WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Niedziela, 24 marca 2019 r.
Imieniny obchodzą: Gabriel, Marek, Gabor

Wspólne grudniowe świętowanie w SP nr 172

Szkoła Podstawowa nr 172  |  12 stycznia 2018

Wspólne grudniowe świętowanie w SP nr 172

Grudniowe dni przyniosły wiele radości uczniom Szkoły Podstawowej nr 172.
W świąteczny, radosny nastrój wprowadziło nas wspólne dekorowanie szkolnej choinki. Na początku grudnia Pani Dyrektor Katarzyna Paroń-Bryła oraz Pani Stella Norowska-Woldańska, Przewodnicząca Rady Rodziców SP 172, zaprosiły uczniów wraz z rodzinami, nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi do wspólnego dekorowania szkolnej choinki.

8 grudnia w SP 174 odbyło się wręczenie nagród w dzielnicowych konkursach dla klas 1-3 SP: w Dzielnicowym Konkursie „Legenda o mojej dzielnicy” oraz Konkursie Plastycznym „Podwodny Świat Origami”. W konkursie literackim nasi uczniowie zdobyli II miejsce i wyróżnienie, a w konkursie plastycznym zajęli wszystkie czołowe miejsca.

W Dzielnicowym Konkursie Twórczości Literackiej dla Dzieci i Młodzieży „Być jak...” zorganizowanym przez SP 385 uczennica klasy 4c Krystyna Wilczkowska zdobyła wyróżnienie za pracę „Śnieżne przygody psa Bruno w Wesołej”. W naszej szkole naprawdę rozwijają się talenty artystyczne.

Uczniowie klas 0-3 w czasie różnorodnych warsztatów artystycznych własnoręcznie przygotowali świąteczne dekoracje: świąteczne stroiki, prawdziwe bombki i ozdoby choinkowe z wykorzystaniem materiału przyrodniczego. W przygotowanie
i przeprowadzenie warsztatów bardzo zaangażowali się Rodzice, za co serdecznie dziękują Pani Dyrektor Katarzyna Paroń-Bryła i wychowawcy.

Wielkim powodzeniem cieszył się Rodzinny Konkurs Plastyczny „Świąteczny stroik 2017”. Dzieci przyniosły kilkadziesiąt pięknych świątecznych stroików.

Rodzice uczniów z grup przedszkolnych 0ab zaprezentowali przygotowane przez siebie przedstawienie z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Jasełka bardzo podobały się wszystkim uczniom klas 0-2. Pani Dyrektor Katarzyna Paroń-Bryła serdecznie podziękowała Rodzicom za trud i czas poświęcony na przygotowanie świątecznych atrakcji, a następnie złożyła wszystkim życzenia świąteczne. 

Zanim zasiedliśmy do klasowych wigilii, członkowie Koła Teatralnego zaprosili klasy starsze na przedstawienie bożonarodzeniowe na motywach powieści Charlesa Dickensa pt. „Opowieść Wigilijna”. Świąteczna dekoracja, oświetlenie i efekty specjalne oraz utwory grane na żywo przez Panią Aleksandrę Masłowską wprowadziły wszystkich w magiczny nastój najpiękniejszych świąt w roku.

 

Dobrego Roku 2018

Szkoła Podstawowa nr 172

.

Tagi: świętowanie, boże narodzenie, szkoła, święta bożego narodzenia


Komentarze użytkowników (0)

Dodaj komentarz
Stalgast
Zgłoś wydarzenie

kredyt
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Którą z kategorii portalu Wiadomości Sąsiedzkich czytasz najczęściej?

Wiadomości
Artykuły
Historia
Sport
Kultura
Szkolne wieści
Zobacz wyniki
Kurek Foto

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń