WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Wtorek, 22 września 2020 r.
Imieniny obchodzą: Tomasz, Maurycy

II Zjazd przyjaciół Kubusia Puchatka

Agnieszka Bąk-Kamińska  |  11 lutego 2020

W życiu każdego małego człowieka jest wiele wydarzeń, które wpływają na jego postrzeganie świata i rzeczywistości. Przedszkole jako jego drugi dom ma za zadanie dostarczać mu nowych doświadczeń, poszerzać horyzonty i wszechstronnie wpływać na rozwój. Dlatego pracownicy naszego Przedszkola z wielką energią i zaangażowaniem przygotowują się do codziennej pracy, a kilka razy do roku przygotowują dla dzieci wyjątkowe uroczystości.

W styczniu obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka. Dla dzieci z naszych przedszkoli to szczególny i wyjątkowy dzień, ponieważ naszym patronem jest właśnie Kubuś Puchatek i jego Przyjaciele. 30 stycznia w naszym przedszkolu odbył się II Zjazd Przyjaciół Kubusia Puchatka. W tym szczególnym dniu dzieci i pracownicy z trzech naszych placówek zjechali się do głównej siedziby naszego przedszkola, która mieści się w Rembertowie przy ulicy Kadrowej. Ubrani w żółto-pomarańczowe stroje i uzbrojeni w dobre humory z niecierpliwością oczekiwaliśmy nadchodzących atrakcji.

Uroczystość zapoczątkowało oficjalne powitanie całej naszej społeczności przedszkolnej przez dyrekcję naszego przedszkola Ewę Fedoruk i Marzenę Kowalczyk. Wszyscy odśpiewali Kubusiowy hymn i rozpoczęła się prawdziwa zabawa.         

Głównym punktem naszej imprezy było przedstawienie pt. „Przygoda Tygryska” przygotowane przez kadrę z placówki w Rembertowie. Dzieci były zachwycone występem, w którym wszyscy zaprezentowali wysoki poziom umiejętności aktorskich. W trakcie przedstawienia było dużo śmiechu, a artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Oprawę muzyczną i wokalną zapewniły dzieciom Ania Gładkowska i Jola Sambor.

W następnej części imprezy pojawiły się wspólne gry, zabawy, śpiewy i tańce. Do udziału zaangażowaliśmy założycieli naszego przedszkola – Dariusza Rutkowskiego i Adama Sitnickiego. Nauczycielki z placówki z Wesołej Milena Niedziałek i Agnieszka Bąk-Kamińska zaprosiły prezesów do specjalnej edycji teleturnieju ,,Milionerzy”, w którym mieli możliwość wykazania się wiedzą ze znajomości codziennego życia naszych przedszkolaków. Panowie bez trudu dobrnęli do finału, za co zostali nagrodzeni czekiem na milion uśmiechów. Na wszystkie dzieci oraz pracowników czekała kubusiowa pamiątka, a całą imprezę zwieńczyły pyszne torty, specjalnie przygotowane na tę okazję.

II Zjazd Przyjaciół Kubusia Puchatka okazał się dla wszystkich uczestników pamiętnym wydarzeniem. Wspólne świętowanie było okazją, by przypomnieć dzieciom o znaczeniu przyjaźni w życiu każdego człowieka oraz o przyjemności, jaką daje czas spędzony w gronie przyjaciół.

Mając w pamięci nauki naszego puchatkowego ulubieńca, z niecierpliwością czekamy na kolejne imprezy, organizowane przez dyrekcję i pracowników Przedszkola Niepublicznego ,,Kubuś Puchatek i Przyjaciele”. Zapraszamy do naszej fotogalerii, która znajduje się na stronie przedszkola www.puchatekprzedszkole.edu.pl i naszym fanpage'u na Facebooku.

 

Zobacz również

Tagi:


Komentarze użytkowników (0)

Dodaj komentarz
Stalgast

Kalendarz Imprez

Wrzesień 2020
PnWtSrCzwPtSoNd
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Najbliższe wydarzenia


Wtorek, 22 września 2020

Dzień bez samochodu

Sobota, 26 września 2020

Otwarcie Miasteczka Ruchu Drogowego w Wawrze

Sobota, 26 września 2020

WKPR Wesoła

Zgłoś wydarzenie

Mazowiecka 18
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Sytuacja związana z koronawirusem w Polsce wywołuje u Ciebie duży niepokój?

zdecydowanie nie
raczej nie
trudno powiedzieć
raczej tak
zdecydowanie tak
Zobacz wyniki
wodociągowa

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń