WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Wtorek, 5 lipca 2022 r.
Imieniny obchodzą: Karolina, Antoni, Filomena

Projekt „Absolwent” fundacji Akademia Możliwości

Maciej Łopuszyński   |  2 czerwca 2011

Na początku kwietnia Akademia Możliwości reprezentująca Inkubator i klaster zawarła z Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD Helenów porozumienie o współpracy. Pierwszym efektem tego porozumienia jest decyzja o zatrudnieniu przy fundacyjnych projektach na okres wakacji kilku młodych ludzi, absolwentów TPD Helenów. Absolwenci Helenowa będą prowadzić samodzielnie działania PR i marketingowe, oraz wykonywać prace biurowo-administracyjno-logistyczne. Będą prowadzone mini-kampanie reklamowe oraz promocja instytucji samorządowych, NGO na imprezach plenerowych.

„Projekt Absolwent” w swych założeniach i zamiarach kształtować ma postawy i umiejętności przedsiębiorcze. Wszystko to w ciągu kilku miesięcy pracy plus kolejne kilka miesięcy monitorowania, pomocy naszym podopiecznym. Praca w ramach tego projektu to przede wszystkim trening samodzielności i kreatywności, plus szkolenia, warsztaty, coaching, treningi, praktyki dotyczące tematów takich jak asertywność, autoprezentacja, planowanie, marketing, przedsiębiorczość, fotografia, podstawy negocjacji i prawa pracy.

Odbyło się już pierwsze spotkanie oraz szkolenie dla pierwszych chętnych, którzy się do nas zgłosili. Zapraszamy osoby zainteresowane wolontariatem, poszukujemy cały czas osób niepełnosprawnych do zatrudnienia przy naszych projektach. Na zgłoszenia czekamy pod numerem telefonu (22) 872-94-64, a także pod adresem mailowym academy@academy.pl.

 

Tagi: Akademia Możliwości, niepełnosprawni, praca, przedsiębiorczość


Komentarze użytkowników (0)

Dodaj komentarz
stalgast2
Zgłoś wydarzenie

normobaria
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Jaki sport najchętniej uprawiasz w Wesołej?

jazdę na rowerze
bieganie
nordic walking
narciarstwo biegowe
pływanie
tenis
sporty walki
fitness / zumbę / aerobic
taniec
inne
Zobacz wyniki

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń