WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Niedziela, 20 maja 2018 r.
Imieniny obchodzą: Aleksander, Bernardyn, Bazyli

Coroczne mikołajkowe otwarcie lodowiska już za nami. Zapraszamy na łyżwy!

Wydział Oświaty, Kultury i Sportu dla Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy  |  27 stycznia 2017

W niedzielę 11 grudnia 2016 r. na lodowisku przy ul. Armii Krajowej 72 w Wesołej odbyła się tradycyjna już o tej porze roku impreza „Mikołajki na lodzie”.  
 
Jedną z licznych atrakcji był udział bajkowych postaci, m.in. Mikołaja i Śnieżynki. Zachęcały one uczestników do wspólnej zabawy oraz czynnego udziału w przygotowanych zabawach i konkursach.
 
Dla rodziców i dzieci, które nie jeździły na łyżwach, przygotowano specjalne atrakcje – strefę animacyjną z warsztatami plastycznymi, turniej gry w curling, wielkoformatowe wydruki postaci bajkowych ze specjalnie przygotowanymi otworami na buzie do robienia wesołych zdjęć oraz animatora w gigantycznych rozmiarów pneumatycznym stroju postaci z bajki. 
 
W trakcie zabawy można było wzmocnić się i uzupełnić płyny w punkcie gastronomicznym. W menu znalazł się m.in. popcorn i gorące napoje.
 
Każdy uczestnik imprezy otrzymał dyplom i czapkę mikołajową, dzięki czemu wszyscy mogli poczuć prawdziwy mikołajkowy klimat. Za udział w konkurencjach przygotowano pamiątkowe medale i dyplomy z nazwą wydarzenia oraz drobne słodycze rozdawane wszystkim uczestnikom.
 
Wesoła zabawa na lodowisku nie mogła odbyć się bez odpowiedniej oprawy muzycznej. W trakcie trwania imprezy „w tle” rozbrzmiewały hity dopasowane do charakteru wydarzenia, a scenografię uzupełniał laser rysujący figury geometryczne na lodzie, reflektory LED podświetlające elementy dekoracji oraz dekoracje pneumatyczne. Nad całością czuwał profesjonalny konferansjer, który w rytmach dobrej muzyki poprowadził liczne gry i konkursy o charakterze sportowo-rekreacyjnym. Całą imprezę uatrakcyjniły niesamowite pokazy jazdy figurowej. 
 
Pisząc krótko, wesołowskie „Mikołajki na lodzie” to wspaniała okazja do rozpoczęcia przygody z jazdą na lodzie lub podszlifowania swych umiejętności – a wszystko to za darmo!
 
GODZINY OTWARCIA LODOWISKA
 
poniedziałek    godz. 16.00 - 21.00
wtorek            godz. 16.00 - 20.00
środa              godz. 16.00 - 21.00
czwartek         godz. 16.00 - 21.00
piątek             godz. 16.00 - 21.00      

PRZERWA TECHNICZNA  godz. 18.30 - 19.00
 
sobota, niedziela godz. 10.00 – 22.00
 
PRZERWA TECHNICZNA godz. 12.30 – 13.00 i 16.00 – 17.00  
 
Serdecznie zapraszamy!
 
 
 
 

Tagi: Otwarcie lodowiska, lodowisko, lodowisko w Wesołej, Mikołajki na lodzie, lodowa olimpiada, turniej w curling, jazda figurowa


Komentarze użytkowników (0)

Dodaj komentarz
Jadalnia
Zgłoś wydarzenie

Willa Międzylesie
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Czy uważasz, że w Wesołej powinna powstać szkoła ponadpodstawowa?

Tak, koniecznie!
Tak, dzieci będą miały szkołę w swojej najbliższej okolicy
Nie, jest wystarczająco dużo szkół ponadpodstawowych w Warszawie
Nie, do szkół ponadpodstawowych dzieci dostają się na podstawie m.in. wyników z egzaminów. Zanim szkoła zyska renomę i dzieci będą chciały do niej uczęszczać minie dużo czasu.
Zależy jakiego rodzaju byłaby to szkoła średnia
Nie mam zdania
Zobacz wyniki
Mośibrody

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń