WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Wtorek, 4 października 2022 r.
Imieniny obchodzą: Rozalia, Franciszek, Konrad

IV Konkurs Tańca Nowoczesnego

Ewa Mrozowska  |  22 maja 2011

IV Konkurs Tańca Nowoczesnego
IV Konkurs Tańca Nowoczesnego
Z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca 29 kwietnia w Sali Parafialnej Kościoła Św. Brata Alberta przy ul. Szerokiej 2 odbył się IV Konkurs Tańca Nowoczesnego dla dzieci 5-letnich uczęszczających do przedszkoli w Dzielnicy Wesoła m. st. Warszawy.
Organizatorem imprezy było Przedszkole Nr 262 przy finansowym wsparciu Burmistrza Dzielnicy Wesoła, który ufundował puchary dla uczestników.
 
W konkursie swe umiejętności taneczne zaprezentowały przedszkolaki z 5 placówek. Najlepszymi okazały się dzieci z przedszkola „Kubuś Puchatek i Przyjaciele” – zajęły pierwsze miejsce i otrzymały złoty puchar. Przerwały w ten sposób passę gospodarzy, którzy do tej pory każdego roku zdobywali I miejsce. W tym roku wywalczyli II lokatę i srebrny puchar. Brąz powędrował do Przedszkola nr 259. IV miejsce zajęły dzieci z Przedszkola nr 260, a V dzieci z  Niepublicznego Przedszkola „Robuś”.
Występy konkursowe przeplatane były pokazami innych technik tanecznych. Swoje umiejętności w tańcu towarzyskim zaprezentowali Krystyna Górnicka i Przemysław Zabrodzki z Klubu Tańca „MAKO” z Sulejówka. 
Piotr Karol Garczyński  zaprezentował się w wariacji męskiej z baletu Giselle. Wraz ze swoim instruktorem - p. Henrykiem Jeżem - wieloletnim pedagogiem Warszawskiej Szkoły Baletowej przedstawił także pokazową lekcję baletu.  
Dzieci mogły zdobyć nowe wiadomości, a potem sprawdzić je w konkursach z wiedzy o tańcu.
Mamy nadzieję, że odbędzie się także V Konkurs Tańca Nowoczesnego, na który już dzisiaj serdecznie zapraszamy.
Ewa Mrozowska

Z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca 29 kwietnia w Sali Parafialnej Kościoła Św. Brata Alberta przy ul. Szerokiej 2 odbył się IV Konkurs Tańca Nowoczesnego dla dzieci 5-letnich uczęszczających do przedszkoli w Dzielnicy Wesoła m. st. Warszawy. Organizatorem imprezy było Przedszkole Nr 262 przy finansowym wsparciu Burmistrza Dzielnicy Wesoła, który ufundował puchary dla uczestników.

 

W konkursie swe umiejętności taneczne zaprezentowały przedszkolaki z 5 placówek. Najlepszymi okazały się dzieci z przedszkola „Kubuś Puchatek i Przyjaciele” – zajęły pierwsze miejsce i otrzymały złoty puchar. Przerwały w ten sposób passę gospodarzy, którzy do tej pory każdego roku zdobywali I miejsce. W tym roku wywalczyli II lokatę i srebrny puchar. Brąz powędrował do Przedszkola nr 259. IV miejsce zajęły dzieci z Przedszkola nr 260, a V dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Robuś”.

 

Występy konkursowe przeplatane były pokazami innych technik tanecznych. Swoje umiejętności w tańcu towarzyskim zaprezentowali Krystyna Górnicka i Przemysław Zabrodzki z Klubu Tańca „MAKO” z Sulejówka. Piotr Karol Garczyński zaprezentował się w wariacji męskiej z baletu Giselle. Wraz ze swoim instruktorem - p. Henrykiem Jeżem - wieloletnim pedagogiem Warszawskiej Szkoły Baletowej przedstawił także pokazową lekcję baletu.

 

Dzieci mogły zdobyć nowe wiadomości, a potem sprawdzić je w konkursach z wiedzy o tańcu.

Mamy nadzieję, że odbędzie się także V Konkurs Tańca Nowoczesnego, na który już dzisiaj serdecznie zapraszamy.

Tagi: taniec nowoczesny, konkurs, dzieci


Komentarze użytkowników (0)

Dodaj komentarz
stalgast2

Kalendarz Imprez

Październik 2022
PnWtSrCzwPtSoNd
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Najbliższe wydarzenia


Zgłoś wydarzenie

Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Jaka forma imprez lokalnych podoba Ci się najbardziej?

kino plenerowe
wyprzedaż garażowa
piknik / festyn
zajęcia sportowe, maratony, biegi, rajdy rowerowe
koncerty
wieczory autorskie, benefisy
warsztaty artystyczne (rękodzieło, teatr, malarstwo, rysunek, śpiew)
imprezy charytatywne
Zobacz wyniki

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń