokiej jakości treści i zobacz, jak zwiększa się ruch na stronie

Najważniejszym aspektem i niewątpliwie sercem każdego pozycjonowania jest dobrze wykonany content marketing. To właśnie treść publikowanych przez nas tekstów jest czynnikiem, który ma w pierwszej kolejności zaciekawić i zaangażować odbiorcę a także w miarę możliwości rozwiązać jego problemy. Właśnie z tego powodu warto jak najszybciej zacząć regularnie publikować, zarówno na własnej stronie (w formie poradników lub wpisów blogowych), ale także poza nią (pod postacią chociażby artykułów sponsorowanych).  To one staną się platformą, na której spotkamy się z naszymi fanami oraz przyszłymi klientami.

W ostatnich kilku miesiącach wyszukiwarka opublikowała dwie ważne aktualizacje, przez które jednoznacznie pokazuje, jak wysoko ceniona będzie dziś oryginalna i autentyczna treść. Pierwszy z nich, EAT, ma na celu całościową ocenę serwisów pod kątem ich ekspertyzy (E), autorytetu (A) oraz wiarygodności (T). Niemożliwe zatem staje się oszukiwanie wyszukiwarki słabymi jakościowo tekstami. Drugi update, o jakim warto powiedzieć to BERT, czyli kod umiejętnie rozróżniający składnię właściwą naturalnemu językowi.

„Dzięki niemu do przeszłości odejdą akapity stanowiące wieszaki dla sztucznie umiejscowionych słów kluczowych. Oczywiście możesz starać się sprostać wymaganiom Google samodzielnie, jednak zgrany i profesjonalny team copywriterów zaoszczędzi Twój czas i w bezpieczny sposób wyniesie stronę na czoło wyników w interesujących Cię frazach.”

źródło: https://afterweb.pl/pozycjonowanie-stron/

 

Pamiętaj, że w sieci pierwszeństwo mają urządzenia przenośnej

Filozofia Mobile First już od kilku lat stanowi jeden z głównych postulatów giganta z Moutain View. Google oblicza, że obecnie aż 50% zapytań lądujących w wyszukiwarce pochodzi ze smartfonów i tabletów. Zmienia się również kształt samych wyszukiwań – frazy stają się dłuższe i bardziej charakterystyczne dla języka mówionego. Sprawcą tych zmian jest z całą pewnością związany z elektroniką przenośną Voice Search, czyli popularne wyszukiwanie głosowe. Z tego tytułu pozycjonerzy już na etapie doboru słów kluczowych będą dużo bardziej otwarci na frazy z długiego ogona oraz te uderzające swoją potocznością.

Oprócz powyższego warto też pomyśleć o dostosowaniu strony do urządzeń mobilnych w pierwszej kolejności, a dopiero potem, gdy już załatwimy sprawy funkcjonalności przy mniejszych rozdzielczościach, przejść do wersji desktopowej. Naturalnie na dostosowanie całości szablonu strony do wymogów wyszukiwarki faworyzującej serwisy mobilne zdecydowanie jest zajęciem dla fachowców na co dzień zajmujących się optymalizacją w doświadczonych agencjach. Tylko ich pomoc gwarantuje osiągnięcie upatrzonych lokat w rankingu stron Google.

 Termin
Piątek, 20 sierpnia 2021
stalgast

Kalendarz Imprez

Najbliższe wydarzenia


24 września - 31 października 2021

Konkurs plastyczny "Mój Rembertów"

27 września - 7 listopada 2021

Stwórz film reklamowy Wedla i zdobądź cenne nagrody!

Piątek, 22 października 2021

Warszawa zaprasza na Noc Księgarń

Zgłoś wydarzenie

Mazowiecka 18
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Która forma z letnich atrakcji miejskich podobała Ci się w tym roku najbardziej?

spacery z przewodnikiem
koncerty plenerowe
kino plenerowe
wycieczki rowerowe
wszystko co działo się nad Wisłą
wyprzedaże garażowe
plenerowe zajęcia sportowe
rejsy Wisłą
nie korzystałem/am z żadnej z ww. atrakcji
podobały mi się wszystkie
Zobacz wyniki

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń