WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Piątek, 19 października 2018 r.
Imieniny obchodzą: Piotra, Michała, Ziemowita

Kącik seniora: Starzejemy się

Grażyna Weber   |  11 marca 2018

Patrząc na aktywność studentów UTW, jestem pełna podziwu. Seniorzy ćwiczą, tańczą, malują, uczą się. Ale także chorują. Ostatnio moja rodzina zmierzyła się ze śmiercią dwóch bliskich osób, które przez wiele lat walczyły z rakiem. Kiedy sytuacja stała się ostateczna, zderzyłam się z rzeczywistością. Z jednej strony spychologia, brak zainteresowania, odsyłanie od przychodni do szpitala, od lekarza do lekarza. Gehenna trwająca kilkanaście godzin. Z drugiej zaś spotkałam w tej trudnej bitwie wspaniałych lekarzy, salowe, pielęgniarki, pracowników SOR-u, którzy wykazali się ogromną empatią. Dzięki nim nasi bliscy odeszli pod dobrą opieką i w godnych warunkach. Serdecznie im wszystkim jestem za to wdzięczna, mając nadzieję, że wkrótce to będzie standard.

„Ale póki co, ale póki czas, Spróbujmy chwycić w dłonie umykający wiatr” - śpiewał przed laty Krzysztof Klenczon. Gdy sił nie brakuje, dbajmy o swoje zdrowie. Jedzmy zdrowo, tańczmy, pływajmy, spacerujmy. Pomogą nam w tym zaprzyjaźnione placówki: Wesolandia, Fitness Art, Mambo czy siłownia przy ul. Armii Krajowej 88, gdzie seniorzy mogą skorzystać z różnorodnych zabiegów poprawiających samopoczucie i estetykę ciała po preferencyjnych cenach.

Starzejemy się, ale nie dajemy się :).

Zobacz również

Tagi:


Komentarze użytkowników (0)

Dodaj komentarz
stalgast
Zgłoś wydarzenie

Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Co myślisz o uproszczonych taryfach na 1 i 2 strefę komunikacji miejskiej?

Świetny pomysł! Teraz nie będzie chaosu z 1 i 2 strefą
Jestem bardzo zadowolona/zadowolony z tego pomysłu. Wreszcie jadąc poza Warszawę nie będę musiała/musiał kupować dodatkowego biletu
Nie odczuję różnicy. Podróżuję tylko w obrębie administracyjnym Warszawy
Nie jeżdżę komunikacją miejską
Nie mam zdania
Zobacz wyniki
Kurek Foto

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń