WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Niedziela, 26 stycznia 2020 r.
Imieniny obchodzą: Paulina, Wanda, Tytus

Nasze serca pozostają poza czasem - jubileuszowo w SP 173

SP 173  |  28 września 2012

Nasze serca pozostają poza czasem - jubileuszowo w SP 173

Pod takim hasłem, łączącym przeszłość z teraźniejszością, a teraźniejszość z przyszłością, będą w bieżącym roku szkolnym przebiegać jubileuszowe obchody 50-lecia Szkoły Podstawowej nr 173 im. Górników Polskich.

W ciągu pół wieku placówka bardzo się zmieniła. Posiada dwa boiska sportowe, sale gimnastyczne, plac zabaw na terenie przyszkolnym i kolorowe, przestronne klasy. W „małej szkole” powstał piękny placyk zabaw dla dzieci najmłodszych. Niebawem rozpocznie się termomodernizacja placówki. Planowane jest utworzenie ekologiczno-przyrodniczego ogródka z altanką. Projekt ten realizowany będzie dzięki życzliwemu wsparciu Urzędu Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy.


Nauczyciele, uczniowie, rodzice wspólnymi siłami tworzą szkołę nowoczesną, czyli taką, która przekazując wiedzę oraz kompetencje, uczy jednocześnie wrażliwości i umiejętności przekazywania uczuć. Mamy nadzieję, że także i w tym roku szkolnym zawładnie nami duch zdobywania wiedzy, i nieodparta ciekawość świata będzie towarzyszyła nam aż do wakacji, a później odrodzi się na nowo, bo jak wiemy, człowiek uczy całe życie. 


SP 173 zawsze była miejscem, w którym zdobywa się rzetelną wiedzę, umiejętności, rozwija talenty, miejscem, gdzie dzieci czują się bezpiecznie i wszystkie bez wyjątku otoczone są życzliwością, i opieką. Nie inaczej będzie w bieżącym roku szkolnym.


Zgodnie z tradycją oferujemy swoim podopiecznym szereg ciekawych zajęć, naukę
w systemie bezdzwonkowym dla klas edukacji wczesnoszkolnej, możliwość rozwijania swoich zainteresowań i odnajdywania ukrytych talentów. Każdy uczeń znajdzie coś ciekawego dla siebie.
A więc do boju, młodzi naukowcy!!! Przed nami fascynujący świat nauki!!!

Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.sp173.waw.pl. 

W związku ze zbliżającymi się obchodami święta szkoły pani Alicja Napiórkowska, nauczycielka historii, zachęca absolwentów dawnej staromiłośniańskiej „3”, a obecnej „173” do przekazania lub wypożyczenia pamiątek szkolnych do powstającego właśnie w naszej szkole kącika pamięci.
Mogą to być wszelkiego rodzaju przedmioty mające jakiś związek z naszą szkołą. Pamiątki prosimy przekazywać do sekretariatu szkoły lub bezpośrednio do nauczyciela.

Tagi: 50-lecie, SP 173, jubileusz SP 173, 50-lecie szkoły


Komentarze użytkowników (0)

Dodaj komentarz
Stalgast
Zgłoś wydarzenie

konstans
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

W Nowym Roku:

rzucę palenie
schudnę
będę się zdrowo odżywiać
zacznę uprawiać sport
zacznę odkładać pieniądze na spełnienie marzeń
nic nie postanawiam, bo zawsze nic mi z tego nie wychodzi
nic nie postanawiam, bo nie uznaję "postanowień noworocznych", przez cały rok staram się zmieniać na lepsze
Zobacz wyniki

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń