WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Niedziela, 22 września 2019 r.
Imieniny obchodzą: Tomasz, Maurycy

W Wawrze powstanie stowarzyszenie teatralne

Teatr Wawra  |  22 lipca 2011

Dla realizacji swojego celu stowarzyszenie stworzy teatr klasyczny z elementami teatru współczesnego, grupę kabaretową oraz zespół  muzyczny działający na potrzeby teatru oraz „na własną rękę” lub wspólnie z kabaretem.

 

Stowarzyszenie będzie prowadziło również różnorodną działalność gospodarczą (komercyjną), w tym będzie organizowało różnorodne warsztaty artystyczne (teatralne, plastyczne, wizażu, muzyczne itp.), które będą prowadzili odpłatnie wyłącznie członkowie–założyciele stowarzyszenia. Grupa teatralna będzie także prezentowała sztuki oparte na obowiązkowych lekturach szkolnych szkół podstawowych i gimnazjalnych (w sesjach wyjazdowych) oraz szkół średnich w wynajętych salach teatralnych.

 

Stowarzyszenie będzie opierało swoją działalność niemal wyłącznie na swoich członkach-założycielach, dzięki czemu członkowie-założyciele będą mieli gwarancję stałej współpracy, a tym samym zarobków tak długo, jak długo stowarzyszenie będzie działało.

 

Przewiduje się, że choć stowarzyszenie będzie realizowało cele statutowe na terenie Warszawy, to dla jego członków będą organizowane trasy koncertowe i artystyczne także poza granicami Polski, a grupy będą startowały we wszystkich możliwych konkursach i festiwalach artystycznych, w tym także w kabaretonach, przeglądach teatralnych, zlotach muzyków (np. jazz na Kalatówkach). Przewidujemy także kompleksową obsługę artystyczną różnych eventów, organizowanych przez wielkie firmy i koncerny, w tym także eventów typu team building.

 

Do współpracy zapraszamy wyłącznie osoby z doświadczeniem teatralnym, o wykształceniu kierunkowym w zakresie sztuki scenicznej lub muzyki oraz osoby ze zmysłem organizatorskim, talentami impresaryjnymi lub z doświadczeniem w promocji Sztuki przez duże „S”.

 

Pytania można kierować do:      Ryszard Jakubowski  +48  501 168 051

                                              Agnieszka Cichocka  +48  503 785 815

 

Zgłoszenia należy przesyłać mailem na adres teatr.wawra@gmail.com z krótkim opisem swoich dokonań i umiejętności oraz z podaniem pełnych danych kontaktowych  – telefon, mail, adres do korespondencji, oraz podpisać się PEŁNYM imieniem i nazwiskiem. Przy zawiązywaniu stowarzyszenia będą konieczne również dodatkowe dane, takie jak PESEL, adres zameldowania itp. oraz oryginał podpisu na dokumentach rejestracyjnych.

Tagi: teatr Wawra, teatr, stowarzyszenie teatralne, kultura, sztuka


Komentarze użytkowników (0)

Dodaj komentarz
Stalgast

Kalendarz Imprez

Wrzesień 2019
PnWtSrCzwPtSoNd
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Najbliższe wydarzenia


Niedziela, 22 września 2019

Koncert Filharmonii Narodowej w Zerzniu

Niedziela, 22 września 2019

Dni Transportu Publicznego 2019

Niedziela, 22 września 2019

Tabata i Nordic Walking

Zgłoś wydarzenie

Wesbud
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Jakie uczucie zwykle towarzyszy Ci podczas roku szkolnego?

radości
spokoju
strachu
podekscytowania
zdenerwowania
obojętności
znudzenia
Zobacz wyniki

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń