WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Poniedziałek, 23 kwietnia 2018 r.
Imieniny obchodzą: Jerzy, Wojciech

Wspólne grudniowe świętowanie w SP nr 172

Szkoła Podstawowa nr 172  |  12 stycznia 2018

Wspólne grudniowe świętowanie w SP nr 172

Grudniowe dni przyniosły wiele radości uczniom Szkoły Podstawowej nr 172.
W świąteczny, radosny nastrój wprowadziło nas wspólne dekorowanie szkolnej choinki. Na początku grudnia Pani Dyrektor Katarzyna Paroń-Bryła oraz Pani Stella Norowska-Woldańska, Przewodnicząca Rady Rodziców SP 172, zaprosiły uczniów wraz z rodzinami, nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi do wspólnego dekorowania szkolnej choinki.

8 grudnia w SP 174 odbyło się wręczenie nagród w dzielnicowych konkursach dla klas 1-3 SP: w Dzielnicowym Konkursie „Legenda o mojej dzielnicy” oraz Konkursie Plastycznym „Podwodny Świat Origami”. W konkursie literackim nasi uczniowie zdobyli II miejsce i wyróżnienie, a w konkursie plastycznym zajęli wszystkie czołowe miejsca.

W Dzielnicowym Konkursie Twórczości Literackiej dla Dzieci i Młodzieży „Być jak...” zorganizowanym przez SP 385 uczennica klasy 4c Krystyna Wilczkowska zdobyła wyróżnienie za pracę „Śnieżne przygody psa Bruno w Wesołej”. W naszej szkole naprawdę rozwijają się talenty artystyczne.

Uczniowie klas 0-3 w czasie różnorodnych warsztatów artystycznych własnoręcznie przygotowali świąteczne dekoracje: świąteczne stroiki, prawdziwe bombki i ozdoby choinkowe z wykorzystaniem materiału przyrodniczego. W przygotowanie
i przeprowadzenie warsztatów bardzo zaangażowali się Rodzice, za co serdecznie dziękują Pani Dyrektor Katarzyna Paroń-Bryła i wychowawcy.

Wielkim powodzeniem cieszył się Rodzinny Konkurs Plastyczny „Świąteczny stroik 2017”. Dzieci przyniosły kilkadziesiąt pięknych świątecznych stroików.

Rodzice uczniów z grup przedszkolnych 0ab zaprezentowali przygotowane przez siebie przedstawienie z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Jasełka bardzo podobały się wszystkim uczniom klas 0-2. Pani Dyrektor Katarzyna Paroń-Bryła serdecznie podziękowała Rodzicom za trud i czas poświęcony na przygotowanie świątecznych atrakcji, a następnie złożyła wszystkim życzenia świąteczne. 

Zanim zasiedliśmy do klasowych wigilii, członkowie Koła Teatralnego zaprosili klasy starsze na przedstawienie bożonarodzeniowe na motywach powieści Charlesa Dickensa pt. „Opowieść Wigilijna”. Świąteczna dekoracja, oświetlenie i efekty specjalne oraz utwory grane na żywo przez Panią Aleksandrę Masłowską wprowadziły wszystkich w magiczny nastój najpiękniejszych świąt w roku.

 

Dobrego Roku 2018

Szkoła Podstawowa nr 172

.

Tagi: świętowanie, boże narodzenie, szkoła, święta bożego narodzenia


Komentarze użytkowników (0)

Dodaj komentarz
Stalgast

Kalendarz Imprez

Kwiecień 2018
PnWtSrCzwPtSoNd
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Najbliższe wydarzenia


Wtorek, 24 kwietnia 2018

Monodram z okazji 75. rocznicy Powstania w Getcie Warszawskim

Wtorek, 24 kwietnia 2018

REMBERTOWSKI DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKI

Środa, 25 kwietnia 2018

Pogodna Grupa Teatralna zaprasza!

Zgłoś wydarzenie

Willa Międzylesie
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Czy uważasz, że w Wesołej powinna powstać szkoła ponadpodstawowa?

Tak, koniecznie!
Tak, dzieci będą miały szkołę w swojej najbliższej okolicy
Nie, jest wystarczająco dużo szkół ponadpodstawowych w Warszawie
Nie, do szkół ponadpodstawowych dzieci dostają się na podstawie m.in. wyników z egzaminów. Zanim szkoła zyska renomę i dzieci będą chciały do niej uczęszczać minie dużo czasu.
Zależy jakiego rodzaju byłaby to szkoła średnia
Nie mam zdania
Zobacz wyniki
Kurek Foto

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń