WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Sobota, 20 stycznia 2018 r.
Imieniny obchodzą: Fabian, Sebastian

Wspólne grudniowe świętowanie w SP nr 172

Szkoła Podstawowa nr 172  |  12 stycznia 2018

Wspólne grudniowe świętowanie w SP nr 172

Grudniowe dni przyniosły wiele radości uczniom Szkoły Podstawowej nr 172.
W świąteczny, radosny nastrój wprowadziło nas wspólne dekorowanie szkolnej choinki. Na początku grudnia Pani Dyrektor Katarzyna Paroń-Bryła oraz Pani Stella Norowska-Woldańska, Przewodnicząca Rady Rodziców SP 172, zaprosiły uczniów wraz z rodzinami, nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi do wspólnego dekorowania szkolnej choinki.

8 grudnia w SP 174 odbyło się wręczenie nagród w dzielnicowych konkursach dla klas 1-3 SP: w Dzielnicowym Konkursie „Legenda o mojej dzielnicy” oraz Konkursie Plastycznym „Podwodny Świat Origami”. W konkursie literackim nasi uczniowie zdobyli II miejsce i wyróżnienie, a w konkursie plastycznym zajęli wszystkie czołowe miejsca.

W Dzielnicowym Konkursie Twórczości Literackiej dla Dzieci i Młodzieży „Być jak...” zorganizowanym przez SP 385 uczennica klasy 4c Krystyna Wilczkowska zdobyła wyróżnienie za pracę „Śnieżne przygody psa Bruno w Wesołej”. W naszej szkole naprawdę rozwijają się talenty artystyczne.

Uczniowie klas 0-3 w czasie różnorodnych warsztatów artystycznych własnoręcznie przygotowali świąteczne dekoracje: świąteczne stroiki, prawdziwe bombki i ozdoby choinkowe z wykorzystaniem materiału przyrodniczego. W przygotowanie
i przeprowadzenie warsztatów bardzo zaangażowali się Rodzice, za co serdecznie dziękują Pani Dyrektor Katarzyna Paroń-Bryła i wychowawcy.

Wielkim powodzeniem cieszył się Rodzinny Konkurs Plastyczny „Świąteczny stroik 2017”. Dzieci przyniosły kilkadziesiąt pięknych świątecznych stroików.

Rodzice uczniów z grup przedszkolnych 0ab zaprezentowali przygotowane przez siebie przedstawienie z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Jasełka bardzo podobały się wszystkim uczniom klas 0-2. Pani Dyrektor Katarzyna Paroń-Bryła serdecznie podziękowała Rodzicom za trud i czas poświęcony na przygotowanie świątecznych atrakcji, a następnie złożyła wszystkim życzenia świąteczne. 

Zanim zasiedliśmy do klasowych wigilii, członkowie Koła Teatralnego zaprosili klasy starsze na przedstawienie bożonarodzeniowe na motywach powieści Charlesa Dickensa pt. „Opowieść Wigilijna”. Świąteczna dekoracja, oświetlenie i efekty specjalne oraz utwory grane na żywo przez Panią Aleksandrę Masłowską wprowadziły wszystkich w magiczny nastój najpiękniejszych świąt w roku.

 

Dobrego Roku 2018

Szkoła Podstawowa nr 172

.

Tagi: świętowanie, boże narodzenie, szkoła, święta bożego narodzenia


Komentarze użytkowników (0)

Dodaj komentarz
Stalgast

Kalendarz Imprez

Styczeń 2018
PnWtSrCzwPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Najbliższe wydarzenia


Sobota, 20 stycznia 2018

II Marsz śladami powstańców styczniowych 1863 roku

Sobota, 20 stycznia 2018

Klub Miłośników Gier Planszowych zaprasza

Sobota, 20 stycznia 2018

Festiwal Piosenki Poetyckiej „Bardowie Wolności”

Zgłoś wydarzenie

Wesbud
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Czy podoba Ci się nowe logo transportu publicznego w Warszawie? (można je zobaczyć tutaj: Pojazdy komunikacji miejskiej z nowym logo)

Nie, jest okropne!
Nie, zupełnie nie kojarzy się z transportem publicznym, co najwyżej z tramwajem
Nie (z innych powodów)
Tak, jest lepsze od logo ZTM
Tak, cieszę się, że wreszcie będzie ujednolicone oznaczenie
Tak (z innych powodów)
Nie jest złe, ale lepsze było logo ZTM
Muszę to zobaczyć na żywo
Nie, przecież to żywcem z "Dziennika telewizyjnego"!
Nie mam zdania na ten temat
Zobacz wyniki
Kurek Foto

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń