WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Sobota, 21 lipca 2018 r.
Imieniny obchodzą: Andrzej, Wiktor, Daniel

Aktualności z KS ZWAR

KS ZWAR  |  22 września 2017

Aktualności z KS ZWAR

Wracamy po przerwie wakacyjnej. Wrzesień to miesiąc, w którym startują wszystkie rozgrywki Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Nasze drużyny w znakomitej większości grają na najwyższym poziomie rozgrywkowym, toteż czeka nas wiele ekscytujących meczów.

Do spotkań, które już niedługo czekają nas na stadionie przy ulicy Pożaryskiego, nasze drużyny przygotowywały się na obozach sportowych. Główną bazą Klubu Sportowego ZWAR było nadmorskie Niechorze, gdzie formę szlifowały roczniki 2002, 2004, 2005, 2006, 2007 i 2008. Oprócz fantastycznych warunków treningowych nasze drużyny miały do dyspozycji liczną grupę sparingpartnerów na najwyższym poziomie. Rozegraliśmy gry kontrolne z takimi zespołami jak np.: Podbeskidzie Bielsko Biała, Widzew Łódź, Górnik Polkowice, Delta Warszawa, Unia Warszawa i wiele innych. Co bardzo nas napawa optymizmem, zdecydowana większość wszystkich gier kontrolnych zakończyła się zwycięstwem Zwaru, co pozwala nam z radością patrzeć na nadchodzące rozgrywki.

Młodsze roczniki, tzn. 2009 i 2010, do swojego sezonu przygotowywały się w Mławie, gdzie również zostawiły po sobie świetne wrażenie.

Warto też dodać, że mimo ciągłych rozjazdów życie w Klubie toczyło się cały czas i dla chłopców, którzy nie pojechali na obozy sportowe, były organizowane treningi na miejscu w Warszawie.

Teraz czeka nas inauguracja rozgrywek ligowych i wielkie emocje na najwyższym młodzieżowym poziomie w Warszawie. Wcześniej jednak tradycyjnie naszymi gośćmi będą kadrowicze Reprezentacji Polski. Podopieczni trenera Adam Nawałki na stadionie KS ZWAR będą przygotowywać się do kolejnych meczów eliminacyjnych Mistrzostw Świata. Jak zawsze wstęp na trening będą mieli jedynie zawodnicy KS ZWAR.

Tagi: KS ZWAR, klub sportowy, piłka nożna, wrzesień


Komentarze użytkowników (0)

Dodaj komentarz
Stalgast

Kalendarz Imprez

Najbliższe wydarzenia


24 czerwca - 31 sierpnia 2018

Podwieczorki teatralne dla dzieci

28 czerwca - 30 sierpnia 2018

Kino plenerowe w Parku Polińskiego

1 lipca - 26 sierpnia 2018

Kino plenerowe na Plaży Romantycznej

Zgłoś wydarzenie

Mośibrody
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Czy satysfakcjonują Cię wyniki budżetu partycypacyjnego 2019?

Tak, zrealizowane będą pomysły, na które głosowałam/em
Tak, chociaż nie brałam/em udziału w głosowaniu na projekty
Nie, projekty na które głosowałam/em nie zostaną zrealizowane
Nie interesuje się budżetem partycypacyjnym
Zobacz wyniki
Kurek Foto

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń