WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Niedziela, 22 września 2019 r.
Imieniny obchodzą: Tomasz, Maurycy

Nauczyciel na Medal z Wesołej!

Hanna Kowalska  |  16 lutego 2018

Pod koniec 2017 roku telefony komórkowe uczniów i ich rodziców rozgrzewały się do czerwoności od słania głosów w plebiscycie „Nauczyciel na Medal” zorganizowanym pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Mazowieckiego przez portal www.naszemiasto.pl. Dziś znamy już jego wyniki i dzielimy się z Wami tą dobrą wiadomością :-).

W kategorii „Klasy I-III” 894 głosy uzyskał Pan Łukasz Trawczyński ze Szkoły Podstawowej nr 353, plasując się tym samym w pierwszej piątce w skali całej Warszawy i zdobywając statuetkę Nauczyciela na Medal. W plebiscycie z wesołowskich szkół startowało łącznie: 6 nauczycielek w tej samej co Pan Łukasz kategorii oraz 2 nauczycielki w kategorii „Klasy IV-VII i gimnazjum”, jednak zebrana przez nie liczba głosów nie pozwoliła na zajęcie miejsc w czołówce.

Ale za co to konkretnie nagroda? Celem akcji było nagrodzenie najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych nauczycieli. Takich, którzy doskonale przekazują wiedzę, cieszą się autorytetem i szacunkiem. Organizatorzy podkreślali, że szukają nauczycieli z pasją, którzy swoją pracą wychodzą poza ustalone w etacie ramy, często poświęcając swój wolny czas. Kandydatury zgłaszali sami uczniowie lub ich rodzice, więc plebiscyt ten od początku sprzyjał temu, co powinno dziać się jak najczęściej: docenieniu pasji i zaangażowania nauczycieli przez osoby, które tę pracę widzą i jej doświadczają, mówieniu o tym głośno i pokazywaniu, że to zaangażowanie ma sens.

Serdecznie gratulujemy Panu Łukaszowi oraz pozostałym uczestnikom plebiscytu, bo już samo zgłoszenie Waszych kandydatur mówi, jak ważna i potrzebna jest Wasza praca. Tak trzymać! :-)

Migawki z gali wręczenia nagród i wypowiedź Pana Łukasza obejrzycie tutaj: www.youtube.com/watch?v=uGylaiN-20U. A gdy już będziecie na YouTubie, poszukajcie profilu „Nasza Klasa Pana Łukasza” (dla cierpliwych w przepisywaniu znaczków podajemy bezpośredni link: www.youtube.com/channel/UC0iwcrrxXP8iQvhK2aiQgaQ) . Ostatnio zamieszczone filmy to wywiad z Panem Łukaszem i jego przemówienie na tej gali, ale znajdziecie tam też mnóstwo innych nagrań, które przybliżą Wam codzienną pracę naszego Nauczyciela na Medal. A wkrótce będzie tego znacznie więcej i będzie bardziej różnorodnie, Pan Łukasz zapowiada wyjście poza działania wyłącznie klasowe i poszerzenie zakresu swojego profilu na YT o tematykę ogólnoszkolną i dzielnicową.

Tagi: Łukasz Trawczyński, nauczyciel na medal


Komentarze użytkowników (0)

Dodaj komentarz
Stalgast

Kalendarz Imprez

Wrzesień 2019
PnWtSrCzwPtSoNd
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Najbliższe wydarzenia


Niedziela, 22 września 2019

Koncert Filharmonii Narodowej w Zerzniu

Niedziela, 22 września 2019

Dni Transportu Publicznego 2019

Niedziela, 22 września 2019

Tabata i Nordic Walking

Zgłoś wydarzenie

Wesbud
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Jakie uczucie zwykle towarzyszy Ci podczas roku szkolnego?

radości
spokoju
strachu
podekscytowania
zdenerwowania
obojętności
znudzenia
Zobacz wyniki

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń