WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Piątek, 21 lutego 2020 r.
Imieniny obchodzą: Eleonora, Feliks, Kiejstus

Z prac Rady Dzielnicy Wesoła

Marcin Jędrzejewski - Przewodniczący Rady  |  2 listopada 2016

We wrześniu Rada Dzielnicy obradowała w dniu 15 września. W pierwszym punkcie odbyło się spotkanie z przedstawicielami MPWiK. Dotyczyło stanu realizacji zaplanowanych na ten rok inwestycji. 
 
Następnie Rada po krótkiej dyskusji pozytywnie zaopiniowała zmiany w tegorocznym budżecie. Z zaoszczędzonych na funkcjonowaniu Urzędu środków 40 tys. zł zostało przeznaczone na dofinansowanie zakupu nowego samochodu na potrzeby naszego komisariatu policji. Samochód ten ma być wykorzystywany przez ekipę dochodzeniową.
 
W kolejnych punktach radni zapoznali się z informacjami o przebiegu WOW (dość skąpymi, bo w ostatnim okresie nie zdarzyło się w tej sprawie nic nowego) oraz o kosztach i rozliczeniu „Pikniku Wesoła”.
 
Na zakończenie sesji została omówiona informacja o pracy Zarządu w okresie międzysesyjnym oraz radni zadali szereg pytań o drobne sprawy dotyczące funkcjonowania Urzędu.
 
Kolejna sesja Rady Dzielnicy odbyła się 13 października br., jak zwykle o godz. 14.00 w Sali Obrad Rady naszego Urzędu. Omawiano między innymi projekt budżetu dla naszej dzielnicy na rok 2017. Według wstępnej analizy nie wygląda on najciekawiej, w szczególności w zakresie wydatków inwestycyjnych, których poziom daleko odbiega od potrzeb naszej dzielnicy, jak i oczekiwań Rady. Wkrótce przedstawimy szczegółową relację z październikowej sesji.

Tagi: sesja rady dzielnicy, obrady, rada dzielnicy Wesoła, z prac rady dzielnicy


Komentarze użytkowników (0)

Dodaj komentarz
Stalgast
Zgłoś wydarzenie

konstans
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Czego najbardziej brakuje Ci w Warszawie?

bardziej rozbudowanej sieci metra
ścieżek rowerowych
odkrytych basenów
skwerów
ławek
placów zabaw
koszy na śmieci
toalet publicznych
inne
Zobacz wyniki

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń