WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Czwartek, 7 lipca 2022 r.
Imieniny obchodzą: Cyryl, Metody, Estera

Mama – Warszawianka na rynku pracy

Redakcja .  |  5 stycznia 2022

Mama – Warszawianka na rynku pracy
Co trzeciej kobiecie brakuje pewności siebie, szczególnie kiedy zostaje mamą. Pandemia spowodowała, że sytuacja na rynku pracy stała się jeszcze bardziej niepewna. Utrudnienia w powrocie do pracy powodują ogromny stres, który może stać się przyczyną zagrożenia uzależnienia od alkoholu wśród kobiet.
 

Dlatego Urząd m.st. Warszawy finansuje program  „Mama – Warszawianka na rynku pracy. Wsparcie kobiet zagrożonych lub dotkniętych problemem uzależnienia od alkoholu," którego wykonawcą jest Sieć Przedsiębiorczych Kobiet. 

Rekrutacja do pierwszej grupy trwa do 12 stycznia 2022, a rejestracja dostępna jest pod linkiemhttps://siecprzedsiebiorczychkobiet.pl/mama-warszawianka-2/

Ten 3 miesięczny bezpłatny program finansowany jest z środków miasta Warszawa. W jego ramach uczestniczki wezmą udział w konsultacjach zawodowych (redakcja CV, przygotowanie do rozmowy rekrutacyjnej, negocjowanie warunków zatrudnienia, diagnoza kompetencji i mocnych stron) oraz w inspirujących warsztatach pozwalających zdobyć nowe umiejętności i budujących ich pewność siebie).


Uczestniczki zyskają wiedzę dotyczącą powrotu na rynek pracy i ułatwiającą decyzję odnośnie dalszej kariery zawodowej. Wzmocnią swój dobrostan, zobaczą jak macierzyństwo wzbogaciło ich doświadczenie, jakie kompetencje nabyły na urlopie wychowawczym lub rodzicielskim, jakie są ich talenty i jak je promować. Zdobędą też informacje na temat możliwości pomocy dla osób zagrożonych lub dotkniętych problemem uzależnienia od alkoholu. Udział w projekcie umożliwia networking i dostęp do wszystkich wydarzeń Sieci Przedsiębiorczych Kobiet i darmowych materiałów edukacyjnych.  Kto może wziąć udział w tym programie? Matki, mieszkanki m. st. Warszawy, kobiety z doświadczeniem migracji zagranicznej.

Tagi: mama, warszawianka, rynek, pracy, problemy, alkohol, pomoc, społeczna, warszawa


Komentarze użytkowników (0)

Dodaj komentarz
stalgast2
Zgłoś wydarzenie

normobaria
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Jaki sport najchętniej uprawiasz w Wesołej?

jazdę na rowerze
bieganie
nordic walking
narciarstwo biegowe
pływanie
tenis
sporty walki
fitness / zumbę / aerobic
taniec
inne
Zobacz wyniki

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń