WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Piątek, 21 lutego 2020 r.
Imieniny obchodzą: Eleonora, Feliks, Kiejstus

Identyfikatory dla mieszkańców Saskiej Kępy na Euro 2012

Urząd Dzielnicy Praga Południe m.st. Warszawy  |  19 marca 2012

W związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej UEFA Euro 2012 oraz planowanymi masowymi imprezami na Stadionie Narodowym, obszar Saskiej Kępy będzie objęty czasowym zakazem ruchu pojazdów.

 

Urząd Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy wraz z Biurem Drogownictwa i Komunikacji Urzędu m.st. Warszawy wyznacza Strefę Czasowego Zakazu Ruchu ograniczoną od północy – ul. Waszyngtona, od południa – Al. Stanów Zjednoczonych, od zachodu – ul. Wał Miedzeszyński, a od wschodu – Kanałem Wystawowym. W celu zapewnienia sprawnego dojazdu do posesji i firm, mieszkańcy Saskiej Kępy i przedsiębiorcy prowadzący działalność na tym terenie, otrzymają bezpłatnie identyfikatory uprawniające do poruszania się pojazdem po Strefie Czasowego Zakazu Ruchu, z okresem ważności na 3 lata.

 

Wydawanie identyfikatorów rozpocznie się 10 kwietnia i potrwa do 28 kwietnia 2012 r. W trosce o sprawną obsługę mieszkańców, uruchomione zostaną 4 punkty,  z których 3 będą zlokalizowane na terenie Saskiej Kępy. 

Osoby prowadzące działalność gospodarczą po identyfikatory zapraszamy do Urzędu Dzielnicy Praga-Południe przy ul. Grochowskiej 274.

 

Szczegółowe informacje dotyczące identyfikatorów będą przekazywane Państwu na stronie internetowej Urzędu Dzielnicy i w komunikatach prasowych. Od 26 marca br. uruchomiona zostanie informacja telefoniczna (pod numerem (22)33-80-777, będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00).

 

Prosimy mieszkańców i przedsiębiorców o odbieranie identyfikatorów, a także zrozumienie dla czasowych utrudnień w ruchu, związanych z organizacją na terenie naszej Dzielnicy tak dużego przedsięwzięcia, jak UEFA EURO 2012.

Poniżej załączamy adresy punktów odbioru identyfikatorów i dodatkowe informacje o wymienionych punktach.

Tagi: identyfikatory, Strefa Czasowego Zakazu Ruchu, Euro 2012, Saska Kępa, Stadion Narodowy


Komentarze użytkowników (0)

Dodaj komentarz
Stalgast
Zgłoś wydarzenie

konstans
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Czego najbardziej brakuje Ci w Warszawie?

bardziej rozbudowanej sieci metra
ścieżek rowerowych
odkrytych basenów
skwerów
ławek
placów zabaw
koszy na śmieci
toalet publicznych
inne
Zobacz wyniki

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń