WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Piątek, 12 sierpnia 2022 r.
Imieniny obchodzą: Klara, Lech, Julian

Nabór kandydatów na członków Rady Seniorów Dzielnicy Wawer

Redakcja .  |  10 sierpnia 2020

Nabór kandydatów na członków Rady Seniorów Dzielnicy Wawer
Zgodnie z § 7 ust. 1 Statutu Rady Seniorów Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy nadanego Uchwałą nr 58/XIX/2016 Rady Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy z dnia 13 kwietnia 2016 r. w sprawie utworzenia Rady Seniorów Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy, Zarząd Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy ogłasza nabór kandydatów na czterech członków Rady Seniorów.
 
Będą to przedstawiciele mieszkańców Dzielnicy (kadencja 2020-2023).Celem Rady Seniorów Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy jest reprezentowanie seniorów zamieszkałych na terenie Dzielnicy. Rada Seniorów jest zespołem o charakterze doradczym, konsultacyjnym i inicjatywnym, który współpracuje z władzami Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy w sprawach dotyczących seniorów, w szczególności związanych z planowaniem i realizacją polityki senioralnej.

1. Członkiem Rady - przedstawicielem mieszkańców, może zostać osoba zamieszkała na terenie Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy, która ukończyła 60 lat, wyróżniająca się działalnością na rzecz środowiska osób starszych.
2. Kadencja członka  Rady trwa 3 lata od dnia jego powołania. Praca w Radzie ma charakter społeczny. Członkom nie przysługuje wynagrodzenie, dieta ani zwrot kosztów związanych z pracą w Radzie.
3. Zgłoszenia kandydata na członka Rady Seniorów Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy może dokonać grupa co najmniej 15 osób w wieku powyżej 60 lat, zamieszkałych na terenie Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy, na formularzu zgłoszeniowym, stanowiącym załącznik nr 1 do niniejszego Ogłoszenia.
4. Zgłoszenia przyjmowane są od dnia ogłoszenia tj. od dnia 5.08.2020 r. do 26.08.2020 r. w Wydziale Obsługi Mieszkańców dla Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy przy ul. Żegańskiej 1, parter,  stanowisko  6  w godzinach pracy Urzędu. (od poniedziałku do piątku: 8.00-16.00).
5. Zgłoszenie kandydata zawiera:

  • dane kandydata,
  • krótką notę biograficzną kandydata z uwzględnieniem informacji o doświadczeniu w działaniach  na rzecz seniorów,
  • zgodę kandydata na zgłoszenie jego kandydatury,
  • zgodę kandydata na przetwarzanie jego danych osobowych w celach związanych z kandydowaniem do Rady Seniorów,
  • listę poparcia co najmniej 15 osób w wieku powyżej 60 lat zamieszkałych na terenie Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy, zawierającą imiona, nazwiska, adresy zamieszkania, numery PESEL oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach  związanych z wyborem przedstawicieli – mieszkańców Dzielnicy do Rady oraz podpisaną klauzulę informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych na podstawie zgody. Wzór listy stanowi załącznik nr 2 do niniejszego ogłoszenia.

 

7. W przypadku zgłoszenia większej liczby kandydatów niż czterech, Burmistrz Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy w ciągu 14 dni od dnia zakończenia zgłaszania kandydatów zorganizuje otwarte spotkanie wyborcze, którego celem jest prezentacja kandydatów i wyłonienie w drodze głosowania selekcyjnego nie więcej niż ośmiu osób.
8. Ostateczna lista kandydatów do Rady Seniorów Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy wraz z krótkimi informacjami o kandydatach zostanie zamieszczona na stronie internetowej Dzielnicy Wawer oraz tablicy ogłoszeń Urzędu Dzielnicy w ciągu 7 dni od spotkania wyborczego.

Więcej na: http://www.eto.um.warszawa.pl/category/99/announcement/24173

Tagi: nabór, kandydaci, rada, seniorzy, dzielnica, wawer, senior, wybory, zgłoszenia, burmistrz, dzielnica, 4, członków,


Komentarze użytkowników (0)

Dodaj komentarz
stalgast2

Kalendarz Imprez

Sierpień 2022
PnWtSrCzwPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Najbliższe wydarzenia


12 czerwca - 21 sierpnia 2022

Falenickie Koncerty Plenerowe 2022

5 - 26 sierpnia 2022

Potańcówki w Sinfonii Varsovii

6 - 28 sierpnia 2022

Bezpłatne rejsy i przeprawy promowe w Wawrze!

Zgłoś wydarzenie

normobaria
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Jaki sport najchętniej uprawiasz w Wesołej?

jazdę na rowerze
bieganie
nordic walking
narciarstwo biegowe
pływanie
tenis
sporty walki
fitness / zumbę / aerobic
taniec
inne
Zobacz wyniki
wesbud

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń