WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Piątek, 2 czerwca 2023 r.
Imieniny obchodzą: Marianna, Marzena, Erazm

„Warszawa to nie tylko…” - co zwiedzać z dala od tłumów

Redakcja .  |  17 czerwca 2020

„Warszawa to nie tylko…” - co zwiedzać z dala od tłumów
15 czerwca ruszyła nowa kampania Stołecznego Biura Turystyki, która zachęca do odwiedzania Warszawy i odkrywania lokalnych atrakcji miasta.
 
Z najnowszego badania wizerunku miasta wynika, że główne skojarzenia Polaków z Warszawą to hasła „stolica” oraz „Pałac Kultury i Nauki”. W odpowiedzi na te wyniki w mediach społecznościowych oraz na oficjalnym portalu turystycznym Stołecznego Biura Turystyki go2warsaw.pl będzie można poznawać atrakcje miasta – te spoza listy TOP 10. A tych w Warszawie nie brakuje - wystarczy zejść z głównego szlaku i odkrywać stołeczne plaże, lokalne parki, kilometry ścieżek rowerowych czy niszowe muzea. 

Na liście miejsc jest z pewnością warszawski odcinek Wisły, gdzie poza bulwarami można spacerować wzdłuż naturalnego brzeg rzeki, po praskiej stronie miasta. Warszawę można odkrywać szlakiem stołecznych legend, syrenek czy podwórkowych kapliczek. Więcej na portalu w ciągu najbliższych tygodni go2warsaw.pl.

Dodatkowym walorem kampanii jest szyta na miarę oferta instytucji i firm z branży turystycznej, które - tak jak stołeczny samorząd - są członkami Warszawskiej Organizacji Turystycznej. Współpraca z partnerami z WOT jest również kolejnym działaniem miasta, mającym na celu wsparcie firm z sektora, który był jednym z najbardziej dotkniętych przez epidemię koronawirusa.

 

Źródło: pragapld.waw.pl 

Zobacz również

Tagi:


Komentarze użytkowników (0)

Dodaj komentarz
stalgast2
Zgłoś wydarzenie

Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Jaką potrawę wielkanocną lubisz najbardziej?

barszcz biały z kiełbasą
żurek na zakwasie
pieczona biała kiełbasa
pasztet wielkanocny
mazurek
pascha
wielkanocna baba
sernik
inne
Zobacz wyniki

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń