WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Piątek, 20 października 2017 r.
Imieniny obchodzą: Ireny, Kleopatry, Jana

"Seniorzy mają talent" a „Budzik” działa dalej

Ośrodek Pomocy Społecznej w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy  |  10 sierpnia 2017

Seniorzy mają talent

Wbrew panującym powszechnie stereotypom starość nie musi być smutna i szara. To czas na realizację pasji, robienie rzeczy odkładanych „na później”, a także odkrywanie i rozwijanie swoich talentów. To, że warszawscy seniorzy posiadają ich wiele, jest pewne - kolejny raz udowodnili to, biorąc licznie udział w VI edycji konkursu „Seniorzy mają talent”, która odbyła się w dniu 28.06.2017 r. Wydarzenie z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością wśród warszawskich seniorów. Organizatorami tej edycji konkursu były Ośrodki Pomocy Społecznej z ośmiu warszawskich dzielnic: Białołęki, Bielan, Rembertowa, Śródmieścia, Ursynowa, Wawra, Wesołej, Żoliborza.

Podczas wydarzenia seniorzy prezentowali swój dorobek w kategoriach: plastyka, w tym malarstwo, rękodzielnictwo lub inne techniki, fotografia i grafika, taniec, teatr oraz literatura.

Laureatami konkursu z dzielnicy Wesoła zostali: Pan Andrzej Borys, który zajął I miejsce w kategorii fotografia, oraz Pani Ewa Anna Fiedorowicz, która zajęła II miejsce w kategorii malarstwo. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy. Seniorom, którzy uczestniczyli w uświetnieniu tego wydarzenia, serdecznie dziękujemy. Smakować i czerpać z życia garściami można bez względu na wiek. Liczymy, że przyszłoroczna edycja konkursu także przyciągnie rzesze seniorów i pozwoli odkryć nowe talenty.

„Budzik” działa dalej

Czerwiec był także bardzo intensywnym czasem w projekcie „BUDZIK - program aktywnej integracji” realizowanym przez Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy. W ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej rozpoczął się cykl zajęć komputerowych, podczas których uczestnicy zgłębiali tajniki pakietu MS Office i obsługi różnych systemów operacyjnych. Odbywały się również konsultacje z edukatorem prozdrowotnym, uczestnicy szkolili i doskonalili także swoje kompetencje na treningu umiejętności społecznych. W ramach zajęć uczestnicy mieli zapewniony catering, materiały szkoleniowe oraz opiekę nad dziećmi. Pozytywne informacje zwrotne otrzymywane po zajęciach świadczą o zadowoleniu uczestników z udziału w projekcie.

 

Tagi: Seniorzy Mają Talent, seniorzy, konkurs, budzik, program aktywnej integracji


Komentarze użytkowników (0)

Dodaj komentarz
Stalgast

Kalendarz Imprez

Październik 2017
PnWtSrCzwPtSoNd
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Najbliższe wydarzenia


20 - 22 października 2017

Mistrzostwa Europy juniorów, kadetów i młodzików w sumo w Falenicy

Piątek, 20 października 2017

Koncert Piotra Machalicy ku pamięci Wojciecha Młynarskiego

Piątek, 20 października 2017

Pierwszy w historii półmaraton perkusyjny

Zgłoś wydarzenie

Wesbud
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Wrzesień/jesień to dla mnie przede wszystkim:

Czas powrotu do szkoły
Czas powrotu do pracy
Powrót korków na ulicach i tłoku w autobusach
Piękny czas wyciszenia i uspokojenia po dynamicznym lecie
Czas refleksji i zadumy
Sezon na przeziębienia i grypę
Pora roku jak każda inna, nie zwracam na to uwagi
Moment dobry na zmiany w życiu, cały świat zaczyna "nowy sezon", "nowy rok szkolny", co napędza i mnie do nowego początku
Smutne rozstanie z latem
Wszystko powyższe :)
Żadne z powyższych
Zobacz wyniki
Kurek Foto

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń