WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Środa, 15 sierpnia 2018 r.
Imieniny obchodzą: Maria, Napoleon, Stefan

Południowo-praska Strefa Kibica

Olga Łęcka  |  11 czerwca 2018

Przed nami budząca chyba najwięcej emocji impreza sportowa bieżącego roku, czyli 2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA. Gdy wszystkie oczy zwrócone były na treningi naszej kadry narodowej, Urząd Dzielnicy Praga-Południe ogłosił przetarg na realizację dzielnicowej Strefy Kibica!

Wspólnie, sąsiedzko będziemy mogli oglądać mecze i przeżywać emocje z nimi związane obok Centrum Handlowego PROMENADA wzdłuż ulicy Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Nasza południowo-praska Strefa Kibica według założeń przedstawionych w warunkach przetargowych ma pomieścić aż 950 osób rotacyjnie i dostępna będzie od 14 czerwca do 15 lipca br. Jak czytamy w szczegółowym opisie zamówienia, w tym okresie w Strefie Kibica zorganizowanych zostanie nie mniej niż 12 transmisji w tym wszystkie mecze z udziałemreprezentacji Polski oraz mecz otwarcia turnieju i mecz finałowy.

Zmagania piłkarzy będziemy mogli śledzić na telebimie diodowym o powierzchni 36 metrów kwadratowych! Do Strefy Kibica będziemy mogli wchodzić już na dwie godziny przed rozpoczęciem planowanego meczu i pozostać w niej przez godzinę po danej rozgrywce. Co ciekawe, firma wyłoniona w przetargu będzie zobligowana do zapewnienia przed meczami oprawy muzycznej i konferansjerskiej oraz zorganizowania konkursów dla zebranej publiczności. Według założeń postawionych w przetargu, w Strefie Kibica pojawi się około 250 miejsc siedzących, jednak co jest bardzo istotne, sami nie będziemy mogli wnosić na jej teren własnych siedzisk. W organizowanej przez Urząd Dzielnicy Strefie Kibica pojawią się także płatne punkty gastronomiczne, tak aby wszystkie osoby, które zgłodnieją pod wpływem sportowych emocji, mogły spróbować typowo letnich potraw, czyli dań z grilla, słodyczy i zimnych napojów, w tym także piwa.

I co najważniejsze, wstęp do naszej dzielnicowej Strefy Kibica będzie bezpłatny! Gorąco zachęcamy więc do wspólnego, sąsiedzkiego oglądania zmagań piłkarzy! Niech nasza kadra narodowa usłyszy południowo-praski doping w Moskwie!

Tagi: Strefa Kibica Praga Południe, mecz, Południowo-praska Strefa Kibica, 2018 FIFA WORLD CUP RUSSIA


Komentarze użytkowników (0)

Dodaj komentarz
Jadalnia

Kalendarz Imprez

Najbliższe wydarzenia


24 czerwca - 31 sierpnia 2018

Podwieczorki teatralne dla dzieci

28 czerwca - 30 sierpnia 2018

Kino plenerowe w Parku Polińskiego

1 lipca - 26 sierpnia 2018

Kino plenerowe na Plaży Romantycznej

Zgłoś wydarzenie

Mośibrody
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Czy satysfakcjonują Cię wyniki budżetu partycypacyjnego 2019?

Tak, zrealizowane będą pomysły, na które głosowałam/em
Tak, chociaż nie brałam/em udziału w głosowaniu na projekty
Nie, projekty na które głosowałam/em nie zostaną zrealizowane
Nie interesuje się budżetem partycypacyjnym
Zobacz wyniki
Kurek Foto

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń