WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Sobota, 22 września 2018 r.
Imieniny obchodzą: Tomasz, Maurycy

Piknik Szkolno-Rodzinny i uroczystość wręczenia nagród w ZS 94

Zespół Szkół nr 94  |  27 lipca 2017

W piękną, słoneczną sobotę 10 czerwca w naszej szkole odbył się kolejny, tradycyjny już, Piknik Szkolno-Rodzinny. Wszyscy pracownicy szkoły pod kierunkiem Pani Dyrektor Katarzyny Paroń-Bryły ze wsparciem koordynatora pikniku – Pana Leszka Winiarskiego oraz rodzice, we współpracy z Radą Rodziców ZS 94, nie szczędzili sił i przygotowali moc atrakcji. Różnorodność i dostępność piknikowych atrakcji była możliwa dzięki licznym sponsorom. Partnerem Pikniku był Ośrodek Kultury w Wesołej z Dyrektorem Edwardem Kaliszem, dzięki któremu mieliśmy zapewnione profesjonalne nagłośnienie imprezy oraz występ zespołu wokalnego SONANTO. Patronat medialny objęła redakcja „Wiadomości Sąsiedzkich”. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wsparcie. 

Po oficjalnym otwarciu Pikniku odbyło się wręczenie medali i dyplomów zdobywcom czołowych miejsc w sportowych konkurencjach piątkowego Szkolnego Dnia Sportu. Potem obejrzeliśmy występy: Pani Moniki Ceglińskiej i kierowanego przez nią szkolnego zespołu wokalnego, szkolnych gimnastyczek sportowych trenowanych przez Panią Bożenę Borys, Huberta Szora i jego partnerki w tańcu towarzyskim, Klaudii Jankowskiej pięknie śpiewającej po angielsku piosenkę z filmu „Pocahontas”, szkolnego zespołu tanecznego „W magicznym rytmie tańca” kierowanego przez Panią Annę Płońską, grupy uczniów tańczących w Happy Dance Studio - Street Dance trenowanych przez Panią Zuzannę Kwiatkowską, gimnastyczek z zespołu GIMFIT - tegorocznych mistrzyń Polski i Europy. Główną atrakcją artystyczną pikniku był występ zespołu SONANTO w wiązance „Zwariowane przeboje z lat 50., 60., 70.”. 

Na boisku szkolnym i w hali sportowej odbyły się pokazy judo, karate, badmintona, turniej tenisa ziemnego, turniej piłkarski, mecz piłki ręcznej RODZICE - DZIECI. Można było uczestniczyć w rodzinnych grach i zabawach sportowych i rekreacyjnych, wykonać prace plastyczne w najróżniejszych technikach, obejrzeć pokaz udzielania pierwszej pomocy, wykonać pod okiem florystki kwietny stroik, ozdobić twarz i paznokcie makijażem, zjeść pyszne potrawy z grilla lub kawałek ciasta, napić się kawy, herbaty, świeżo wyciskanych soków, spróbować szczęścia w loterii fantowej. Uczestnicy pikniku bawili się doskonale aż do godzin popołudniowych. 

14 czerwca w auli naszej szkoły odbyła się miła uroczystość wręczenia licznych nagród naszym uczniom - laureatom konkursów międzynarodowych, ogólnopolskich i dzielnicowych. Dyplomy i nagrody wręczali Burmistrzowie Dzielnicy Wesoła - Pan Edward Kłos i Pan Marian Mahor oraz Pani Dyrektor Katarzyna Paroń-Bryła. Nagrody otrzymali laureaci, laureatki oraz zdobywcy wyróżnień w Dzielnicowym Konkursie Matematycznym dla Gimnazjów, Polsko–Ukraińskim Konkursie Fizycznym „Lwiątko”, Konkursie Pięknego Czytania w Języku Angielskim, Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”, I Dzielnicowym Konkursie „Geniusze polskiej nauki – odkryj ich wynalazki w XXI wieku”, I Szkolnym Rodzinnym Dyktandzie o tytuł „Rodzinki Bezbłędnych”, Dzielnicowym Konkursie Origami „Bukiet dla mamy”, I Ogólnopolskim Konkursie Origami „Z papierem wśród zwierząt”. Uroczystość wzbogaciły scenki z życia wynalazców, które zaprezentowały zwycięskie drużyny w kategorii klas młodszych z ZS 94 i starszych z SP 353, oraz występ szkolnej grupy tanecznej pod kierunkiem pani Anny Płońskiej. Uroczystość zakończyły wyrazy uznania i gratulacje, jakie nagrodzonym, ich rodzicom, nauczycielom i Pani Dyrektor złożył Pan Burmistrz Edward Kłos.     
 
 
 
 
 

Tagi: ZS 94, Piknik Szkolno-Rodzinny, piknik


Komentarze użytkowników (0)

Dodaj komentarz
Jadalnia

Kalendarz Imprez

Wrzesień 2018
PnWtSrCzwPtSoNd
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Najbliższe wydarzenia


Sobota, 22 września 2018

Południowo Praskie Senioralia

Sobota, 22 września 2018

Piotr Pasiewicz "Fragmentaryzacja", wystawa w Pawilonie Sztuki Warszawa 2018

Sobota, 22 września 2018

Warszawskie Dni Seniora 2018

Zgłoś wydarzenie

Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Co myślisz o uproszczonych taryfach na 1 i 2 strefę komunikacji miejskiej?

Świetny pomysł! Teraz nie będzie chaosu z 1 i 2 strefą
Jestem bardzo zadowolona/zadowolony z tego pomysłu. Wreszcie jadąc poza Warszawę nie będę musiała/musiał kupować dodatkowego biletu
Nie odczuję różnicy. Podróżuję tylko w obrębie administracyjnym Warszawy
Nie jeżdżę komunikacją miejską
Nie mam zdania
Zobacz wyniki
Kurek Foto

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń