WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Czwartek, 21 czerwca 2018 r.
Imieniny obchodzą: Alicja, Marta, Alojz

Rolkowisko 2017 już 9 września!

Redakcja  |  23 sierpnia 2017

Rolkowisko 2017 już 9 września!
9 września 2017 r. na Rolkostradzie położonej w warszawskiej dzielnicy Wesoła, już po raz drugi zostanie przeprowadzone Rolkowisko.

Zawodnicy rywalizować będą w następujących konkurencjach: rolki i wrotki, hulajnogi oraz nartorolki w tym: styl klasyczny, dowolny i nartorolki terenowe. Do przejechania jest dystans od 2x 500 m do 2x 1.250 m (w zależności od konkurencji i kategorii wiekowej), a o zajętym miejscu decyduje łączny czas dwóch przejazdów. Zawody zostaną zorganizowane w sposób umożliwiający start zawodnika we wszystkich konkurencjach. Oznacza to, że najambitniejsi będą mieli do pokonania łącznie 10.7km.

Rolkarze i wrotkarze urodzeni do 2008 r. włącznie i młodsi oraz zawodnicy ścigający się na hulajnodze, ścigać się będą na płaskim dystansie 500 m, a nawrotka nastąpi po przejechaniu 250m. Starsi zawodnicy czyli wszyscy ci urodzeni w 2007 r. i wcześniej będą mieli do pokonania około 1100 m, a po 550 m na łagodnej pochyłości nastąpi nawrotka.

Informacje praktyczne:

Start dla dzieci i młodzieży (urodzeni do 1999 r. włącznie) jest bezpłatny
Start dla osób urodzonych w 1998 r. i wcześniej kosztuje 20 zł (w przypadku płatności przelewem do 7.09.2017 r.). Kto zdecyduje się na udział w zawodach w ostatniej chwili płaci na miejscu 40 zł.

Biuro zawodów zlokalizowane w okolicy startu/mety w którym odbiera się numer startowy czynne będzie w dniu imprezy od godziny 8:00. Organizatorzy proszą o odbiór swoich numerów startowych najpóźniej do godziny 9:00.

Pierwszy zawodnik wystartuje o godzinie 10:00, a 30 sek. po nim kolejny. Starty przeprowadzane są metodą interwałową i przewiduje się następującą kolejność startów: nartorolki, rolki i wrotki, hulajnogi. Drugi obowiązkowy przejazd planowany jest na godzinę 12:00 z uwzględnieniem wcześniejszej kolejności.
Dekoracje i losowanie nagród przewidywane są na godzinę 14:15, a oficjalne zakończenie imprezy nastąpi o godz. 15:00

Organizatorem Rolkowiska jest Towarzystwo Narciarskie Biegówki tnbiegowki.pl przy wsparciu finansowym Urzędu Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy. Wydarzenie jest wspierane również przez Lasy Państwowe Nadleśnictwo Drewnica.

Wśród partnerów Rolkowiska znajdą się takie firmy i instytucje jak: Rollschool, Rolspeed, Fischer, nartorolkowy.pl, SKIKE, XC LIFE, sklep asport.pl, Doktor A, piekarnia Putka oraz DECATHLON.

Szczegóły dotyczące nagród do wygrania i rozlosowania będą sukcesywnie zamieszczane na profilu fb.com/tnbiegowkiwesola/

Zapisy i regulamin: czasomierzyk.pl/rolkowisko2017

Lokalizacja:  https://goo.gl/maps/av4vCPZYn8B2 52.246825, 21.222657
Więcej o wydarzeniu można przeczytać na stronie rolkostrada.pl i profilach fb.com/tnbiegowkiwesola/ oraz fb.com/RolkostradaWesola/.

Tagi: rolkowisko, jazda na rolkach, rolkostrada, wyścigi na wrotkach, wyścigi na hulajnogach, II Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Sprintach na Nartorolkach


Komentarze użytkowników (0)

Dodaj komentarz
Stalgast
Zgłoś wydarzenie

Mośibrody
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Czy będziesz oglądał mecze rozgrywane w ramach Mundialu 2018 w stołecznych Strefach Kibica? ( Bemowo, Bielany, Targówek, Praga Południe, Śródmieście, Ursynów, Wola)

nie, lubię oglądać mecze w towarzystwie bliskich mi osób
nie, bo Strefy Kibica nie będzie w mojej dzielnicy
pewnie, że tak! Oglądanie meczy w tak dużym gronie wiąże się ze świetną, sportową atmosferą
tak, ale szkoda, że Strefy Kibica nie będzie w mojej dzielnicy i muszę jeździć do innych
nie, nie interesują mnie mecze piłki nożnej
Zobacz wyniki
Kurek Foto

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń