WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Niedziela, 19 stycznia 2020 r.
Imieniny obchodzą: Marta, Henryk, Mariusz

Punkty Cyfrowego Wsparcia Seniorów

Redakcja .  |  8 listopada 2019

Punkty Cyfrowego Wsparcia Seniorów
Fundacja NIKA realizuje na terenie Warszawy m. in. w dzielnicy Wawer i Praga Południe projekt polegający na prowadzeniu Punktów Cyfrowego Wsparcia Seniorów, finansowany ze środków m. st. Warszawy. Osoby w wieku 60+ mające problem z obsługą urządzeń cyfrowych mogą, po uprzednim zapisaniu się, spotykać się z Doradcą Cyfrowym i uzyskać indywidualne wsparcie w zakresie obsługi komputera, tabletu, smatrfona, internetu, programów i aplikacji. 
 
Konsultacje koncentrują się na nauczeniu seniorów obsługi urządzeń i oprogramowania natomiast w ramach projektu nie są świadczone usługi pomocy technicznej. Konsultacje są bezpłatne. Każdy senior może korzystać z porad w danym Punkcie max dwa razy w miesiącu, przy czym pojedyncze konsultacje trwają 60 min. Projekt będzie trwał do czerwca 2022 r.

W naszej dzielnicy Punkt Cyfrowego Wsparcia Seniorów funkcjonuje w Wawerskim Centrum Kultury przy ul. Żegańskiej 1. Zaś na Pradze Południe Punkty działają w Centrum Aktywności Paca przy ul. Paca 40 oraz w Klubie Kultury Seniora przy ul. Pawlikowskiego 2. Zapisy odbywają się pod nr tel. 720-997-027 w poniedziałki i środy
w godz. 16-17, wtorki w godz. 14-16 oraz czwartki w godz. 12-14.

Więcej informacji na temat działających w Warszawie Punktów Cyfrowego Wsparcia Seniorów można znaleźć na stronie www.nika.org.pl oraz www.senioralna.um.warszawa.pl.

Tagi: fundacja, nika, punkty, wsparcie, seniorzy, program, aplikacja, wsparcie, technologiczne, senior, doracda, cyfrowy,


Komentarze użytkowników (0)

Dodaj komentarz
Stalgast
Zgłoś wydarzenie

konstans
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

W Nowym Roku:

rzucę palenie
schudnę
będę się zdrowo odżywiać
zacznę uprawiać sport
zacznę odkładać pieniądze na spełnienie marzeń
nic nie postanawiam, bo zawsze nic mi z tego nie wychodzi
nic nie postanawiam, bo nie uznaję "postanowień noworocznych", przez cały rok staram się zmieniać na lepsze
Zobacz wyniki

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń