WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Czwartek, 27 czerwca 2019 r.
Imieniny obchodzą: Cyryl, Maryla, Władysław

W Wawrze powstanie stowarzyszenie teatralne

Teatr Wawra  |  22 lipca 2011

Dla realizacji swojego celu stowarzyszenie stworzy teatr klasyczny z elementami teatru współczesnego, grupę kabaretową oraz zespół  muzyczny działający na potrzeby teatru oraz „na własną rękę” lub wspólnie z kabaretem.

 

Stowarzyszenie będzie prowadziło również różnorodną działalność gospodarczą (komercyjną), w tym będzie organizowało różnorodne warsztaty artystyczne (teatralne, plastyczne, wizażu, muzyczne itp.), które będą prowadzili odpłatnie wyłącznie członkowie–założyciele stowarzyszenia. Grupa teatralna będzie także prezentowała sztuki oparte na obowiązkowych lekturach szkolnych szkół podstawowych i gimnazjalnych (w sesjach wyjazdowych) oraz szkół średnich w wynajętych salach teatralnych.

 

Stowarzyszenie będzie opierało swoją działalność niemal wyłącznie na swoich członkach-założycielach, dzięki czemu członkowie-założyciele będą mieli gwarancję stałej współpracy, a tym samym zarobków tak długo, jak długo stowarzyszenie będzie działało.

 

Przewiduje się, że choć stowarzyszenie będzie realizowało cele statutowe na terenie Warszawy, to dla jego członków będą organizowane trasy koncertowe i artystyczne także poza granicami Polski, a grupy będą startowały we wszystkich możliwych konkursach i festiwalach artystycznych, w tym także w kabaretonach, przeglądach teatralnych, zlotach muzyków (np. jazz na Kalatówkach). Przewidujemy także kompleksową obsługę artystyczną różnych eventów, organizowanych przez wielkie firmy i koncerny, w tym także eventów typu team building.

 

Do współpracy zapraszamy wyłącznie osoby z doświadczeniem teatralnym, o wykształceniu kierunkowym w zakresie sztuki scenicznej lub muzyki oraz osoby ze zmysłem organizatorskim, talentami impresaryjnymi lub z doświadczeniem w promocji Sztuki przez duże „S”.

 

Pytania można kierować do:      Ryszard Jakubowski  +48  501 168 051

                                              Agnieszka Cichocka  +48  503 785 815

 

Zgłoszenia należy przesyłać mailem na adres teatr.wawra@gmail.com z krótkim opisem swoich dokonań i umiejętności oraz z podaniem pełnych danych kontaktowych  – telefon, mail, adres do korespondencji, oraz podpisać się PEŁNYM imieniem i nazwiskiem. Przy zawiązywaniu stowarzyszenia będą konieczne również dodatkowe dane, takie jak PESEL, adres zameldowania itp. oraz oryginał podpisu na dokumentach rejestracyjnych.

Tagi: teatr Wawra, teatr, stowarzyszenie teatralne, kultura, sztuka


Komentarze użytkowników (0)

Dodaj komentarz
Stalgast

Kalendarz Imprez

Czerwiec 2019
PnWtSrCzwPtSoNd
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Najbliższe wydarzenia


Sobota, 29 czerwca 2019

Przeprawa promowa Wawer-Wilanów

Niedziela, 30 czerwca 2019

Piknik rodzinny w MAL-u TRYBUŁOWO

Poniedziałek, 1 lipca 2019

Lato w mieście w Ośrodku Kultury

Zgłoś wydarzenie

Wesbud
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Czy wiosna motywuje cię do bardziej aktywnego trybu życia?

Tak, wstępuje we mnie nowa energia
Łatwiej mi się ruszyć, ale sama wiosna to za mało
Nie, mój tryb życia nie zmienia się wraz z porami roku
Zobacz wyniki
Szkoła

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń