WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Niedziela, 25 sierpnia 2019 r.
Imieniny obchodzą: Luiza, Patrycja, Ludwik

Wiadomości

13 października 2011

W ten weekend kolejne zmiany na ul.Płowieckiej

W związku z remontem nawierzchni zewnętrznego pasa północnej jezdni ul. Płowieckiej od ul. Czecha do ul. Marsa, od piątkowego wieczoru (22:00) do godz. 4 nad ranem w poniedziałek autobusy 142, 521, 702, N22 i N72 będą jeździć na tym odcinku trasami objazdowymi.
12 października 2011

Akcja bezpłatnego badania wydolności płuc na Pradze Południe

W piątek 14 października w godz. 10:00 - 16:00 w holu Urzędu Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy przy ul. Grochowskiej 274, pracownicy Wojskowego Instytutu Medycznego wykonywać będą bezpłatne badania wydolności płuc - spirometrię. 
12 października 2011

Dyskusyjny Klub Książki w Wawrze zaprasza na spotkanie

Od października rozpoczęła działalność filia Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wawer przeniesiona z ul. Szachowej na ul. Agrestową 1 (Miedzeszyn). Już w najbliższy poniedziałek odbędzie się tam spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki.
12 października 2011

Koncert muzyki indyjskiej w Wesołej

W najbliższą sobotę Ośrodek Kultury w Wesołej zabierze Państwa w magiczną podróż do Indii - za sprawą grupy muzycznej Bhajand Band, która zaprezentuje Państwu szczególną odmianę tradycyjnej muzyki wedyjskiej.
11 października 2011

IV Turniej Szachowy im. Jana Brustmana

Urząd Dzielnicy Wesoła i Urząd Dzielnicy Wawer zapraszają na IV Turniej Szachowy im. Jana Brustmana, który odbędzie się 22 października w Szkole Podstawowej 173 w Wesołej. Obowiązują wcześniejsze zapisy.
10 października 2011

Od najbliższej soboty spore zmiany komunikacyjne przy Dworcu Wileńskim

W sobotę 15 października, w związku z budową drugiej linii metra, przy Dworcu Wileńskim nastąpią zmiany tras autobusów, które docierają również do naszych dzielnic. Od 17 października dojdą zmiany w komunikacji tramwajowej.

10 października 2011

Ostatnie dwa tygodnie wawerskiego konkursu filmowego!

Już tylko do 24 października można zgłaszać swoje prace na konkurs na film krótkometrażowy (max.15 minut) dotyczący szeroko pojętego tematu uzależnień (nie tylko alkohol i narkotyki ale również komórka, Internet, gry komputerowe, itp.). Konkurs skierowany jest do filmowców-amatorów w każdym wieku.

10 października 2011

Pierwsza Warszawska Brygada Pancerna w Wesołej zaprasza na obchody jej święta

12 października  1. Warszawska Brygada Pancerna z Wesołej obchodzi swoje święto. Na uroczystości zaprasza wszystkich mieszkańców dzielnicy. W programie m.in. pokaz sprzętu, defilada pododdziałów i występ kabaretu.
8 października 2011

Posiedzenie Dzielnicowej Komisji Dialogu Społecznego w Dzielnicy Wawer

Urząd Dzielnicy Wawer m.st. Warszawy zaprasza dnia 11 października 2011 roku na kolejne posiedzenie Dzielnicowej Komisji Dialogu Społecznego w Dzielnicy Wawer. Spotkanie odbędzie się w Urzędzie Dzielnicy o godzinie 16:30.
7 października 2011

Jeździeckie mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w ten weekend w Wesołej

W tą sobotę i niedzielę na Wesołowskim hipodromie (ul. Szkolna 14) odbędzie się widowiskowa impreza jeździecka - regionalne mistrzostwa Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy! 

7 października 2011

Już jest październikowy numer WWS!

Właśnie ukazał się najnowszy numer „Wawerskich Wiadomości Sąsiedzkich”, a w nim m.in. o rocznicy bitwy pod Falenicą, relacje z VII Wawerskiego Spotkania Kabaretowego, druga część wywiadu z nadleśniczym i wiele innych ciekawych artykułów z życia naszej dzielnicy.
7 października 2011

„Chrześcijaństwo a religie wschodu” - konferencja w Rembertowie

Duszpasterze z Parafii Matki Boskiej Zwycięskiej w Rembertowie zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu - Konferencje dla „Dorosłych”. Tym razem konferencję zatytułowaną „Chrześcijaństwo a religie wschodu” poprowadzi Siostra Michaela Pawlik OP.
6 października 2011

Zmiana organizacji ruchu na Płowieckiej w ten weekend

W najbliższy weekend od piątku od godziny 22:00 do poniedziałku do 4:00 nad ranem wymieniana będzie nawierzchnia odcinka ulicy Płowieckiej od ul. Czecha i wiaduktu nad torami kolejowymi do węzła Marsa, w związku z czym zwężona będzie jezdnia północna.
6 października 2011

Otwarte obiekty sportowe na Pradze Południe

Od września do 9 grudnia 2011 w pięciu szkołach na Pradze Południe trwa program podnoszenia sprawności fizycznej dzieci i młodzieży szkolnej pn. „Otwarte obiekty sportowe” polegający na dodatkowych bezpłatnych zajęciach sportowo-rekreacyjnych.

6 października 2011

„Serduszko dla Dzieci” – optymalizujemy narzędzia!

Stowarzyszenie „Serduszko dla Dzieci” realizuje projekt szkoleniowy „Wszechstronny wolontariusz – realną siłą organizacji” służący podnoszeniu kompetencji osobowościowych i kwalifikacji zawodowych osób działających społecznie oraz przeciwdziałający ich wypaleniu zawodowemu.
6 października 2011

Konferencja śladami myśli Jana Pawła II w parafii NSPJ w Starej Miłosnej

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa przy ulicy Borkowskiej 1 w Starej Miłośnie zaprasza na Konferencję śladami myśli błogosławionego Jana Pawła II - „Jezus Chrystus jedynym ratunkiem człowieka”.  Konferencja odbędzie się 9 października 2011 (niedziela) o godz. 19.00.  Poprowadzi ją ksiądz Bartłomiej Kopeć.
5 października 2011

Bezpłatne warsztaty aktywizacji zawodowej w Miedzeszynie

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy zaprasza mieszkańców dzielnicy na 15-godzinne bezpłatne Warsztaty Aktywizacji Zawodowej. Zajęcia odbędą się w siedzibie Punktu Aktywizacji Zawodowej Klub Integracji przy ul. Szafirowej 58. Ilość miejsc ograniczona.
5 października 2011

Wybory 2011 w Wesołej - podstawowe informacje

W najbliższą niedzielę wybierzemy 460 posłów i 100 senatorów Rzeczypospolitej Polskiej. Wybory odbędą się według nowego kodeksu wyborczego. Dzielnica Wesoła należy do 19. okręgu wyborczego w wyborach do Sejmu RP oraz 42. okręgu w wyborach do Senatu RP. Poniżej przedstawiamy podstawowe informacje o głosowaniu.
5 października 2011

I Mazowiecki Marsz Nordic Walking „Spotkajmy się na szlakach Mazowieckiego Parku Krajobrazowego”

Fundacja Trzy Kroki Original Nordic Walking Polska serdecznie zaprasza na I Mazowiecki Marsz Nordic Walking pod hasłem „Spotkajmy się na szlakach Mazowieckiego Parku Krajobrazowego”. Odbędzie się on 23 października (niedziela), początek o 9:30. Obowiązują zapisy, udział jest bezpłatny.
4 października 2011

Wydanie październikowe „Wiadomości Sąsiedzkich Stara Miłosna” już do Was jedzie!

Jutro z samego rana rozpoczynamy kolportaż październikowych „Wiadomości Sąsiedzkich Stara Miłosna”. W numerze m.in. relacje z festiwalu Rock On, bieżące informacje z ulicy Nowoborkowskiej, pożegnania i powitania, dużo sportu...
wiadomości archiwalne
Stalgast

Kalendarz Imprez

Sierpień 2019
PnWtSrCzwPtSoNd
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Najbliższe wydarzenia


Niedziela, 25 sierpnia 2019

Muzyczne popołudnia - koncert pt. "Niby nic"

Niedziela, 25 sierpnia 2019

Koncert Kasi Lins | Plażówka

Niedziela, 25 sierpnia 2019

Festiwal Food Trucków, 6. Mistrzostwa Burgerowe, Warszawska Pyza

Zgłoś wydarzenie

Wesbud
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Jakie formy aktywnego, wakacyjnego wypoczynku są dla Ciebie interesujące?

Wycieczki rowerowe
Wspinaczka górska
Spływy kajakowe
Sporty wodne
Sporty ekstremalne
Turystyka piesza
Aktywne zwiedzanie
Inne
Zobacz wyniki
Szkoła

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń