WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Wtorek, 2 marca 2021 r.
Imieniny obchodzą: Halszka, Helena, Radosław

Wrzesień na Klimatycznej

Dyrekcja i grono pedagogiczne SP 385 w Warszawie   |  20 października 2017

Wrzesień na Klimatycznej

Wraz z początkiem nowego roku szkolnego wokół budynku szkoły przy ulicy Klimatycznej zapanował gwar i ruch. Nowa szkoła otworzyła podwoje dla gimnazjalistów, uczniów klas I-VII i dzieci z oddziałów przedszkolnych.

Pierwsze trzy tygodnie to ewaluacja przyjętych rozwiązań i pozyskiwanie informacji zwrotnych od uczniów i rodziców. Dziś wydaje się, że kilka dni wystarczyło, by wszyscy poczuli się u siebie. Wprowadzone procedury zapewniają bezpieczeństwo każdej grupie wiekowej, a zaproponowane zajęcia nie pozwalają się nudzić.

Za nami już kilka ważnych wydarzeń – uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego i spotkanie z nauczycielami i uczniami Pana Burmistrza M. Mahora, inauguracja świetlicy szkolnej i TPD, trzydniowy wyjazd żeglarski klasy usportowionej do Iławy, uczestnictwo klas I-VI i oddziałów gimnazjalnych w koncercie zorganizowanym we współpracy z filharmonią, udział reprezentacji szkoły w zawodach sportowych, apel dla gimnazjalistów i spotkanie dzieci z oddziałów „0” z zaprzyjaźnionych szkół z artystami muzykami, spotkania rodziców z nauczycielami i ukonstytuowanie się nowej Rady Rodziców.

Przekazane opinie o pracy SP nr 385 świadczą o zadowoleniu uczniów i rodziców, a ciepłe słowa pod adresem pracowników szkoły dodają nam sił do działania. Dziękując za uznanie i konstruktywne propozycje, zapewniamy, że dołożymy starań, by nie zawieść zaufania.

Kolejny tydzień będzie obfitował w działania na rzecz integracji. Kl. VII –podobnie jak w latach ubiegłych ich starsi koledzy- wyjadą na trzydniowy wyjazd integracyjny do Lidzbarka Welskiego. W programie gry i zabawy, zawody sportowe i zajęcia z zakresu doradztwa zawodowego. W drodze powrotnej zaplanowano zwiedzanie twierdzy Modlin.

Działania integracyjne dla kl. IV-VI zaplanowaliśmy na ostatni czwartek września, będzie to inauguracja całorocznego cyklu zdarzeń pod tytułem „Klimatyczne czwartki” – popołudniowych spotkań kulturalno-naukowo-rozrywkowych organizowanych w celu uaktywnienia uczniów naszej szkoły.

Październik to czas pasowania na uczniów nowych członków naszej społeczności, wybory do samorządu uczniowskiego i pierwsze konkursy kuratoryjne.

Relacje z tych wydarzeń przedstawią nasi uczniowie.

Tagi: SP 385, Szkoła Podstawowa nr 385, początek roku, rozpoczęcie roku, wrzesień


Komentarze użytkowników (0)

Dodaj komentarz
stalgast

Kalendarz Imprez

Marzec 2021
PnWtSrCzwPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Najbliższe wydarzenia


18 stycznia - 3 marca 2021

Jaki plan miejscowy dla rejonu ul. Krupniczej? Wyłożenie planu do publicznego wglądu

25 lutego - 8 marca 2021

Najlepsza architektura. Konkurs dla wszystkich

Wtorek, 2 marca 2021

1% dla Wawra

Zgłoś wydarzenie

Mazowiecka 18
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Co robisz ze zbędną odzieżą własną i swojej rodziny?

Oddaję rodzinie lub znajomym
Wrzucam do pojemnika z odzieżą używaną
Sprzedaję w internecie lub oddaję do komisu
Wyrzucam do śmieci
Oddaję w trakcie bezpośrednich zbiórek odzieży przeprowadzanych np. przez fundacje
Oddaję do PCK lub Caritasu
Inny sposób postępowania
Zobacz wyniki
wodociągowa

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń