WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Poniedziałek, 28 maja 2018 r.
Imieniny obchodzą: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Aktualności z KS ZWAR

KS ZWAR  |  15 listopada 2017

Aktualności z KS ZWAR

Ruszyły pełną parą rozgrywki ligowe. Wrzesień to czas wytężonej pracy, kiedy to oprócz treningów rozgrywanych jest mnóstwo meczów przez wszystkie nasze roczniki.

W przypadku naszej najstarszej grupy, czyli rocznika 2002 możemy czuć się dumni z występów naszych zawodników na początku nowego sezonu. Podopieczni trenera Mariusza Horycha na półmetku rozgrywek ligowych są liderami I ligi wojewódzkiej i do końca będą faworytami w walce o awans do Ekstraligi! Trzymamy mocno kciuki, bo walka w tak prestiżowych rozgrywkach jest wspaniałą sprawą dla całego Klubu Sportowego ZWAR.

Bardzo dobrze prezentuje się również rocznik 2006 trenowany przez Bartłomieja Grajdę. Na koniec pierwszej rundy rozgrywkowej zajmuje trzecie miejsce w tabeli m.in. remisując z Escolą i wygrywając z Marcovią Marki.

Podobną dobrą passę podtrzymują rok młodsi chłopcy z rocznika 2007. Tak jak ich starsi koledzy rywalizują na najwyższym poziomie rozgrywkowym tzn. w I lidze MZPN. Na półmetku rozgrywek zajmują 3 miejsce w tabeli, walcząc z najlepszymi drużynami w Warszawie.

Debiutuje w pierwszej lidze rocznik 2008 trenera Tomasza Tobiasza i na pewno nie można powiedzieć, że są typowym beniaminkiem. Mają na swoim koncie już dwa zwycięstwa i bardzo duże szanse na walkę o podium na koniec sezonu.

Nie zapominamy też o młodszych grupach. Świetnie spisują się chłopcy z roczników 2009 i 2010, którzy wygrali swoje ligi. Szczególnie warto podkreślić niesamowity wyczyn naszych 7-latków, bowiem rywalizowali oni z rok starszymi rywalami.

Warto też odnotować, że we wrześniu oprócz rozgrywek ligowych odbył się kolejny nabór, na którym było mnóstwo chętnych do dołączenia do KS ZWAR, a także cały czas trwa budowa pierwszego sztucznego boiska, z którego już w zimę będą korzystać nasi piłkarze.

 

 

Tagi: KS ZWAR, klub sportowy, piłka nożna, wrzesień, październik


Komentarze użytkowników (0)

Dodaj komentarz
Mośibrody
Zgłoś wydarzenie

Willa Międzylesie
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Czy uważasz, że w Wesołej powinna powstać szkoła ponadpodstawowa?

Tak, koniecznie!
Tak, dzieci będą miały szkołę w swojej najbliższej okolicy
Nie, jest wystarczająco dużo szkół ponadpodstawowych w Warszawie
Nie, do szkół ponadpodstawowych dzieci dostają się na podstawie m.in. wyników z egzaminów. Zanim szkoła zyska renomę i dzieci będą chciały do niej uczęszczać minie dużo czasu.
Zależy jakiego rodzaju byłaby to szkoła średnia
Nie mam zdania
Zobacz wyniki
Mośibrody

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń