WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Czwartek, 7 lipca 2022 r.
Imieniny obchodzą: Cyryl, Metody, Estera

Potrzebujesz sprzętu do podnoszenia ciężkich materiałów? Przed Tobą podnośnik towarowy

Redakcja .  |  22 kwietnia 2022

Potrzebujesz sprzętu do podnoszenia ciężkich materiałów? Przed Tobą podnośnik towarowy
Jesteś związany z branżą przemysłową lub budownictwem? Jeśli tak to zapewne wiesz jak istotne jest posiadanie niezawodnych maszyn i profesjonalnego sprzętu. Bez konkretnych elementów niemożliwe byłoby wykonywanie wielu prac, w tym prac na wysokości. W tym celu przydatne okazują są podnośniki towarowe! Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz gdzie dokładnie możesz wykorzystać podnośnik i czym kierować się przy zakupie.

Podnośnik towarowy – niezbędny element na każdej budowie

 

Podnośnik towarowy jest urządzeniem powszechnie wykorzystywanym zarówno na budowach jak i w zakładach przemysłowych, gdzie niezbędne jest przetransportowanie ciężkich rzeczy na duże wysokości. Można śmiało powiedzieć, że sprawdzają się zarówno podczas załadunku i wyładunku. Wykorzystywane podnośniki wyróżniają się różnym zakresem wysokości. Znajdziesz zarówno osiągające 2m jak i nawet ponad 6m. Jest to ich największa zaleta – umożliwiają transport ciężkiego materiału nawet na ekstremalne wysokości! Kolejnym aspektem wartym uwagi jest ich maksymalna ładowność. Tutaj zakres ten sięga nawet 300kg! W większości przypadków zaleca się wybieranie podnośników o większym udźwigu, w końcu nigdy nie wiesz jaką dokładną masę będzie posiadał transportowany element. Nie możemy zapomnieć również o tym, że zastosowanie innowacyjnej technologii pozwala na składanie podnośników, dzięki czemu z łatwością przetransportujesz je np. na inną budowę!

 

Sprawdź co możesz transportować wykorzystując podnośnik towarowy

 

Wysokiej jakości podnośnik jest tak powszechnie wykorzystywany głównie ze względu na swoją uniwersalność. Możesz go wykorzystać do dostarczania szyb, belek, klimatyzatorów oraz innych materiałów budowlanych. Podnośnik towarowy oparty jest na konstrukcji aluminiowej. To właśnie ona zapewnia jego dużą wytrzymałość. Dodatkowo jest odporna na korozje, dzięki czemu wilgoć mu nie straszna! Musisz wiedzieć, że zgodnie z wymogami przepisów BHP bardzo ważne jest odbycie odpowiednich szkoleń przed użytkowaniem. Tutaj mamy kolejną zaletę podnośników – są bardzo łatwe w obsłudze, dzięki czemu nie stwarzają jakichkolwiek problemów. W celu ułatwienia wykonywanej pracy proponowany sprzęt został wyposażony w kółka umożliwiające swobodne przestawienie go w inne miejsce bez konieczności używania dużej ilości siły. Firma HIGHER już od wielu lat dostarcza wszystkim zainteresowanym klientom wysokiej jakości podnośniki towarowe. W tym celu zajrzyj na stronę https://sklep.drabiny.info/. To właśnie tutaj znajdziesz produkty od jednego z najbardziej renomowanego producenta jakim jest FARAONE! Nie zwlekaj i zamów już dziś niezawodny sprzęt budowlany!

Tagi: sprzęt, do, podnoszenia, ciężarów, podnośnik, towarowy, drabiny, technologia, ciężary, podnośniki, towarowe


Komentarze użytkowników (0)

Dodaj komentarz
stalgast2
Zgłoś wydarzenie

normobaria
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Jaki sport najchętniej uprawiasz w Wesołej?

jazdę na rowerze
bieganie
nordic walking
narciarstwo biegowe
pływanie
tenis
sporty walki
fitness / zumbę / aerobic
taniec
inne
Zobacz wyniki

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń