WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Wtorek, 20 lutego 2018 r.
Imieniny obchodzą: Leon, Ludmiła, Eustachy

Aktualności z KS ZWAR

KS ZWAR  |  15 listopada 2017

Aktualności z KS ZWAR

Ruszyły pełną parą rozgrywki ligowe. Wrzesień to czas wytężonej pracy, kiedy to oprócz treningów rozgrywanych jest mnóstwo meczów przez wszystkie nasze roczniki.

W przypadku naszej najstarszej grupy, czyli rocznika 2002 możemy czuć się dumni z występów naszych zawodników na początku nowego sezonu. Podopieczni trenera Mariusza Horycha na półmetku rozgrywek ligowych są liderami I ligi wojewódzkiej i do końca będą faworytami w walce o awans do Ekstraligi! Trzymamy mocno kciuki, bo walka w tak prestiżowych rozgrywkach jest wspaniałą sprawą dla całego Klubu Sportowego ZWAR.

Bardzo dobrze prezentuje się również rocznik 2006 trenowany przez Bartłomieja Grajdę. Na koniec pierwszej rundy rozgrywkowej zajmuje trzecie miejsce w tabeli m.in. remisując z Escolą i wygrywając z Marcovią Marki.

Podobną dobrą passę podtrzymują rok młodsi chłopcy z rocznika 2007. Tak jak ich starsi koledzy rywalizują na najwyższym poziomie rozgrywkowym tzn. w I lidze MZPN. Na półmetku rozgrywek zajmują 3 miejsce w tabeli, walcząc z najlepszymi drużynami w Warszawie.

Debiutuje w pierwszej lidze rocznik 2008 trenera Tomasza Tobiasza i na pewno nie można powiedzieć, że są typowym beniaminkiem. Mają na swoim koncie już dwa zwycięstwa i bardzo duże szanse na walkę o podium na koniec sezonu.

Nie zapominamy też o młodszych grupach. Świetnie spisują się chłopcy z roczników 2009 i 2010, którzy wygrali swoje ligi. Szczególnie warto podkreślić niesamowity wyczyn naszych 7-latków, bowiem rywalizowali oni z rok starszymi rywalami.

Warto też odnotować, że we wrześniu oprócz rozgrywek ligowych odbył się kolejny nabór, na którym było mnóstwo chętnych do dołączenia do KS ZWAR, a także cały czas trwa budowa pierwszego sztucznego boiska, z którego już w zimę będą korzystać nasi piłkarze.

 

 

Tagi: KS ZWAR, klub sportowy, piłka nożna, wrzesień, październik


Komentarze użytkowników (0)

Dodaj komentarz
Jadalnia
Zgłoś wydarzenie

Szklarnia smaków
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Czy podoba Ci się nowe logo transportu publicznego w Warszawie? (można je zobaczyć tutaj: Pojazdy komunikacji miejskiej z nowym logo)

Nie, jest okropne!
Nie, zupełnie nie kojarzy się z transportem publicznym, co najwyżej z tramwajem
Nie (z innych powodów)
Tak, jest lepsze od logo ZTM
Tak, cieszę się, że wreszcie będzie ujednolicone oznaczenie
Tak (z innych powodów)
Nie jest złe, ale lepsze było logo ZTM
Muszę to zobaczyć na żywo
Nie, przecież to żywcem z "Dziennika telewizyjnego"!
Nie mam zdania na ten temat
Zobacz wyniki
Kurek Foto

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń