WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Piątek, 18 czerwca 2021 r.
Imieniny obchodzą: Elżbieta, Paula, Marek

Kabaretowe powitanie wiosny

Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła  |  14 marca 2012

Kabaretowe powitanie wiosny

17 marca o godz.18.00, Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła zaprasza na spotkanie z humorem. W auli Gimnazjum nr 119 przy ul. Klimatycznej 1 wystąpią: Kabaret HYRKI, Kabaret CHYBA oraz uczestnicy warsztatów kabaretowych działających w Filii Ośrodka Kultury ODT „Pogodna”.

 

Kabaret Hyrki - pochodzą z Warszawy, choć nazwa może na to nie wskazywać. To trzy studentki od trzech lat w jednym zespole. Na co dzień działają w DK Działdowska. Na swoim koncie mają już obszerną listę występów, głównie w warszawskich domach kultury oraz I nagrodę na II WFKU w Warszawie, przyznaną przez Tomasza Zimocha, Marcina Perchucia oraz Zbigniewa Hołdysa. A to dopiero początek.

 

Kabaret Chyba - inteligentny humor, silna osobowość, odważne tematy, cięty język, świetne pomysły i werwa tworzą mieszankę zachwycającą widzów. Ich program poświęcony jest sferze obyczajowej Polaków. W jaskrawy sposób zostaje w nim uwypuklone zachowanie w pracy i w domu, a absurd zostaje wykorzystany, by pokazać niekonwencjonalne poczucie humoru kabaretu. Czy wiedzą Państwo, jak działa PKP? Otóż w trakcie programu Kabaretu Chyba może się okazać, że nie. A widzieli kiedyś Państwo napad na polski bank? Kabaret Chyba go Państwu pokaże. Pokaże też wiele innych scenek, a wszystko będzie bardzo śmieszne. Potwierdzeniem wyjątkowości Kabaretu Chyba jest zdobycie głównych nagród na najbardziej prestiżowych konkursach kabaretowych. Tylko w maju 2010 roku jury pod przewodnictwem Stanisława Tyma przyznało Chybie I nagrodę na XXVI Przeglądzie Kabaretów PaKA w Krakowie, a jury Ogólnopolskiej Giełdy Kabaretowej PrzeWAŁka w Wałbrzychu przyznało Grand Prix.

 

Jeżeli mają Państwo ochotę na ogromną dawkę śmiechu to zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie.

Tagi: Kabaretowe powitanie wiosny, kabarety, Kabaret Chyba, Kabaret Hyrki, wieczór kabaretowy, rozrywka


Komentarze użytkowników (0)

Dodaj komentarz
stalgast
Zgłoś wydarzenie

Mazowiecka 18
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Jakie formy aktywnego, wakacyjnego wypoczynku są dla Ciebie interesujące?

Wycieczki rowerowe
Wspinaczka górska
Spływy kajakowe
Sporty wodne
Sporty ekstremalne
Turystyka piesza
Aktywne zwiedzanie
Inne
Zobacz wyniki
wodociągowa

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń