WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Piątek, 17 sierpnia 2018 r.
Imieniny obchodzą: Anita, Julianna, Jacek

Wesoła Cup 2011 - piłka w grze!

KS Wesoła  |  14 maja 2011

Dziś i jutro odbywają się dwa Ogólnopolskie Turnieje Piłki Nożnej pod nazwą "Wesoła Cup" o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy dla dzieci z roczników 2003 (w sobotę) oraz 2000 (w niedzielę). 

Znana już wśród trenerów innych klubów sportowych profesjonalna organizacja turniejów: letnich „Wesoła Cup” oraz zimowych „Wesoła Indoor Cup” przyciąga drużyny nie tylko z Warszawy czy całego Mazowsza, ale również z odległych miast (Częstochowa, Lublin, Łódź, Włocławek). Udana organizacja nie była by możliwa bez pomocy kilku chętnych do poświęcenia czasu osób oraz rodziców dzieci trenujących w Klubie Sportowym „Wesoła”.


W turnieju sobotnim (kategoria U8) weźmie udział 8 drużyn, które będą rozgrywały swoje mecze w jednej grupie (w systemie każdy z każdym) na dwóch boiskach wyznaczonych w poprzek dużego boiska położonego przy Gimnazjum 119. Klub Sportowy "Wesoła" będą reprezentowały dwie drużyny naszych młodych piłkarek i piłkarzy prowadzonych przez Krzysztofa Adamskiego i Piotr Łokcia.


W turnieju niedzielnym (kategoria U11) weźmie udział 7 drużyn, które będą rozgrywały swoje mecze w jednej grupie (w systemie każdy z każdym) na całym boisku Gimnazjum 119. Klub Sportowy "Wesoła" będą reprezentowały trzy drużyny prowadzone przez Krzysztofa Adamskiego i Piotr Łokcia.


Najlepsze drużyny otrzymają puchary oraz medale, natomiast dla wszystkich zawodników biorących udział w turnieju  przygotowane są słodycze i drobne upominki z turnieju.

Koordynatorem turniejów jest Krzysztof Adamski.

Miejsce:

Boisko ze sztuczną nawierzchnią przy Gimn. 119, Warszawa-Wesoła, ul. Klimatyczna 1.

Harmonogram turnieju w dniu 14.05.2011

Lp

Godzina

Boisko

Drużyny

Wyniki

Rozpoczęcie turnieju

 

1

10:00

A

KS Wesoła „B” Warszawa

-

KS Elta Łódź

:

2

-\"-

B

BKS Lublin

-

PKS Radość Warszawa

:

3

10:17

A

KS Wesoła „A” Warszawa

-

KS Drukarz Warszawa

:

4

-\"-

B

MKS Polonia Warszawa

-

The British School

:

5

10:34

A

KS Wesoła „B” Warszawa

-

BKS Lublin

:

6

-\"-

B

KS Elta Łódź

-

PKS Radość Warszawa

:

7

10:51

A

KS Wesoła „A” Warszawa

-

MKS Polonia Warszawa

:

8

-\"-

B

KS Drukarz Warszawa

-

The British School

:

9

11:08

A

KS Wesoła „B” Warszawa

-

PKS Radość Warszawa

:

10

-\"-

B

KS Elta Łódź

-

BKS Lublin

:

11

11:25

A

KS Wesoła „A” Warszawa

-

The British School

:

12

-\"-

B

KS Drukarz Warszawa

-

MKS Polonia Warszawa

:

Przewa 10 min

13

12:00

A

KS Wesoła „B” Warszawa

-

KS Wesoła „A” Warszawa

:

14

-\"-

B

KS Elta Łódź

-

KS Drukarz Warszawa

:

15

12:17

A

BKS Lublin

-

MKS Polonia Warszawa

:

16

-\"-

B

PKS Radość Warszawa

-

The British School

:

17

12:34

A

KS Wesoła „B” Warszawa

-

KS Drukarz Warszawa

:

18

-\"-

B

KS Elta Łódź

-

KS Wesoła „A” Warszawa

:

19

12:51

A

BKS Lublin

-

The British School

:

20

-\"-

B

PKS Radość Warszawa

-

MKS Polonia Warszawa

:

Przewa 20 min

21

13:30

A

KS Wesoła „B” Warszawa

-

MKS Polonia Warszawa

:

22

-\"-

B

KS Elta Łódź

-

The British School

:

23

13:47

A

BKS Lublin

-

KS Wesoła „A” Warszawa

:

24

-\"-

B

PKS Radość Warszawa

-

KS Drukarz Warszawa

:

25

14:04

A

KS Wesoła „B” Warszawa

-

The British School

:

26

-\"-

B

KS Elta Łódź

-

MKS Polonia Warszawa

:

27

14:21

A

BKS Lublin

-

KS Wesoła „A” Warszawa

:

28

-\"-

B

PKS Radość Warszawa

-

KS Drukarz Warszawa

:

Zakończenie turnieju

 

 

Harmonogram turnieju w dniu 15.05.2011

Lp

Godzina

Drużyny

Wyniki

Rozpoczęcie turnieju

1

9:00

KS Wesoła \"B\" Warszawa

-

KS Wesoła \"A\" Warszawa

:

2

9:15

Mazowsze Miętne

-

Huragan Wołomin

:

3

9:30

UKS Energetyk Kozienice

-

KS Wesoła \"C\" Warszawa

:

4

9:45

KS Wesoła \"A\" Warszawa

-

Mazowsze Miętne

:

5

10:00

KS Skra Częstochowa

-

KS Wesoła \"B\" Warszawa

:

6

10:15

Huragan Wołomin

-

UKS Energetyk Kozienice

:

7

10:30

KS Wesoła \"C\" Warszawa

-

KS Skra Częstochowa

:

Konkurs #1

8

11:30

KS Wesoła \"B\" Warszawa

-

Mazowsze Miętne

:

9

11:45

Huragan Wołomin

-

KS Wesoła \"C\" Warszawa

:

10

12:00

KS Skra Częstochowa

-

KS Wesoła \"A\" Warszawa

:

11

12:15

Mazowsze Miętne

-

UKS Energetyk Kozienice

:

12

12:30

KS Wesoła \"C\" Warszawa

-

KS Wesoła \"B\" Warszawa

:

13

12:45

KS Wesoła \"A\" Warszawa

-

Huragan Wołomin

:

14

13:00

UKS Energetyk Kozienice

-

KS Skra Częstochowa

:

Konkurs #2

15

14:00

KS Wesoła \"B\" Warszawa

-

Huragan Wołomin

:

16

14:15

KS Wesoła \"A\" Warszawa

-

UKS Energetyk Kozienice

:

17

14:30

Mazowsze Miętne

-

KS Wesoła \"C\" Warszawa

:

18

14:45

Huragan Wołomin

-

KS Skra Częstochowa

:

19

15:00

KS Wesoła \"B\" Warszawa

-

UKS Energetyk Kozienice

:

20

15:15

KS Wesoła \"A\" Warszawa

-

KS Wesoła \"C\" Warszawa

:

21

15:30

Mazowsze Miętne

-

KS Skra Częstochowa

:

Zakończenie turnieju

Tagi: turniej, Wesoła Cup, piłka nożna


Komentarze użytkowników (0)

Dodaj komentarz
Jadalnia

Kalendarz Imprez

Najbliższe wydarzenia


24 czerwca - 31 sierpnia 2018

Podwieczorki teatralne dla dzieci

28 czerwca - 30 sierpnia 2018

Kino plenerowe w Parku Polińskiego

1 lipca - 26 sierpnia 2018

Kino plenerowe na Plaży Romantycznej

Zgłoś wydarzenie

Mośibrody
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Czy satysfakcjonują Cię wyniki budżetu partycypacyjnego 2019?

Tak, zrealizowane będą pomysły, na które głosowałam/em
Tak, chociaż nie brałam/em udziału w głosowaniu na projekty
Nie, projekty na które głosowałam/em nie zostaną zrealizowane
Nie interesuje się budżetem partycypacyjnym
Zobacz wyniki
Kurek Foto

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń