WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Wtorek, 13 kwietnia 2021 r.
Imieniny obchodzą: Ida, Hermenegilda, Przemysław

Mazowiecki Instrument Aktywizacji Działkowców MAZOWSZE 2021

Redakcja .  |  7 kwietnia 2021

Mazowiecki Instrument Aktywizacji Działkowców MAZOWSZE 2021
Samorząd Województwa Mazowieckiego informuje o realizacji inicjatywy pod nazwą „Mazowiecki Instrument Aktywizacji Działkowców MAZOWSZE 2021”.
 
Jest to inicjatywa, która ma na celu zaspokajanie potrzeb rodzinnych ogrodów działkowych. Województwo Mazowieckie udzieli wsparcia finansowego dla jednostek samorządu terytorialnego z terenu województwa mazowieckiego, które realizują zadania własne o charakterze bieżącym i/lub inwestycyjnym, istotne dla społeczności danego ogrodu działkowego. Może to być np. budowa i/lub modernizacja infrastruktury ogrodowej, jeżeli wpłynie to na poprawę warunków korzystania z ROD przez działkowców, i/lub zwiększy dostępność społeczności lokalnej do tego ROD.

Uprawnionymi do ubiegania się o pomoc finansową w ramach MIAD Mazowsze są jednostki samorządu terytorialnego z Mazowsza, na terenie których funcjonują Rodzinne Ogrody Działkowe, a więc poszczególne zadania muszą być zgłaszane za pomocą m.st. Warszawy lub gminy. Dlatego Prezydent m.st. Warszawy w zarządzeniu ogłosił nabór wniosków o przyznanie dotacji celowej z budżetu m.st. Warszawy na zadania celu publicznego związane z tworzeniem warunków dla rozwoju rodzinnych ogrodów działkowych (dalej: ROD), położonych na terenie m.st. Warszawy.

O dotację mogą się ubiegać Stowarzyszenia Ogrodowe. Każde Stowarzyszenie Ogrodowe może złożyć maksymalnie jeden wniosek o przyznanie dotacji celowej. W przypadku, gdy Stowarzyszenie Ogrodowe prowadzi więcej niż jeden ROD dopuszczalne jest złożenie maksymalnie po jednym wniosku o przyznanie dotacji celowej na każdy ROD.

Nabór wniosków odbywa się w trybie ciągłym od dnia opublikowania niniejszego ogłoszenia do wyczerpania środków finansowych, jednak nie później niż do 16 kwietnia 2021 r.

Wszystkie informacje nt. niniejszego naboru wniosków, w tym szczegóły dot. sposobu składania wniosków, ich oceny, warunków rozliczenia dotacji oraz istotnych terminów, znajdują się na stronie:

http://europa.um.warszawa.pl/aktualnosci/nab-r-wniosk-w-o-przyznanie-dotacji-celowej-z-bud-etu-mst-warszawy-2

Tagi: mazowiecki, instrument, aktywizacja, działkowcy, 2021, samorząd, województwo, dotacja, nabór, wnioski,


Komentarze użytkowników (0)

Dodaj komentarz
stalgast
Zgłoś wydarzenie

Mazowiecka 18
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Czytelniku ile masz lat?

mam 5 - 15 lat
mam 16 - 20 lat
mam 21 - 30 lat
mam 31 - 40 lat
mam 41 - 55 lat
mam 56 - 65 lat
mam 66 - 75 lat
mam ponad 75 lat
Zobacz wyniki
wodociągowa

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń