WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Środa, 8 grudnia 2021 r.
Imieniny obchodzą: Maria, Wirginia, Wirgiliusz

Inauguracja XIII Edycji Wawer Festiwal

Niedziela, 31 października 2021

Inauguracja XIII Edycji Wawer Festiwal
W niedzielę, 31.10.2021r. o godz. 17:30 w Hotelu BOSS w Warszawie przy ul. Żwanowieckiej 20 przed Warszawską publicznością wystąpi Krzysztof Napiórkowski - wokalista, a także pianista, gitarzysta, kompozytor, autor tekstów piosenek i producent muzyczny. Wydarzenie to zapoczątkuje XIII edycję Wawer Festiwal. 
 
Nominowany do nagrody Fryderyk 2019 za solowy album “Semi electric” Krzysztof Napiórkowski od lat balansuje na granicy jazzu i muzyki poetyckiej. Wszystkie jego kompozycje tworzone są z niesamowitą skrupulatnością – wsłuchując się w nie możemy podziwiać prawdziwy geniusz muzyczny, staranność aranżacji całego utworu, budowanie napięć przy jednoczesnej lekkości danej kompozycji generowanej przez dźwięczne partie fortepianu i matowy głos artysty, które zaspokajają gusta nawet najbardziej wymagającej publiczności. Towarzyszyć mu będą prawdziwe sławy polskiego jazzu: Robert Kubiszyn – kontrabas/gitara oraz Paweł Dobrowolski – perkusja. 
 
Współorganizatorem projektu jest Urząd Dzielnicy Wawer, Wawerskie Centrum Kulturalne, Yamaha Music Europe – oddział w Polsce oraz Podkarpacka Fundacja Rozwoju Kultury. Darmowe zaproszenia odebrać można w Wawerskim Centrum Kultury oraz w recepcji Hotelu Boss (czynnej całą dobę), przy ul. Żwanowieckiej 20 w Warszawie. Przed podróżą upewnijcie się, że są jeszcze wolne miejsca, bo ich liczba jest ograniczona! Numer telefonu do recepcji hotelu to (22) 51-66-100. Zapraszamy!

Termin
Niedziela, 31 października 2021
stalgast
Zgłoś wydarzenie

Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Która forma z letnich atrakcji miejskich podobała Ci się w tym roku najbardziej?

spacery z przewodnikiem
koncerty plenerowe
kino plenerowe
wycieczki rowerowe
wszystko co działo się nad Wisłą
wyprzedaże garażowe
plenerowe zajęcia sportowe
rejsy Wisłą
nie korzystałem/am z żadnej z ww. atrakcji
podobały mi się wszystkie
Zobacz wyniki

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń