WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Czwartek, 7 lipca 2022 r.
Imieniny obchodzą: Cyryl, Metody, Estera

Zimowe Bieszczady

Redakcja .  |  17 października 2021

Zimowe Bieszczady
Chyba nie ma piękniejszego widoku niż panorama z którejś z bieszczadzkich połonin w słoneczny zimowy dzień, gdy otulone białym puchem góry skrzą się migotliwie w promieniach słońca. 
 
Przed nami nieprzetarty szlak, lekki mróz, rześkie powietrze i ta niczym niezmącona cisza. W oddali wznoszą się monumentalne Karpaty Wschodnie, w drugą stronę przy dobrej widoczności można nawet zobaczyć Tatry... A gdzie można spotkać taki klimat? Oczywiście na naszych wycieczkach wesołowskiego koła PTTK. O ile pandemia nie przeszkodzi, w pierwszy weekend grudnia chcemy właśnie wybrać się w zimowe Bieszczady. Wyjazd w czwartek 2 grudnia ok. 15.00, powrót w niedzielę 5 grudnia ok. 23.00. 
 
W programie trzy dni chodzenia, w tym wycieczki na: Tarnicę, Wielką Rawkę i Połoninę Caryńską. Jak zwykle na naszych wyprawach każdego dnia będą do wyboru 3 trasy. Podstawowa na ok. 5–6 godzin wędrówki, dla osób z przeciętną kondycją, skrócona na ok. 4–5 godzin marszu dla osób niemających na codzień regularnego wysiłku, oraz dla tych lubiących się „zatyrać” trasa wydłużona na ok. 6–7 godzin marszu. Obecnie dogrywamy ostatnie szczegóły dotyczące noclegu, bardziej szczegółowe informacje będą dostępne od 18 października na naszej stronie internetowej www.pttkwesola.pl. Zainteresowani wyjazdem będą się mogli zgłaszać też za pośrednictwem tej strony. Serdecznie zapraszamy!

Tagi: zimowe, bieszczady, pttk, wesoła, wyjazd


Komentarze użytkowników (0)

Dodaj komentarz
stalgast2
Zgłoś wydarzenie

normobaria
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Jaki sport najchętniej uprawiasz w Wesołej?

jazdę na rowerze
bieganie
nordic walking
narciarstwo biegowe
pływanie
tenis
sporty walki
fitness / zumbę / aerobic
taniec
inne
Zobacz wyniki

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń