WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Wtorek, 22 maja 2018 r.
Imieniny obchodzą: Julia, Wiesława, Helena

Zima w mieście 2018 w Wesołej

Wydział Oświaty, Kultury i Sportu dla Dzielnicy Wesoła  |  14 lutego 2018

Zima w mieście 2018 w Wesołej

Na okres ferii, tj. 15-26 stycznia 2018 r., dla wesołowskich dzieci i młodzieży Wydział Oświaty, Kultury i Sportu dla Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy przygotował ofertę zajęć, wypełniających czas wypoczynku w ramach programu „Zima w Mieście 2018”. W dzielnicowych placówkach oświatowych i kulturalnych prowadzone były m.in. zajęcia świetlicowe, taneczne, wokalne oraz rekreacyjno-sportowe (w tym zajęcia na basenie i na siłowni realizowane w kompleksie AQUAPARK WESOLANDIA). Tradycyjnie już, w Klubie Wojskowym 1 Brygady Pancernej „Kościuszkowiec” wyświetlane były filmy animowane dla dzieci uczestniczących w programie. W czasie ferii w Szkole Podstawowej nr 385 były prowadzone zajęcia sportowe dla młodzieży. W placówce tej zorganizowano także turniej piłki siatkowej, który cieszył się dużym zainteresowaniem.

Uczestnicy akcji korzystali również z bogatej oferty przygotowanej przez Biuro Sportu i Rekreacji oraz Biuro Edukacji. Wzorem lat ubiegłych wstęp na obiekty sportowe m.st. Warszawy był bezpłatny, a na grupy zorganizowane czekały atrakcje w Centrum Nauki Kopernik, warszawskim ZOO, Pałacu w Wilanowie, a także lekcje w kilku warszawskich muzeach.

I tak dwa tygodnie „Zimy w Mieście” minęły nie wiadomo kiedy. Pozostały fajne wspomnienia, kolorowe zdjęcia i nowe przyjaźnie. Żegnajcie, ferie, do widzenia „Zimo w Mieście”.

Do zobaczenia latem!

 

Tagi: zima w mieście, ferie, zajęcia dla dzieci


Komentarze użytkowników (0)

Dodaj komentarz
Mośibrody
Zgłoś wydarzenie

Willa Międzylesie
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Czy uważasz, że w Wesołej powinna powstać szkoła ponadpodstawowa?

Tak, koniecznie!
Tak, dzieci będą miały szkołę w swojej najbliższej okolicy
Nie, jest wystarczająco dużo szkół ponadpodstawowych w Warszawie
Nie, do szkół ponadpodstawowych dzieci dostają się na podstawie m.in. wyników z egzaminów. Zanim szkoła zyska renomę i dzieci będą chciały do niej uczęszczać minie dużo czasu.
Zależy jakiego rodzaju byłaby to szkoła średnia
Nie mam zdania
Zobacz wyniki
Mośibrody

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń