WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Sobota, 28 marca 2020 r.
Imieniny obchodzą: Aniela, Sykstus, Joanna

Uwaga! Przejściowe zmiany w kursowaniu pociągów na linii pruszkowskiej w dniach 22-23 maja

ZTM  |  22 maja 2014

22 i 23 maja br. na linii pruszkowskiej będzie obowiązywała przejściowa organizacja ruchu kolejowego, uwzględniająca nowy rozkład jazdy i ograniczoną liczbę pociągów. Zmiany związane z wyłączeniem jednego z torów linii podmiejskiej wejdą w życie w pełnym zakresie dwa dni później niż pierwotnie planowano, czyli 24 maja br.

Zgodnie z komunikatem opublikowanym 16 maja na stronie ZTM, od 22 maja pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Kolei Mazowieckich, pomiędzy stacjami Warszawa Włochy – Pruszków, miały kursować jednym torem. Termin wprowadzenia kompleksowych zmian w organizacji ruchu kolejowego został przełożony na 24 maja.

Do najbliższego piątku (włącznie) pociągi SKM S1 oraz pociągi KM będą kursowały po obu torach linii podmiejskiej i będą standardowo zatrzymywały się na stacjach: Warszawa Zachodnia (odjazd w kierunku Pruszkowa z peronu nr 3), Warszawa Włochy (odjazd w kierunku Pruszkowa z peronu nr 2), Warszawa Ursus (odjazd w kierunku Pruszkowa z peronu nr 2), Warszawa-Ursus Niedźwiadek, Piastów (odjazd w kierunku Pruszkowa z peronu nr 2) i Pruszków. Liczba pociągów obsługujących odcinek pruszkowski będzie jednak od 22 maja ograniczona (dotyczy to przede wszystkim pociągów SKM), co jest związane z wcześniej opracowanym rozkładem jazdy.

Nie zmieni się data uruchomienia autobusowej komunikacji zastępczej oraz wprowadzenia specjalnych zasad honorowania biletów ZTM i KM. Autobusy linii ZS1 będą kursowały od 22 maja. Od tego dnia będzie także obowiązywało wzajemne honorowanie biletów ZTM i KM.

Zmieniona organizacja ruchu kolejowego, związana z wyłączeniem z ruchu jednego z torów podmiejskich na odcinku Warszawa Włochy – Pruszków, będzie obowiązywała od 24 maja. Szczegółowe informacje na temat zmian, które zostaną wprowadzone 24 maja są dostępne na stronie www.ztm.waw.pl

 

Tagi: ZTM, pociągi zmiana rozkładu jazdy, rozkład jazdy pociągi, SKM, SKM rozkład jazdy


Komentarze użytkowników (0)

Dodaj komentarz
Stalgast

Kalendarz Imprez

Marzec 2020
PnWtSrCzwPtSoNd
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Najbliższe wydarzenia


Sobota, 28 marca 2020

Zapraszamy na wernisaż wystawy

Niedziela, 5 kwietnia 2020

Wielkanocne warsztaty artystyczne w Ferio Wawer!

Niedziela, 5 kwietnia 2020

XI edycja Wawer Music Festival: Sasha Strunin & Gary Guthman Shaw

Zgłoś wydarzenie

konstans
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Czego najbardziej brakuje Ci w Warszawie?

bardziej rozbudowanej sieci metra
ścieżek rowerowych
odkrytych basenów
skwerów
ławek
placów zabaw
koszy na śmieci
toalet publicznych
inne
Zobacz wyniki

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń