WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Poniedziałek, 28 listopada 2022 r.
Imieniny obchodzą: Jakub, Lesław, Zdzisław

Jak będzie funkcjonowała komunikacja w czasie EURO 2012?

ZTM  |  28 maja 2012

8 czerwca rozpoczną się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Dzień wcześniej zacznie obowiązywać w Warszawie specjalna organizacja komunikacji miejskiej. Część zmian zostanie wprowadzona na czas trwania mistrzostw, czyli od 7 czerwca do 1 lipca. Pozostałe będą obowiązywały tylko podczas dni meczowych – 8, 12, 16, 21 i 28 czerwca.

Zmiany na całe mistrzostwa, 7 czerwca – 1 lipca

W okresie 7 czerwca – 1 lipca metro, wybrane linie tramwajowe oraz autobusowe będą kursowały według zmienionych zasad. Zostaną wydłużone godziny kursowania linii tramwajowych 7, 10, 16, 24 i 33 oraz linii autobusowej 101. Czternastka zostanie połączona z linią tramwajową 74, która będzie kursowała na trasie SŁUŻEWIEC – BANACHA. Zostanie uruchomiona nowa linia tramwajowa 76 – łącząca PL. NARUTOWICZA z ANNOPOLEM – która będzie jeździła wieczorami. Będą także kursowały dwie nowe linie autobusowe: 275 – na trasie SASANKI – PL. TRZECH KRZYŻY i SHL, docierająca do Lotniska Chopina. Na czas mistrzostw zostaną także uruchomione specjalne linie autobusowe – oznaczone literą F – mające na celu obsługę Strefy Kibica oraz linia SH0, łącząca pl. Wilsona z miasteczkiem namiotowym FanCamp, położonym przy Centrum Olimpijskim. Pętla autobusowa linii nocnych na czas mistrzostw zostanie przeniesiona w rejon skrzyżowania Al. Jerozolimskich, al. Jana Pawła II i ul. Chałubińskiego.

Trasy linii autobusowych 519 i 520 zostaną zmienione 28 maja. Wcześniejsza zmiana tras spowodowana jest zamknięciem ulicy Marszałkowskiej, w związku z budową Strefy Kibica.

Metro

Od 7 czerwca do 1 lipca metro będzie kursowało do godziny 2.00. W noce po meczach, czyli 8/9, 12/13, 16/17, 21/22 i 28/29 czerwca oraz w noc finałową 1/2 lipca metro będzie jeździło przez całą noc. Po zakończeniu meczu metro będzie kursowało co 5 minut, a od 24.00 co 15 minut.

Tramwaje

  • Linie 7, 10, 16, 24, 33 – wydłużenie godzin kursowania do 2.00 oraz kursy całonocne w noce pomeczowe i noc finałową;
  • Linia 14 – zawieszenie kursowania (połączenie z linią 74);
  • Linia 74 – połączona z linią 14 – kursy na wydłużonej trasie: SŁUŻEWIEC - … - Filtrowa -pl. Narutowicza - Grójecka - Banacha – BANACHA;
  • Linia 76 – nowa linia tramwajowa:

- trasa: PL. NARUTOWICZA - Filtrowa - Krzywickiego - Nowowiejska - al. Niepodległości - Chałubińskiego - al. Jana Pawła II - Słomińskiego - most Gdański - Starzyńskiego - Odrowąża - Matki Teresy z Kalkuty - Rembielińska - Annopol – ANNOPOL

- godziny kursowania – od 22.00 do 2.00 oraz kursy całonocne w noce pomeczowe i w noc finałową, z częstotliwością co 15 minut;

Autobusy

  • Linia 101 – wydłużenie godzin kursowania do 2.00, z częstotliwością co 15 minut;
  • Linie 519 i 520

Od 28 maja do prawdopodobnie 10 lipca, na potrzeby Strefy Kibica, zostanie zamknięta ulica Marszałkowska. Autobusy linii 519 i 520 zostaną skierowane na trasy objazdowe:

Linia 519 - w obu kierunkach: POWSIN-PARK KULTURY - … - Marszałkowska - Al. Jerozolimskie - al. Jana Pawła II - DW. CENTRALNY 28 - Emilii Plater - Al. Jerozolimskie - Marszałkowska - … - POWSIN-PARK KULTURY

Linia 520 w obu kierunkach: MARYSIN - … - Marszałkowska - Al. Jerozolimskie - Bracka - PL. TRZECH KRZYŻY - Nowy Świat - Al. Jerozolimskie - Marszałkowska - … - MARYSIN.

  • Linia 275 – nowa linia autobusowa

- trasa podstawowa: SASANKI - Żwirki i Wigury - Krzyckiego - Raszyńska (powrót: Raszyńska - Żwirki i Wigury) - Al. Jerozolimskie - Bracka - PL. TRZECH KRZYŻY (powrót: Nowy Świat - Al. Jerozolimskie);

  • Linia SHL – nowa linia autobusowa

- trasa: METRO WILANOWSKA - Puławska - Poleczki - Wirażowa - Narkiewicza - Bennetta - Żwirki i Wigury - LOTNISKO CHOPINA

- godziny kursowania: od 6.00 do 21.00 oraz kursy całonocne w noce pomeczowe i w noc finałową; 

  • Linia SH0 – nowa linia autobusowa - będzie jeździła poza godzinami kursowania ContiBusa, na trasie: PL. WILSONA - Krasińskiego - CENTRUM OLIMPIJSKIE.

Linie specjalne oznaczone literą F

Na czas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej powstanie Strefa Kibica, zlokalizowana wokół Pałacu Kultury i Nauki. Na jej terenie kibice będą mogli oglądać mecze i bawić się. Do obsługi Strefy zostaną uruchomione linie oznaczone lierą F, którymi kibice będą mogli wrócić do domu. Linie będą kursowały od godziny 22.00 do 1.30, a w dni meczowe od 22.00 do 2.00. Częstotliwość kursowania autobusów będzie dostosowana do zainteresowania ze strony kibiców. Na czas UEFA EURO 2012 zostaną uruchomione cztery linie F:

linia F22 na trasie: CENTRUM - Marszałkowska - pl. Konstytucji - Waryńskiego - al. Armii Ludowej - most Łazienkowski - al. Stanów Zjednoczonych - Saska - Egipska - Bora-Komorowskiego - Fieldorfa - Ostrobramska - Rodziewiczówny – WITOLIN

linia F27 na trasie: KRÓLEWSKA - Królewska - Marszałkowska - pl. Bankowy - al. Solidarności - most Śląsko-Dąbrowski - al. Solidarności - Radzymińska - Trocka - Borzymowska - św. Wincentego - Kondratowicza - Malborska - Głębocka - Toruńska - Ostródzka - Berensona - SKARBKA Z GÓR;

linia F31 na trasie: CENTRUM - Marszałkowska - pl. Konstytucji - Waryńskiego - Puławska - Goworka - Spacerowa - Belwederska - Jana Sobieskiego - al. Wilanowska - Przyczółkowa –WILANÓW;

linia F90 na trasie: KRÓLEWSKA - Królewska - Marszałkowska - pl. Bankowy - al. Solidarności - Leszno - Górczewska - OS. GÓRCZEWSKA.

Na trasie linii F22, F27, F31 i F90 wszystkie napotkane przystanki będą funkcjonowały jako warunkowe.

Komunikacja nocna

Pętla autobusowa linii nocnych, znajdująca się obecnie przy CH Złote Tarasy oraz przy ulicy Emilii Plater, na czas mistrzostw zostanie przeniesiona w rejon skrzyżowania Al. Jerozolimskich, al. Jana Pawła II i ul. Chałubińskiego. Autobusy nocne do godziny 2.00 będą kursowały ze zwiększoną częstotliwością, średnio co 15-20 minut. Jednocześnie zostaną zmienione trasy kursowania.

  • Linie N11 i N61

- trasa w kierunku pętli DW. CENTRALNY: SKARBKA Z GÓR/MARKI - … - Królewska -Grzybowska - al. Jana Pawła II - DW. CENTRALNY 03

- trasa w kierunku pętli SKARBKA Z GÓR/MARKI: DW. CENTRALNY 03 - al. Jana Pawła II - al. Jana Pawła II - Grzybowska - Królewska - … - SKARBKA Z GÓR/MARKI;

  • Linie N12 i N62

- trasa w kierunku pętli DW. CENTRALNY: TARGÓWEK/WOŁOMIN - … - Słomińskiego - al. Jana Pawła II - DW. CENTRALNY 03

- trasa w kierunku pętli TARGÓWEK/WOŁOMIN: DW. CENTRALNY 03 - al. Jana Pawła II - Słomińskiego - … - TARGÓWEK/WOŁOMIN;

  • Linie N13 i N63

- trasa w kierunku pętli DW. CENTRALNY: TARCHOMIN/LEGIONOWO - … - Grzybowska - al. Jana Pawła II - DW. CENTRALNY 03

- trasa w kierunku pętli NOWODWORY/LEGIONOWO: DW. CENTRALNY 03 - al. Jana Pawła II - Grzybowska - Królewska - … - NOWODWORY/LEGIONOWO;

  • Linie N14 i N64

- trasa w kierunku pętli DW. CENTRALNY: OLESIN/CHOSZCZÓWKA - … - Świętokrzyska -Nowy Świat - Krakowskie Przedmieście - Królewska - Grzybowska - al. Jana Pawła II - DW. CENTRALNY 03

- trasa w kierunku pętli OLESIN/CHOMICZÓWKA: DW. CENTRALNY 03 - al. Jana Pawła II - Grzybowska - Królewska - … - OLESIN/CHOSZCZÓWKA;

  • Linie N21 i N71

- trasa w kierunku pętli DW. CENTRALNY: STARA MIŁOSNA/WOLA GRZYBOWSKA - … - al. Solidarności - al. Jana Pawła II - Al. Jerozolimskie - DW. CENTRALNY 06

- trasa w kierunku pętli STARA MIÓŁOSNA/WOLA GRZYBOWSKA: DW. CENTRALNY 54 - Chałubińskiego - al. Jana Pawła II - Grzybowska - Królewska - … - STARA MIŁOSNA/WOLA GRZYBOWSKA;

  • Linie N22 i N72

- trasa w kierunku pętli DW. CENTRALNY: FALENICA/ALEKSANDRÓW - … - Saska -Zwycięzców - Wał Miedzeszyński - most Łazienkowski - al. Armii Ludowej – pl. Konstytucji – Marszałkowska – Aleje Jerozolimskie – Waryńskiego – DWORZEC CENTRALNY 06

- trasa w kierunku pętli FALENICA/ALEKSANDRÓW: DW. CENTRALNY 54 - Chałubińskiego- Al. Jerozolimskie - Marszałkowska - pl. Konstytucji - Waryńskiego - al. Armii Ludowej - most Łazienkowski - Wał Miedzeszyński - Zwycięzców - Saska - … - FALENICA/ALEKSANDRÓW;

  • Linia N24

- trasa w kierunku pętli DW. CENTRALNY: REMBERTÓW-AON - … - Al. Jerozolimskie - DW. CENTRALNY 06

- trasa w kierunku pętli REMBERTÓW AON: DW. CENTRALNY 54 - Chałubińskiego - Al. Jerozolimskie - … - REMBERTÓW-AON;

  • Linie N25 i N75

- trasa w kierunku pętli DW. CENTRALNY: MIĘDZYLESIE/KARCZEW - … - Al. Jerozolimskie -DW. CENTRALNY 06

- trasa w kierunku pętli MIĘDZYLESIE/KARCZEW: DW. CENTRALNY 54 - Chałubińskiego - Al. Jerozolimskie - … - MIĘDZYLESIE/KARCZEW;

  • Linie N31 i N81

- trasa w kierunku pętli DW. CENTRALNY: SADYBA/WAFLOWA - … - Al. Jerozolimskie -Chałubińskiego - DW. CENTRALNY 05

- trasa w kierunku pętli SADYBA/WAFLOWA: DW. CENTRALNY 57 - Chałubińskiego - Koszykowa - Lindleya - pl. Starynkiewicza - Al. Jerozolimskie - Marszałkowska - … - SADYBA/WAFLOWA;

  • Linia N32

- trasa w kierunku pętli DW. CENTRALNY: LOTNISKO CHOPINA - … - Al. Jerozolimskie - DW. CENTRALNY 06

- trasa w kierunku pętli LOTNISKO CHOPINA: DW. CENTRALNY 56 - Al. Jerozolimskie - … - LOTNISKO CHOPINA;

  • Linie N33 i N88

- trasa w kierunku pętli DW. CENTRALNY: ZAJEZDNIA WORONICZA/PKP PIASECZNO - … - Al. Jerozolimskie - Chałubińskiego - DW. CENTRALNY 05

- trasa w kierunku pętli ZAJEZNIA WORONICZA/PKP PIASECZNO: DW. CENTRALNY 57 - Chałubińskiego - Koszykowa - Lindleya - pl. Starynkiewicza - Al. Jerozolimskie - Bracka - … - ZAJEZDNIA WORONICZA/PKP PIASECZNO;

  • Linia N34

- trasa w kierunku pętli DW. CENTRALNY: OS. KABATY - … - Chałubińskiego - DW. CENTRALNY 05

- trasa w kierunku pętli OS. KABATY: DW. CENTRALNY 55 - Chałubińskiego - … - OS. KABATY;

  • Linie N35 i N85

- trasa w kierunku pętli CENTRUM: URSUS-NIEDŹWIADEK/PRUSZKÓW - … - Grójecka - Al. Jerozolimskie - Marszałkowska - CENTRUM 51

- trasa w kierunku pętli URSUS-NIEDŹWIADEK/PRUSZKÓW: CENTRUM 51 - Marszałkowska - Koszykowa - Chałubińskiego - Al. Jerozolimskie - … - URSUS-NIEDŹWIADEK/PRUSZKÓW;

  • Linia N36

- trasa w kierunku pętli DW. CENTRALNY: BOKSERSKA - … - Chałubińskiego - DW. CENTRALNY 05

- trasa w kierunku pętli BOKSERSKA: DW. CENTRALNY 55 - Chałubińskiego - … - BOKSERSKA;

  • Linia N37

- trasa w kierunku pętli DW. CENTRALNY: OS. KABATY - … - Al. Jerozolimskie -Chałubińskiego - DW. CENTRALNY 05

- trasa w kierunku pętli OS. KABATY: DW. CENTRALNY 55 - Chałubińskiego - Koszykowa- pl. Konstytucji - … - OS. KABATY;

  • Linie N38 i N88

- trasa w kierunku pętli DW. CENTRALNY: P+R AL. KRAKOWSKA/JANKI - … - Al. Jerozolimskie - DW. CENTRALNY 06

- trasa w kierunku pętli P+R AL. KRAKOWSKA/JANKI: DW. CENTRALNY 56 - Al. Jerozolimskie - … - P+R AL. KRAKOWSKA/JANKI;

  • Linia N41

- trasa w kierunku pętli DW. CENTRALNY: MŁOCINY-UKSW - … - Królewska - Grzybowska - al. Jana Pawła II - - DW. CENTRALNY 60

- trasa w kierunku pętli MŁOCINY-UKSW: DW. CENTRALNY 60 - al. Jana Pawła II - Grzybowska - Królewska - … - MŁOCINY-UKSW;

  • Linia N42

- trasa w kierunku pętli DW. CENTRALNY: OS. GÓRCZEWSKA - … - Marszałkowska -Królewska - Grzybowska - al. Jana Pawła II - DW. CENTRALNY 60

- trasa w kierunku pętli OS. GÓRCZEWSKA: DW. CENTRALNY 60 - al. Jana Pawła II - Grzybowska - Królewska - Marszałkowska - … - OS. GÓRCZEWSKA;

  • Linia N43

- trasa w kierunku pętli DW. CENTRALNY: CHOMICZÓWKA - … - Al. Jerozolimskie - DW. CENTRALNY 06

- trasa w kierunku pętli CHOMICZÓWKA: DW. CENTRALNY 58 - Al. Jerozolimskie - … - CHOMICZÓWKA;

  • Linia N44

- trasa w kierunku pętli DW. CENTRALNY: ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ - … - Królewska -Grzybowska - al. Jana Pawła II - DW. CENTRALNY 60

- trasa w kierunku pętli ZAJEZNIA ŻOLIBORZ: DW. CENTRALNY 60 - al. Jana Pawła II - Grzybowska - Królewska - … - ZAJEZDNIA ŻOLIBORZ;

  • Linie N45 i N95

- trasa w kierunku pętli DW. CENTRALNY: OS. GÓRCZEWSKA/KAROLIN - … - Grzybowska -al. Jana Pawła II - Al. Jerozolimskie - DW. CENTRALNY 06

- trasa w kierunku pętli OS. GÓRCZEWSKA/KAROLIN: DW. CENTRALNY 58 - Al. Jerozolimskie - pl. Zawiszy - Towarowa - Grzybowska - Siedmiogrodzka - Skierniewicka - Wolska - Młynarska - Obozowa - … - OS. GÓRCZEWSKA/KAROLIN;

  • Linia N46

- trasa w kierunku pętli DW. CENTRALNY: METRO MŁOCINY - … - Popiełuszki - al. Jana Pawła II - DW. CENTRALNY 60

- trasa w kierunku pętli METRO MŁOCINY: DW. CENTRALNY 60 - al. Jana Pawła II - Popiełuszki - … - OS. GÓRCZEWSKA/KAROLIN;

  • Linia N91

- trasa w kierunku pętli DW. CENTRALNY: CM. PÓŁNOCNY-BRAMA ZACH. - … - Okopowa - Towarowa - pl. Zawiszy - Al. Jerozolimskie - al. Jana Pawła II - DW. CENTRALNY 60

- trasa w kierunku pętli CM. PÓŁNOCNY BRAMA ZACH.: DW. CENTRALNY 60 - al. Jana Pawła II - Grzybowska - Królewska - Marszałkowska - pl. Bankowy - Andersa - Nowolipki - Zamenhofa - Anielewicza - Okopowa - … - CM. PÓŁNOCNY-BRAMA ZACH.;

Zmiany w dni meczowe – 8, 12, 16, 21 i 28 czerwca

Zmiany w układzie komunikacyjnym w dni meczowe będą związane przede wszystkim z wyłączeniem z ruchu ulic w okolicach Stadionu Narodowego. Rozpoczną się cztery godziny przed meczami, a zakończą godzinę po ich skończeniu. Linie tramwajowe 7, 8, 9, 22, 24 i 25 oraz autobusowe 102, 111, 117, 123, 127, 128, 131, 138, 146, 147, 158, 166, 171, 175, 210, 275, 422, 501, 507, 509, 517, 519, 520, 521 i 525 będą jeździły trasami objazdowymi. Z myślą o kibicach, którzy przyjadą na mecz samochodami, zostaną uruchomione linie autobusowe oznaczone literą P. Dodatkowo, zostaną uruchomione linie autobusowe – oznaczone literami SH – które będą obsługiwały parkingi, do których nie dojeżdżają autobusy nocne. Podczas mistrzostw, a szczególnie w dni meczowe, zostanie zmieniona organizacja ruchu kolejowego.

Tramwaje

  • Linia 7

- 8.06 od ok. godz. 14.00 do 19.00 oraz 12, 16, 21 i 28.06 od ok. godz. 16.00 do 21.45 - w obu kierunkach: P+R AL. KRAKOWSKA - … - al. Poniatowskiego - al. Waszyngtona - Grochowska - Zamoyskiego - Targowa - … - KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA

- 8.06 od ok. godz. 19.00 oraz 12, 16, 21 i 28.06 od ok. godz. 21.45 - w obu kierunkach: P+R AL. KRAKOWSKA - … - Al. Jerozolimskie - PL. STARYNKIEWICZA;

  • Linia 8

- 8.06 od ok. godz. 14.00 do 19.00 oraz 12, 16, 21 i 28.06 od ok. godz. 16.00 do 21.45 kursy na trasie – w obu kierunkach: OS. GÓRCZEWSKA/CM. WOLSKI - … - al. Poniatowskiego - al. Waszyngtona - WIATRACZNA

- 8.06 od ok. godz. 19.00 oraz 12, 16, 21 i 28.06 od ok. godz. 21.45 kursy na trasie - w obu kierunkach: OS. GÓRCZEWSKA/CM. WOLSKI - … - Al. Jerozolimskie - PL. STARYNKIEWICZA;

  • Linia 9 – 8.06 od ok. godz. 19.00 oraz 12, 16, 21 i 28.06 od ok. godz. 21.45 kursy na trasie - w obu kierunkach: P+R AL. KRAKOWSKA - … - Al. Jerozolimskie - PL. STARYNKIEWICZA;
  • Linia 22

- 8.06 od ok. godz. 14.00 do 19.00 oraz 12, 16, 21 i 28.06 od ok. godz. 16.00 do 21.45 kursy na trasie - w obu kierunkach: PIASKI - … - al. Poniatowskiego - al. Waszyngtona - Grochowska - Zamoyskiego - Targowa - … - DW. WSCHODNI (KIJOWSKA)

- 8.06 od ok. godz. 19.00 oraz 12, 16, 21 i 28.06 od ok. godz. 21.45 kursy na trasie - w obu kierunkach: PIASKI - … - Al. Jerozolimskie - PL. STARYNKIEWICZA;

  • Linia 24 – 8.06 od ok. godz. 19.00 oraz 12, 16, 21 i 28.06 od ok. godz. 21.45 - w obu kierunkach: NOWE BEMOWO - … - Al. Jerozolimskie - PL. STARYNKIEWICZA;
  • Linia 25 - 8.06 od ok. godz. 19.00 oraz 12, 16, 21 i 28.06 od ok. godz. 21.45 – zawieszenie kursowania;
  • Linia 77 – nowa linia tramwajowa

- trasa: PL. NARUTOWICZA - Grójecka - Al. Jerozolimskie - most Poniatowskiego - al. Poniatowskiego - al. Waszyngtona – WIATRACZNA

- godziny kursowania: 8.06 od ok. godz. 14.00 do 18.00 oraz 12, 16, 21 i 28.06 od ok. godz. 16.00 do 20.45;

  • Linia Z – zastępcza linia autobusowa – linia będzie uruchamiana w przypadku każdorazowego wyłączenia ruchu tramwajowego w Al. Jerozolimskich – na trasach:

w przypadku zablokowania Al. Jerozolimskich: PL. ZAWISZY - Al. Jerozolimskie - Chałubińskiego - Koszykowa - Piękna - Al. Ujazdowskie - pl. Trzech Krzyży - Nowy Świat - Al. Jerozolimskie - most Poniatowskiego - al. Poniatowskiego - al. Waszyngtona - WIATRACZNA

w przypadku zamknięcia mostu Poniatowskiego: PL. ZAWISZY - Al. Jerozolimskie - Chałubińskiego - Koszykowa - Piękna - Al. Ujazdowskie - pl. Na Rozdrożu - al. Armii Ludowej - most Łazienkowski - al. Stanów Zjednoczonych – WIATRACZNA.

Autobusy

Linia 102

- 8.06 od ok. godz. 14.00 do 19.00 oraz 12, 16, 21 i 28.06 od ok. godz. 16.00 do 21.45 kursy na trasie – w obu kierunkach: PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA - … - al. Waszyngtona - al. Zieleniecka - Targowa - Kłopotowskiego - Wybrzeże Szczecińskie (powrót:Wybrzeże Szczecińskie - Okrzei - Targowa) - most Świętokrzyski - … - DW. CENTRALNY

- 8.06 od ok. godz. 19.00 oraz 12, 16, 21 i 28.06 od ok. godz. 21.45 kursy na trasie - w obu kierunkach: PKP OLSZYNKA GROCHOWSKA - … - Podskarbińska - Grochowska - Zamoyskiego - Targowa - Kłopotowskiego - Wybrzeże Szczecińskie (powrót:Wybrzeże Szczecińskie - Okrzei - Targowa) - most Świętokrzyski - … - DW. CENTRALNY;

Linia 111

- 8.06 od ok. godz. 14.00 do 19.00 oraz 12, 16, 21 i 28.06 od ok. godz. 16.00 do 21.45 kursy na trasie – w kierunku pętli ESPERANTO: GOCŁAW - … - Międzynarodowa - Zwycięzców - Wał Miedzeszyński - most Łazienkowski - al. Armii Ludowej - pl. Na Rozdrożu - Al. Ujazdowskie - pl. Trzech Krzyży - Nowy Świat - Krakowskie Przedmieście - … - ESPERANTO; w kierunku pętli GOCŁAW - po trasie podstawowej

- 8.06 od ok. godz. 19.00 oraz 12, 16, 21 i 28.06 od ok. godz. 21.45 kursy na trasie w obu kierunkach: GOCŁAW - … - Międzynarodowa - Zwycięzców - Wał Miedzeszyński - most Łazienkowski - al. Armii Ludowej - pl. Na Rozdrożu - Al. Ujazdowskie - pl. Trzech Krzyży - Nowy Świat - Krakowskie Przedmieście - … - ESPERANTO;

Linia 117

- 8.06 od ok. godz. 14.00 do 19.00 oraz 12, 16, 21 i 28.06 od ok. godz. 16.00 do 21.45 kursy na trasie - w kierunku pętli WILANÓW: GOCŁAW - … - Paryska - Zwycięzców - Wał Miedzeszyński - most Łazienkowski - al. Armii Ludowej - pl. Na Rozdrożu - Al. Ujazdowskie - Piękna - pl. Konstytucji - … - WILANÓW; w kierunku pętli GOCŁAW:WILANÓW - … - al. Poniatowskiego - al. Waszyngtona - Saska - Zwycięzców - Paryska - … - GOCŁAW

- 8.06 od ok. godz. 19.00 oraz 12, 16, 21 i 28.06 od ok. godz. 21.45 kursy na trasie - w obu kierunkach: GOCŁAW - … - Paryska - Zwycięzców - Wał Miedzeszyński - most Łazienkowski - al. Armii Ludowej - pl. Na Rozdrożu - Al. Ujazdowskie - Piękna - pl. Konstytucji - … - WILANÓW;

Linia 123 – 8.06 od ok. godz. 19.00 oraz 12, 16, 21 i 28.06 od ok. godz. 21.45 kursy na trasie - w obu kierunkach: DW. WSCHODNI (LUBELSKA) - … - Egipska - Saska - Zwycięzców - ZWYCIĘZCÓW 01 - Międzynarodowa - Brazylijska - Saska - Egipska - … - DW. WSCHODNI (LUBELSKA);

Linia 127

- 8.06 od ok. godz. 14.00 do 19.00 oraz 12, 16, 21 i 28.06 od ok. godz. 16.00 do 21.45 kursy na trasie - w kierunku pętli NOWE WŁOCHY: PL. TRZECH KRZYŻY - Al. Ujazdowskie - Piękna - Marszałkowska - Al. Jerozolimskie - … - NOWE WŁOCHY; w kierunku pętli PL. TRZECH KRZYŻY - po trasie podstawowej

- 8.06 od ok. godz. 19.00 oraz 12, 16, 21 i 28.06 od ok. godz. 21.45 kursy na trasie - w obu kierunkach: NOWE WŁOCHY - … - Al. Jerozolimskie - Chałubińskiego - Koszykowa - Piękna - Al. Ujazdowskie - PL. TRZECH KRZYŻY;

  • Linia 128

- 8.06 od ok. godz. 14.00 do 19.00 oraz 12, 16, 21 i 28.06 od ok. godz. 16.00 do 21.45 kursy na trasie - w kierunku pętli SZCZĘŚLIWICE: MARIENSZTAT - … - Świętokrzyska - Nowy Świat - Krakowskie Przedmieście - Królewska - pl. Grzybowski - Twarda - Emilii Plater - Al. Jerozolimskie - … - SZCZĘŚLIWICE; w kierunku pętli MARIENSZTAT - po trasie podstawowej

- 8.06 od ok. godz. 19.00 oraz 12, 16, 21 i 28.06 od ok. godz. 21.45 kursy na trasie - w kierunku pętli MARIENSZTAT - po trasie podstawowej;

  • Linia 131 – 8.06 od ok. godz. 19.00 oraz 12, 16, 21 i 28.06 od ok. godz. 21.45 kursy na trasie - w obu kierunkach: SADYBA - … - pl. Konstytucji - Koszykowa - Chałubińskiego - al. Jana Pawła II - DW. CENTRALNY (powrót: Emilii Plater - Al. Jerozolimskie - Chałubińskiego);
  • Linia 138

- 8.06 od ok. godz. 14.00 do 19.00 oraz 12, 16, 21 i 28.06 od ok. godz. 16.00 do 21.45 kursy na trasie - w obu kierunkach: ZAJEZDNIA UTRATA - … - al. Zieleniecka - al. Waszyngtona - Saska - Zwycięzców - Wał Miedzeszyński - … - BOKSERSKA

- 8.06 od ok. godz. 19.00 oraz 12, 16, 21 i 28.06 od ok. godz. 21.45 kursy na trasie - w obu kierunkach: ZAJEZDNIA UTRATA - … - Targowa - Zamoyskiego - Grochowska - Międzyborska - Cyraneczki - Grenadierów (powrót: Grenadierów - Grochowska) - al. Stanów Zjednoczonych - most Łazienkowski - … - BOKSERSKA;

  • Linia 146

- 8.06 od ok. godz. 14.00 do 19.00 oraz 12, 16, 21 i 28.06 od ok. godz. 16.00 do 21.45 kursy na trasie - w obu kierunkach: DW. WSCHODNI (KIJOWSKA) - … - al. Zieleniecka - al. Waszyngtona - Saska - Zwycięzców - Paryska - … - FALENICA

- 8.06 od ok. godz. 19.00 oraz 12, 16, 21 i 28.06 od ok. godz. 21.45 kursy na trasie - w obu kierunkach: DW. WSCHODNI (KIJOWSKA) - … - Targowa - Zamoyskiego - Grochowska - Międzyborska - Cyraneczki - Grenadierów (powrót: Grenadierów - Grochowska) - al. Stanów Zjednoczonych - Wał Miedzeszyński - Zwycięzców - Paryska - … - FALENICA;

  • Linia 147 - 8.06 od ok. godz. 19.00 oraz 12, 16, 21 i 28.06 od ok. godz. 21.45 kursy na trasie - w obu kierunkach: DW. WSCHODNI (KIJOWSKA) - … - Targowa - Zamoyskiego - Grochowska - Międzyborska - Cyraneczki - Grenadierów (powrót: Grenadierów - Grochowska) - al. Stanów Zjednoczonych - Wał Miedzeszyński - Zwycięzców - Saska - … - WIŚNIOWA GÓRA;
  • Linia 158

- 8.06 od ok. godz. 14.00 do 19.00 oraz 12, 16, 21 i 28.06 od ok. godz. 16.00 do 21.45 kursy na trasie - w kierunku pętli CH REDUTA: WITOLIN - … - al. Waszyngtona - Saska - al. Stanów Zjednoczonych - most Łazienkowski - al. Armii Ludowej - Waryńskiego - pl. Konstytucji - Marszałkowska - Al. Jerozolimskie - … - CH REDUTA; w kierunku pętli WITOLIN - po trasie podstawowej

- 8.06 od ok. godz. 19.00 oraz 12, 16, 21 i 28.06 od ok. godz. 21.45 kursy na trasie - w obu kierunkach: CH REDUTA - … - Al. Jerozolimskie - Chałubińskiego - al. Niepodległości - al. Armii Ludowej - most Łazienkowski - al. Stanów Zjednoczonych - łącznik za węzłem Przyczółek Grochowski - Kinowa - Rozłucka - Turbinowa - Spalinowa - Grenadierów - Ostrobramska (powrót: Ostrobramska - al. Stanów Zjednoczonych) - … - WITOLIN;

  • Linia 166

- 8.06 od ok. godz. 14.00 do 19.00 oraz 12, 16, 21 i 28.06 od ok. godz. 16.00 do 21.45 kursy na trasie - w kierunku pętli KABATY-STP: PL. HALLERA - … - Jagiellońska - Kłopotowskiego - Wybrzeże Szczecińskie - most Świętokrzyski - Zajęcza - Dobra - Solec - Ludna - … - KABATY-STP; w kierunku pętli PL. HALLERA - po trasie podstawowej

- 8.06 od ok. godz. 19.00 oraz 12, 16, 21 i 28.06 od ok. godz. 21.45 kursy na trasie - w obu kierunkach: PL. HALLERA - … - Jagiellońska - Kłopotowskiego - Wybrzeże Szczecińskie(powrót: Wybrzeże Szczecińskie - Okrzei Jagiellońska) - most Świętokrzyski - Zajęcza - Dobra (powrót: Dobra - Tamka - most Świętokrzyski) - Solec - Ludna - … - KABATY-STP;

  • Linia 171

- 8.06 od ok. godz. 14.00 do 19.00 oraz 12, 16, 21 i 28.06 od ok. godz. 16.00 do 21.45 kursy na trasie - w kierunku pętli NOWE BEMOWO: TORWAR - … - Książęca - pl. Trzech Krzyży - Al. Ujazdowskie - Piękna - Marszałkowska - Al. Jerozolimskie - … - NOWE BEMOWO; w kierunku pętli TORWAR - po trasie podstawowej

- 8.06 od ok. godz. 19.00 oraz 12, 16, 21 i 28.06 od ok. godz. 21.45 kursy na trasie - w obu kierunkach: NOWE BEMOWO - … - Emilii Plater - Al. Jerozolimskie - Chałubińskiego - Koszykowa - Piękna - Al. Ujazdowskie - pl. Trzech Krzyży - Książęca - … - TORWAR;

  • Linia 175

- 8.06 od ok. godz. 14.00 do 19.00 oraz 12, 16, 21 i 28.06 od ok. godz. 16.00 do 21.45 kursy na trasie – w kierunku pętli LOTNISKO CHOPINA: PL. PIŁSUDSKIEGO - … - Krakowskie Przedmieście – Królewska – pl. Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – Al. Jerozolimskie - … - LOTNISKO CHOPINA; w kierunku pętli PL. PIŁSUDSKIEGO – po trasie podstawowej

- 8.06 od ok. godz. 19.00 oraz 12, 16, 21 i 28.06 od ok. godz. 21.45 kursy na trasie - w obu kierunkach: LOTNISKO CHOPINA - … - Al. Jerozolimskie - Emilii Plater - Twarda - pl. Grzybowski - Królewska - PL. PIŁSUDSKIEGO (powrót: Moliera - Senatorska - Miodowa - Krakowskie Przedmieście - Królewska);

  • Linia 198 – wydłużenie godzin kursowania do 2.00 na podstawie rozkładu jazdy dostosowanego do kolejowego rozkładu jazdy;
  • Linia 210 - 8.06 od ok. godz. 19.00 oraz 12, 16, 21 i 28.06 od ok. godz. 21.45 kursy na trasie - w obu kierunkach: URSYNÓW PŁN. - … - Marszałkowska - pl. Konstytucji - PL. KONSTYTUCJI 09 - Waryńskiego - ... - URSYNÓW PŁN.;
  • Linia 275

- 8.06 od ok. godz. 14.00 do 19.00 oraz 12, 16, 21 i 28.06 od ok. godz. 16.00 do 21.45 - w kierunku pętli SASANKI: PL. TRZECH KRZYŻY - Al. Ujazdowskie - Piękna - Marszałkowska - Al. Jerozolimskie - … - SASANKI; w kierunku pętli PL. TRZECH KRZYŻY -po trasie podstawowej

- 8.06 od ok. godz. 19.00 oraz 12, 16, 21 i 28.06 od ok. godz. 21.45 - w obu kierunkach:SASANKI - … - Al. Jerozolimskie - Chałubińskiego - Koszykowa - Piękna - Al. Ujazdowskie - PL. TRZECH KRZYŻY;

  • Linia 422 - 8.06 od ok. godz. 19.00 oraz 12, 16, 21 i 28.06 od ok. godz. 21.45 kursy na trasie - w obu kierunkach: OS. GÓRCZEWSKA - … - Al. Jerozolimskie - Chałubińskiego - Koszykowa - pl. Konstytucji - … - BRANICKIEGO;
  • Linia 501 - 8.06 od ok. godz. 19.00 oraz 12, 16, 21 i 28.06 od ok. godz. 21.45 kursy na trasie – w obu kierunkach: STEGNY - … - Marszałkowska - pl. Konstytucji - PL. KONSTYTUCJI 09 - Waryńskiego - ... – STEGNY;
  • Linia 507

- 8.06 od ok. godz. 14.00 do 19.00 oraz 12, 16, 21 i 28.06 od ok. godz. 16.00 do 21.45 kursy na trasie - w kierunku pętli DW. CENTRALNY: GOCŁAW - … - Saska - Zwycięzców - Wał Miedzeszyński - most Łazienkowski - al. Armii Ludowej - Waryńskiego - pl. Konstytucji - Marszałkowska - Al. Jerozolimskie - … - DW. CENTRALNY; w kierunku pętli GOCŁAW - po trasie podstawowej

- 8.06 od ok. godz. 19.00 oraz 12,16, 21 i 28.06 od ok. godz. 21.45 kursy na trasie - w obu kierunkach: GOCŁAW - … - Saska - Zwycięzców - Wał Miedzeszyński - most Łazienkowski - al. Armii Ludowej - Waryńskiego - pl. Konstytucji - Koszykowa - Chałubińskiego - Al. Jerozolimskie - Emilii Plater - DW. CENTRALNY;

  • Linia 509 - 8.06 od ok. godz. 19.00 oraz 12, 16, 21 i 28.06 od ok. godz. 21.45 kursy na trasie - w obu kierunkach: NOWODWORY - …– Targowa - Zamoyskiego - Grochowska - Międzyborska - Cyraneczki - Grenadierów (powrót: Grenadierów - Grochowska) -al. Stanów Zjednoczonych - Wał Miedzeszyński - Zwycięzców - Saska - … - GOCŁAW;
  • Linia 517

- 8.06 od ok. godz. 14.00 do 19.00 oraz 12, 16, 21 i 28.06 od ok. godz. 16.00 do 21.45 kursy na trasie - w kierunku pętli URSUS-NIEDŹWIADEK: TARGÓWEK - … - Jagiellońska -Kłopotowskiego - Sierakowskiego - al. Solidarności (powrót: al. Solidarności - Radzymińska) - most Śląsko-Dąbrowski - al. Solidarności - al. Jana Pawła II - Al. Jerozolimskie - … - URSUS-NIEDŹWIADEK; w kierunku pętli TARGÓWEK - po trasie podstawowej

- 8.06 od ok. godz. 19.00 oraz 12, 16, 21 i 28.06 od ok. godz. 21.45 kursy na trasie - w obu kierunkach: TARGÓWEK - … - Jagiellońska - Kłopotowskiego - Sierakowskiego - al. Solidarności (powrót: al. Solidarności - Radzymińska) - most Śląsko-Dąbrowski - al. Solidarności - al. Jana Pawła II - Al. Jerozolimskie - … - URSUS-NIEDŹWIADEK;

  • Linia 519 - 8.06 od ok. godz. 19.00 oraz 12, 16, 21 i 28.06 od ok. godz. 21.45 - w obu kierunkach: POWSIN-PARK KULTURY - … - pl. Konstytucji - Koszykowa - Chałubińskiego - al. Jana Pawła II - DW. CENTRALNY (powrót: Emilii Plater - Al. Jerozolimskie - Chałubińskiego)
  • Linia 520

- 8.06 od ok. godz. 14.00 do 19.00 oraz 12, 16, 21 i 28.06 od ok. godz. 16.00 do 21.45 kursy na trasie - w kierunku pętli MARYSIN: PL. TRZECH KRZYŻY - Al. Ujazdowskie - Piękna - pl. Konstytucji - … - MARYSIN; w kierunku pętli PL. TRZECH KRZYŻY - po trasie podstawowej

- 8.06 od ok. godz. 19.00 oraz 12, 16, 21 i 28.06 od ok. godz. 21.45 kursy na trasie - w obu kierunkach: MARYSIN - … - pl. Konstytucji - Piękna - Al. Ujazdowskie - PL. TRZECH KRZYŻY;

  • Linia 521

- 8.06 od ok. godz. 14.00 do 19.00 oraz 12, 16, 21 i 28.06 od ok. godz. 16.00 do 21.45 kursy na trasie - w kierunku pętli SZCZĘŚLIWICE: FALENICA - … - - al. Waszyngtona - Saska - al. Stanów Zjednoczonych - most Łazienkowski - al. Armii Ludowej - Waryńskiego - pl. Konstytucji - Marszałkowska - Al. Jerozolimskie - … - SZCZĘŚLIWICE; w kierunku pętli FALENICA - po trasie podstawowej;

- 8.06 od ok. godz. 19.00 oraz 12, 16, 21 i 28.06 od ok. godz. 21.45 kursy na trasie - w obu kierunkach: SZCZĘŚLIWICE - … - Al. Jerozolimskie - Chałubińskiego - al. Niepodległości - al. Armii Ludowej - most Łazienkowski - al. Stanów Zjednoczonych - Grochowska - … - FALENICA;

  • Linia 525 – 8.06 od ok. godz. 19.00 oraz 12, 16, 21 i 28.06 od ok. godz. 21. 45 kursy na trasie - w obu kierunkach: MIĘDZYLESIE - … - pl. Konstytucji - Koszykowa - Chałubińskiego - al. Jana Pawła II - DW. CENTRALNY (powrót: Emilii Plater - Al. Jerozolimskie - Chałubińskiego).

Moment przywrócenia podstawowej organizacji ruchu, a tym samym powrót linii na trasy podstawowe będzie uzależniony od warunków ruchu.

Linie specjalne oznaczone literą P

Kibice, którzy przyjadą do Warszawy na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej samochodami, będą mogli zostawić pojazdy na specjalnie przygotowanych parkingach i przesiąść się do autobusów, które dowiozą ich na Stadion Narodowy, a po meczu odwiozą na parking. Uruchomione w tym celu linie autobusowe będą kursowały w dni meczowe. 8 czerwca autobusy wyjadą na trasy o ok. godz. 14.00 i będą kursowały do rozpoczęcia meczu, czyli do godz. 18.00. Po zakończeniu meczu, ok. godz. 19.45 zostaną uruchomione ponownie. W pozostałe dni meczowe, czyli 12, 16, 21 i 28 czerwca autobusy rozpoczną kursowanie ok. godz. 16.00 i będą jeździły do godz. 20.45, a następnie od godz. 22.30. Linie oznaczone literą P będą kursowały z częstotliwością odpowiednią do zapotrzebowania kibiców.

Na potrzeby kibiców przygotowano 11 parkingów Parkuj i Jedź – 9 przeznaczonych dla samochodów i 2 dla autokarów. Parkingi znajdują się w następujących lokalizacjach:

  • P1 – P+R Jagiellońska 71-79
  • P2 – P+R Jagiellońska 69
  • P3 – P+R Jagiellońska 88
  • P4 – Jagiellońska – parking autokarowy
  • P5 – P+R Marywilska 44
  • P6 – P+R Wójcickiego 14
  • P7 – P+R Poznańska 98, Bronisze
  • P8 – P+R Al. Jerozolimskie 179
  • P9 – P+R Puławska 266
  • P10 – P+R 1. Praskiego Pułku 89
  • P11 – Wydawnicza / Szpotańskiego – parking autokarowy.

W dni meczowe zostanie uruchomionych siedem linii oznaczonych literą P:

  • linia P-1 (parkingi P1, P2, P3, P4 – Stadion Narodowy – parkingi P1, P2, P3, P4)

- trasa obowiązująca przed meczem: ŻERAŃ FSO - Jagiellońska (parkingi P1, P2, P3, P4) – Marcinkowskiego - Targowa - al. Zieleniecka - RONDO WASZYNGTONA

- trasa obowiązująca po meczu: PARK SKARYSZEWSKI - Międzynarodowa - Brazylijska - Saska - Lizbońska - Urugwajska - al. Stanów Zjednoczonych - Grenadierów - Grochowska - Zamoyskiego - Targowa - Kłopotowskiego - Jagiellońska (parkingi P1, P2, P3, P4) - ŻERAŃ FSO;

  • linia P-5 (parkingi P1, P2, P3, P4, P5 - Stadion Narodowy – parkingi P1, P2, P3, P4, P5)

- trasa obowiązująca przed meczem: KUPIECKA (parking P5) - Kupiecka - Płochocińska - Modlińska - Jagiellońska (parkingi P1, P2, P3, P4) - Marcinkowskiego - Targowa - al. Zieleniecka - RONDO WASZYNGTONA

- trasa obowiązująca po meczu: PARK SKARYSZEWSKI - Międzynarodowa - Brazylijska - Saska - Lizbońska - Urugwajska - al. Stanów Zjednoczonych - Grenadierów - Grochowska - Zamoyskiego - Targowa - Kłopotowskiego - Jagiellońska (parkingi P1, P2, P3, P4) - Modlińska - Płochocińska - Kupiecka - KUPIECKA (parking P5);

  • linia P-6 (parkingi P1, P2, P3, P4, P6 - Stadion Narodowy – parkingi P1, P2, P3, P4, P6)

- trasa obowiązująca przed meczem: CM. PÓŁNOCNY-BRAMA PŁD. (parking P6) - Wólczyńska - Nocznickiego - trasa mostu Skłodowskiej-Curie - most Skłodowskiej-Curie - trasa mostu Skłodowskiej-Curie - Modlińska - Jagiellońska (parkingi P1, P2, P3, P4) - Marcinkowskiego - Targowa - al. Zieleniecka - RONDO WASZYNGTONA

- trasa obowiązująca po meczu: PARK SKARYSZEWSKI - Międzynarodowa - Brazylijska - Saska - Lizbońska - Urugwajska - al. Stanów Zjednoczonych - Grenadierów - Grochowska - Zamoyskiego - Targowa - Kłopotowskiego - Jagiellońska (parkingi P1, P2, P3, P4) - Modlińska - trasa mostu Skłodowskiej-Curie - most Skłodowskiej-Curie - trasa mostu Skłodowskiej-Curie - Nocznickiego - Wólczyńska - CM. PÓŁNOCNY-BRAMA PŁD. (parking P6);

  • linia P-7 (parking P7 – Stadion Narodowy – parking P7)

- trasa obowiązująca przed meczem: BRONISZE-PARKING (parking P7) - Jawczyce:Poznańska - Mory: Poznańska - Warszawa: Połczyńska - Wolska - Kasprzaka - Karolkowa - Grzybowska - Królewska - Krakowskie Przedmieście - Nowy Świat - Al. Jerozolimskie - most Poniatowskiego - al. Poniatowskiego - RONDO WASZYNGTONA

- trasa obowiązująca po meczu: PARK SKARYSZEWSKI - Międzynarodowa - al. Stanów Zjednoczonych - most Łazienkowski - al. Armii Ludowej - Wawelska - Kopińska - Grzymały-Sokołowskiego - Al. Jerozolimskie - al. Prymasa Tysiąclecia - Kasprzaka - Wolska - Połczyńska - Mory: Poznańska - Jawczyce: Poznańska - Bronisze: Poznańska - BRONISZE-PARKING (parking P7);

  • linia P-8 (Stadion Narodowy – parking P8)

- linia uruchomiona po zakończeniu meczów na trasie: PARK SKARYSZEWSKI - Międzynarodowa - al. Stanów Zjednoczonych - most Łazienkowski - al. Armii Ludowej - Wawelska - Kopińska - Grzymały-Sokołowskiego - Al. Jerozolimskie - Bitwy Warszawskiej 1920 r. - Szujskiego - al. Bohaterów Września - Opaczewska - CH BLUE CITY (parking P8);

  • linia P-9 (parking P9 – Stadion Narodowy – parking P9)

- trasa obowiązująca przed meczem: TOR SŁUŻEWIEC (parking P9) - al. Wyścigowa - Puławska - Waryńskiego - pl. Konstytucji - Marszałkowska - Al. Jerozolimskie - most Poniatowskiego - al. Poniatowskiego - RONDO WASZYNGTONA

- trasa obowiązująca po meczu: PARK SKARYSZEWSKI - Międzynarodowa - al. Stanów Zjednoczonych - most Łazienkowski - al. Armii Ludowej - Waryńskiego - Puławska - al. Wyścigowa - TOR SŁUŻEWIEC (parking P9);

  • linia P10 (parking P10 – Stadion Narodowy – parking P10)

- trasa obowiązująca przed meczem: HIPODROM (parking P10) - 1. Praskiego Pułku - Trakt Brzeski - Bronisława Czecha - Płowiecka - Ostrobramska - al. Stanów Zjednoczonych - Wał Miedzeszyński - al. Poniatowskiego - RONDO WASZYNGTONA

- trasa obowiązująca po meczu: PARK SKARYSZEWSKI - Międzynarodowa - Brazylijska - Saska - Egipska - Bora-Komorowskiego - Trasa Siekierkowska - Płowiecka - Bronisława Czecha - Trakt Brzeski - 1. Praskiego Pułku – HIPODROM (parking P10).

Linie specjalne oznaczone literami SH

Linie SH5, SH6, SH7 oraz SH9, docierające do parkingów, do których nie dojeżdżają autobusy nocne, będą uruchamiane w dni meczowe od godziny 10.00 w dniu meczu do godz. 10.00 w dniu następnym. Autobusy będą kursowały z częstotliwością zgodną do zapotrzebowania kibiców.

  • Linia SH5 – kursy na trasie: KUPIECKA (parking P5) - Kupiecka - Płochocińska - Modlińska - Jagiellońska - DYREKCJA FSO (przesiadka do tramwaju nr 16 – do Centrum);
  • Linia SH6 – kursy na trasie: CM. PÓŁNOCNY-BRAMA PŁD. (parking P6) - Wólczyńska - Nocznickiego - METRO MŁOCINY (przesiadka do metra do Centrum);
  • Linia SH7 – kursy na trasie: Bronisze: BRONISZE-PARKING (parking P7) - Poznańska -Jawczyce: Poznańska - Mory: Poznańska - Warszawa: Połczyńska - Wolska - FORT WOLA/CM. WOLSKI (przesiadka do tramwajów 8, 10 do Centrum);
  • Linia SH9 – kursy na trasie: TOR SŁUŻEWIEC (parking P9) - al. Wyścigowa - Puławska (powrót: Puławska - al. Wyścigowa) - METRO WILANOWSKA (przesiadka do metra do Centrum).

Połączenia kolejowe

Podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, a szczególnie w dni meczowe, zostanie zmieniona organizacja ruchu kolejowego. Po zakończeniu meczów, na odcinku Warszawa Stadio – Warszawa Lotnisko Chopina zostaną uruchomione dodatkowe pociągi. W pozostałe dni wydłużeniu ulegną godziny kursowania pociągów.

8 czerwca

Po zakończeniu meczu, z przystanku kolejowego Warszawa Stadion, w kierunku lotniska pociągi SKM odjadą o godz.: 20.00, 20.06, 20.18, 20.30. Pomiędzy stacjami Warszawa Zachodnia i Warszawa Lotnisko Chopina pociągi nie będą zatrzymywały się na przystankach pośrednich. Dodatkowo, o 20.12 i 20.24 z przystanku Warszawa Stadion do Warszawy Zachodniej odjadą pociągi Kolei Mazowieckich.

W nocy zostaną uruchomione dodatkowe połączenia kolejowe:

  • w kierunku Otwocka – odjazd ze stacji Warszawa Śródmieście o 1.30;
  • w kierunku Pruszkowa - odjazd ze stacji Warszawa Śródmieście o 1.42;
  • w kierunku Legionowa – odjazd ze stacji Warszawa Centralna o 1.29;
  • w kierunku Lotniska Chopina - odjazdy ze stacji Warszawa Śródmieście o 23.30, 0.05, 0.43, 1.05, 1.35, 2.05, 2.35 i 3.05.

12, 16, 21, 28 czerwca

Po zakończeniu meczów, z przystanku kolejowego Warszawa Stadion w kierunku lotniska pociągi SKM odjadą o godz.: 22.45, 22.51, 23.04 i 23.16. Pomiędzy stacjami Warszawa Zachodnia i Warszawa Lotnisko Chopina pociągi nie będą zatrzymywały się na przystankach pośrednich. Dodatkowo, o 22.57 i 23.10 z przystanku Warszawa Stadion do warszawy Zachodniej odjadą pociągi Kolei Mazowieckich.

W nocy zostaną uruchomione dodatkowo połączenie kolejowe:

  • w kierunku Otwocka – odjazd ze stacji Warszawa Śródmieście o 1.30;
  • w kierunku Pruszkowa - odjazd ze stacji Warszawa Śródmieście o 0.32 i 1.32;
  • w kierunku Sulejówka - odjazd ze stacji Warszawa Śródmieście o 1.32
  • w kierunku Legionowa – odjazd ze stacji Warszawa Centralna o 1.29;
  • w kierunku Lotniska Chopina - odjazdy ze stacji Warszawa Śródmieście o 23:35, 0:05, 0:43, 1:05, 1:35, 2:05, 2:35 i 3:05.

Poniżej zamieszczamy pomocne schematy do pobrania:

Tagi: Euro 2012, utrudnienia, organizacja ruchu, zmiany, komunikacja miejska


Komentarze użytkowników (0)

Dodaj komentarz
stalgast2

Kalendarz Imprez

Listopad 2022
PnWtSrCzwPtSoNd
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Najbliższe wydarzenia


Środa, 14 grudnia 2022

Koncert Kolęd w SP nr 353

Zgłoś wydarzenie

księgowość
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Jaka forma imprez lokalnych podoba Ci się najbardziej?

kino plenerowe
wyprzedaż garażowa
piknik / festyn
zajęcia sportowe, maratony, biegi, rajdy rowerowe
koncerty
wieczory autorskie, benefisy
warsztaty artystyczne (rękodzieło, teatr, malarstwo, rysunek, śpiew)
imprezy charytatywne
Zobacz wyniki
nieruchomości

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń