WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Wtorek, 20 lutego 2018 r.
Imieniny obchodzą: Leon, Ludmiła, Eustachy

Pływamy razem od 15 lat!

UKS Sportteam  |  4 sierpnia 2017

Za nami 15 lat rodzinnych zawodów pływackich! Z okazji Dnia Dziecka Klub Sportowy Sportteam we współpracy z Aquaparkiem Wesolandia zorganizował XV Zawody Pływackie „Letnie Mistrzostwa”. To już 31. impreza ‒ starty grudniowe (zimowe) oraz czerwcowe (wakacyjne) stały się piękną tradycją. Bardzo nam miło, że jesteście z nami, że możemy podziwiać postępy pływackie tak wielu dzieci i że tak wiele rodzinnych zespołów decyduje się na wspólne starty!

Nasze zawody mają charakter amatorski, zależy nam, by dzieci i rodzice nie trenujący na co dzień pływania zawodniczo mieli możliwość „spróbowania się” i komfortowego startu. Od samego początku zachęcamy, by startujący za cel nie stawiali sobie miejsca, a osiągnięcie nowego własnego życiowego rekordu. Uzyskany w warunkach zawodów czas, przy towarzyszących emocjach, o sekundę, dwie, a może i więcej lepszy, szybszy :) ‒ to najlepsza motywacja do dalszych treningów i ćwiczeń, a o pozytywnych właściwościach pływania przypominać nie musimy.

Jak co roku startom indywidualnym towarzyszyły również rodzinne sztafety, kombinacja ratownicza oraz uroczyste ślubowanie WOPR. Przy każdej imprezie promujemy program „Razem dla bezpieczeństwa” ‒ teraz przy zawodach letnich zachęcaliśmy do stosowania kamizelek asekuracyjnych przy uprawianiu wodnej turystyki.


Bliskie nam idee WOPR-owskie udaje się zaszczepiać kolejnym pokoleniom, a młodzi (12 lat i starsi) coraz chętniej startują w tzw. ratowniczej setce. To prawdziwa próba sił i doskonały sprawdzian zdobytej wiedzy i umiejętności z kursów WOPR.

Na wielkie brawa zasługują wszystkie rodzinne sztafety ‒ z imprezy na imprezę przybywa nam rodziców startujących ze swoimi pociechami. Tu nie ma mowy o przegranych ‒ wszystkie teamy odbierają puchar i dyplom uznania, wyróżniamy miejsca, ale liczy się wspólne działanie mamy lub taty z dzieckiem! To dla nas powód do dumy. Bardzo Wam dziękujemy i raz jeszcze gratulujemy!


Gratulacje i podziękowania dla wszystkich startujących. Padło wiele życiowych rekordów, dla wielu osób zawody były motywacją do treningu i popływania :).

Jest nam bardzo miło, że nowe pakiety startowe ‒ okolicznościowe medale oraz pamiątkowe dyplomy i T-shirty startowe „keep calm and swim fast” spotkały się z Waszym uznaniem. Zapraszamy do fotorelacji na naszej stronie www.sportteam.pl oraz na klubowy fanpage na Facebooku: Sportteam Zdrowy Styl. Życzymy udanych wakacji, a we wrześniu wracamy do treningów :)! Kolejne zawody już w grudniu ;).

Tagi: UKS Sportteam, klub sportowy, XV Zawody Pływackie, Letnie Mistrzostwa, pływanie


Komentarze użytkowników (0)

Dodaj komentarz
Stalgast
Zgłoś wydarzenie

Szklarnia smaków
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Czy podoba Ci się nowe logo transportu publicznego w Warszawie? (można je zobaczyć tutaj: Pojazdy komunikacji miejskiej z nowym logo)

Nie, jest okropne!
Nie, zupełnie nie kojarzy się z transportem publicznym, co najwyżej z tramwajem
Nie (z innych powodów)
Tak, jest lepsze od logo ZTM
Tak, cieszę się, że wreszcie będzie ujednolicone oznaczenie
Tak (z innych powodów)
Nie jest złe, ale lepsze było logo ZTM
Muszę to zobaczyć na żywo
Nie, przecież to żywcem z "Dziennika telewizyjnego"!
Nie mam zdania na ten temat
Zobacz wyniki
Kurek Foto

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń