WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Wtorek, 7 kwietnia 2020 r.
Imieniny obchodzą: Donata, Herman, Rufin

II Zjazd przyjaciół Kubusia Puchatka

Agnieszka Bąk-Kamińska  |  11 lutego 2020

W życiu każdego małego człowieka jest wiele wydarzeń, które wpływają na jego postrzeganie świata i rzeczywistości. Przedszkole jako jego drugi dom ma za zadanie dostarczać mu nowych doświadczeń, poszerzać horyzonty i wszechstronnie wpływać na rozwój. Dlatego pracownicy naszego Przedszkola z wielką energią i zaangażowaniem przygotowują się do codziennej pracy, a kilka razy do roku przygotowują dla dzieci wyjątkowe uroczystości.

W styczniu obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka. Dla dzieci z naszych przedszkoli to szczególny i wyjątkowy dzień, ponieważ naszym patronem jest właśnie Kubuś Puchatek i jego Przyjaciele. 30 stycznia w naszym przedszkolu odbył się II Zjazd Przyjaciół Kubusia Puchatka. W tym szczególnym dniu dzieci i pracownicy z trzech naszych placówek zjechali się do głównej siedziby naszego przedszkola, która mieści się w Rembertowie przy ulicy Kadrowej. Ubrani w żółto-pomarańczowe stroje i uzbrojeni w dobre humory z niecierpliwością oczekiwaliśmy nadchodzących atrakcji.

Uroczystość zapoczątkowało oficjalne powitanie całej naszej społeczności przedszkolnej przez dyrekcję naszego przedszkola Ewę Fedoruk i Marzenę Kowalczyk. Wszyscy odśpiewali Kubusiowy hymn i rozpoczęła się prawdziwa zabawa.         

Głównym punktem naszej imprezy było przedstawienie pt. „Przygoda Tygryska” przygotowane przez kadrę z placówki w Rembertowie. Dzieci były zachwycone występem, w którym wszyscy zaprezentowali wysoki poziom umiejętności aktorskich. W trakcie przedstawienia było dużo śmiechu, a artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Oprawę muzyczną i wokalną zapewniły dzieciom Ania Gładkowska i Jola Sambor.

W następnej części imprezy pojawiły się wspólne gry, zabawy, śpiewy i tańce. Do udziału zaangażowaliśmy założycieli naszego przedszkola – Dariusza Rutkowskiego i Adama Sitnickiego. Nauczycielki z placówki z Wesołej Milena Niedziałek i Agnieszka Bąk-Kamińska zaprosiły prezesów do specjalnej edycji teleturnieju ,,Milionerzy”, w którym mieli możliwość wykazania się wiedzą ze znajomości codziennego życia naszych przedszkolaków. Panowie bez trudu dobrnęli do finału, za co zostali nagrodzeni czekiem na milion uśmiechów. Na wszystkie dzieci oraz pracowników czekała kubusiowa pamiątka, a całą imprezę zwieńczyły pyszne torty, specjalnie przygotowane na tę okazję.

II Zjazd Przyjaciół Kubusia Puchatka okazał się dla wszystkich uczestników pamiętnym wydarzeniem. Wspólne świętowanie było okazją, by przypomnieć dzieciom o znaczeniu przyjaźni w życiu każdego człowieka oraz o przyjemności, jaką daje czas spędzony w gronie przyjaciół.

Mając w pamięci nauki naszego puchatkowego ulubieńca, z niecierpliwością czekamy na kolejne imprezy, organizowane przez dyrekcję i pracowników Przedszkola Niepublicznego ,,Kubuś Puchatek i Przyjaciele”. Zapraszamy do naszej fotogalerii, która znajduje się na stronie przedszkola www.puchatekprzedszkole.edu.pl i naszym fanpage'u na Facebooku.

 

Zobacz również

Tagi:


Komentarze użytkowników (0)

Dodaj komentarz
Stalgast

Kalendarz Imprez

Kwiecień 2020
PnWtSrCzwPtSoNd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Najbliższe wydarzenia


Sobota, 11 kwietnia 2020

Asterix i Obelix - ile kryją w sobie prawdy?

Niedziela, 19 kwietnia 2020

Regulamin Charytatywnego Marszu Nordic Walking „Powitanie Wiosny 2020” z dnia 19.04.2020

Sobota, 25 kwietnia 2020

Dzień Ziemi w GREEN SOHO

Zgłoś wydarzenie

konstans
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Czego najbardziej brakuje Ci w Warszawie?

bardziej rozbudowanej sieci metra
ścieżek rowerowych
odkrytych basenów
skwerów
ławek
placów zabaw
koszy na śmieci
toalet publicznych
inne
Zobacz wyniki

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń