WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Czwartek, 17 sierpnia 2017 r.
Imieniny obchodzą: Anita, Julianna, Jacek

"Seniorzy mają talent" a „Budzik” działa dalej

Ośrodek Pomocy Społecznej w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy  |  10 sierpnia 2017

Seniorzy mają talent

Wbrew panującym powszechnie stereotypom starość nie musi być smutna i szara. To czas na realizację pasji, robienie rzeczy odkładanych „na później”, a także odkrywanie i rozwijanie swoich talentów. To, że warszawscy seniorzy posiadają ich wiele, jest pewne - kolejny raz udowodnili to, biorąc licznie udział w VI edycji konkursu „Seniorzy mają talent”, która odbyła się w dniu 28.06.2017 r. Wydarzenie z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością wśród warszawskich seniorów. Organizatorami tej edycji konkursu były Ośrodki Pomocy Społecznej z ośmiu warszawskich dzielnic: Białołęki, Bielan, Rembertowa, Śródmieścia, Ursynowa, Wawra, Wesołej, Żoliborza.

Podczas wydarzenia seniorzy prezentowali swój dorobek w kategoriach: plastyka, w tym malarstwo, rękodzielnictwo lub inne techniki, fotografia i grafika, taniec, teatr oraz literatura.

Laureatami konkursu z dzielnicy Wesoła zostali: Pan Andrzej Borys, który zajął I miejsce w kategorii fotografia, oraz Pani Ewa Anna Fiedorowicz, która zajęła II miejsce w kategorii malarstwo. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy. Seniorom, którzy uczestniczyli w uświetnieniu tego wydarzenia, serdecznie dziękujemy. Smakować i czerpać z życia garściami można bez względu na wiek. Liczymy, że przyszłoroczna edycja konkursu także przyciągnie rzesze seniorów i pozwoli odkryć nowe talenty.

„Budzik” działa dalej

Czerwiec był także bardzo intensywnym czasem w projekcie „BUDZIK - program aktywnej integracji” realizowanym przez Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy. W ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej rozpoczął się cykl zajęć komputerowych, podczas których uczestnicy zgłębiali tajniki pakietu MS Office i obsługi różnych systemów operacyjnych. Odbywały się również konsultacje z edukatorem prozdrowotnym, uczestnicy szkolili i doskonalili także swoje kompetencje na treningu umiejętności społecznych. W ramach zajęć uczestnicy mieli zapewniony catering, materiały szkoleniowe oraz opiekę nad dziećmi. Pozytywne informacje zwrotne otrzymywane po zajęciach świadczą o zadowoleniu uczestników z udziału w projekcie.

 

Tagi: Seniorzy Mają Talent, seniorzy, konkurs, budzik, program aktywnej integracji


Komentarze użytkowników (0)

Dodaj komentarz
Stalgast

Kalendarz Imprez

Sierpień 2017
PnWtSrCzwPtSoNd
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Najbliższe wydarzenia


Wtorek, 22 sierpnia 2017

Bezpłatne badania mammograficzne

Środa, 23 sierpnia 2017

Działaj na Paca!

Sobota, 26 sierpnia 2017

Podwieczorek z Krzysztofem Dzikowskim

Zgłoś wydarzenie

Przedszkole Niepubliczne
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Jakie masz plany na wakacje 2017?

Jadę nad morze
Wyjeżdżam w góry
Jadę nad jezioro
Wyjeżdżam zagranicę
Wyjeżdżam na obóz sportowy/hobbistyczny
Wybieram się w jakieś odludzie, odpocząć od zgiełku miasta i od innych ludzi
Jadę na działkę
Żadne z powyższych
Jeszcze nie wiem
Nie mam żadnych planów
Zobacz wyniki
Kurek Foto

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń