WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Środa, 21 lutego 2018 r.
Imieniny obchodzą: Eleonora, Feliks, Kiejstus

Święto Pluszowego Misia w SP 174

Marzena Delak  |  9 stycznia 2015

Uczniowie SP nr 174 z Oddziałami Integracyjnymi obchodzili Święto Pluszowego Misia.W tym roku zaproszone zostały dzieci z Przedszkola nr 259 z Panią Dyrektor Magdaleną Kraus. Razem z dziećmi bawili się: przedstawiciel Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Pan Jarosław Szmytkowski, przedstawiciel Klubu Garnizonowego Pani Małgorzata Milewska oraz chętni rodzice i rodziny dzieci.

W kolejne urodziny Misia dzieci z klasy III pod opieką Pani Danuty Midziak w ramach prezentu przygotowały przedstawienie o Pani Jesieni i przygotowaniach leśnych zwierząt do zimy. Wspaniałą dekorację przygotowała nasza plastyczka Pani Anna Piórkowska. Uczniowie klasy II, przygotowani przez Panią Monikę Dębicką i Marzenę Delak, wystąpili z krótkim koncertem na dzwonkach, piosenką i wierszem. Pani Irena Giegiel-Drozdek przygotowała wraz z dziećmi z klasy I plakat i wiersz. Dzieci z oddziału przedszkolnego przygotowane przez Panią Bożenę Cegiełkę i Panią Beatę Bieńkowską wystąpiły z pięknymi piosenkami i układem choreograficznym.

Miś był zachwycony. W ramach podziękowań przygotował dla dzieci i zaproszonych gości kilka konkursów na temat wiedzy o misiach oraz test sprawności przekładania wykałaczek do pojemnika w rękawicach kuchennych.

Wszyscy: Miś, dzieci i zaproszeni goście świetnie się bawili. A miłym zakończeniem spotkania był słodki prezent – miś w czekoladzie dla każdego dziecka.

Święto Pluszowego Misia w naszej szkole to wyjątkowy dzień, kiedy wszyscy integrujemy się, a dzieci mają możliwość zaprezentować swoje umiejętności i zdolności. W tym dniu każdy jest ważny.
Tagi: miś, zabawki dla dzieci, dzieci, Święto Pluszowego Misia w SP 174, Święto Pluszowego Misia, SP 174


Komentarze użytkowników (0)

Dodaj komentarz
Jadalnia
Zgłoś wydarzenie

Szklarnia smaków
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Czy podoba Ci się nowe logo transportu publicznego w Warszawie? (można je zobaczyć tutaj: Pojazdy komunikacji miejskiej z nowym logo)

Nie, jest okropne!
Nie, zupełnie nie kojarzy się z transportem publicznym, co najwyżej z tramwajem
Nie (z innych powodów)
Tak, jest lepsze od logo ZTM
Tak, cieszę się, że wreszcie będzie ujednolicone oznaczenie
Tak (z innych powodów)
Nie jest złe, ale lepsze było logo ZTM
Muszę to zobaczyć na żywo
Nie, przecież to żywcem z "Dziennika telewizyjnego"!
Nie mam zdania na ten temat
Zobacz wyniki
Kurek Foto

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń