WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Sobota, 18 sierpnia 2018 r.
Imieniny obchodzą: Helena, Ilona, Bogusław

Aktualności z KS ZWAR

KS ZWAR  |  15 listopada 2017

Aktualności z KS ZWAR

Ruszyły pełną parą rozgrywki ligowe. Wrzesień to czas wytężonej pracy, kiedy to oprócz treningów rozgrywanych jest mnóstwo meczów przez wszystkie nasze roczniki.

W przypadku naszej najstarszej grupy, czyli rocznika 2002 możemy czuć się dumni z występów naszych zawodników na początku nowego sezonu. Podopieczni trenera Mariusza Horycha na półmetku rozgrywek ligowych są liderami I ligi wojewódzkiej i do końca będą faworytami w walce o awans do Ekstraligi! Trzymamy mocno kciuki, bo walka w tak prestiżowych rozgrywkach jest wspaniałą sprawą dla całego Klubu Sportowego ZWAR.

Bardzo dobrze prezentuje się również rocznik 2006 trenowany przez Bartłomieja Grajdę. Na koniec pierwszej rundy rozgrywkowej zajmuje trzecie miejsce w tabeli m.in. remisując z Escolą i wygrywając z Marcovią Marki.

Podobną dobrą passę podtrzymują rok młodsi chłopcy z rocznika 2007. Tak jak ich starsi koledzy rywalizują na najwyższym poziomie rozgrywkowym tzn. w I lidze MZPN. Na półmetku rozgrywek zajmują 3 miejsce w tabeli, walcząc z najlepszymi drużynami w Warszawie.

Debiutuje w pierwszej lidze rocznik 2008 trenera Tomasza Tobiasza i na pewno nie można powiedzieć, że są typowym beniaminkiem. Mają na swoim koncie już dwa zwycięstwa i bardzo duże szanse na walkę o podium na koniec sezonu.

Nie zapominamy też o młodszych grupach. Świetnie spisują się chłopcy z roczników 2009 i 2010, którzy wygrali swoje ligi. Szczególnie warto podkreślić niesamowity wyczyn naszych 7-latków, bowiem rywalizowali oni z rok starszymi rywalami.

Warto też odnotować, że we wrześniu oprócz rozgrywek ligowych odbył się kolejny nabór, na którym było mnóstwo chętnych do dołączenia do KS ZWAR, a także cały czas trwa budowa pierwszego sztucznego boiska, z którego już w zimę będą korzystać nasi piłkarze.

 

 

Tagi: KS ZWAR, klub sportowy, piłka nożna, wrzesień, październik


Komentarze użytkowników (0)

Dodaj komentarz
Stalgrast

Kalendarz Imprez

Najbliższe wydarzenia


24 czerwca - 31 sierpnia 2018

Podwieczorki teatralne dla dzieci

28 czerwca - 30 sierpnia 2018

Kino plenerowe w Parku Polińskiego

1 lipca - 26 sierpnia 2018

Kino plenerowe na Plaży Romantycznej

Zgłoś wydarzenie

Mośibrody
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Czy satysfakcjonują Cię wyniki budżetu partycypacyjnego 2019?

Tak, zrealizowane będą pomysły, na które głosowałam/em
Tak, chociaż nie brałam/em udziału w głosowaniu na projekty
Nie, projekty na które głosowałam/em nie zostaną zrealizowane
Nie interesuje się budżetem partycypacyjnym
Zobacz wyniki
Kurek Foto

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń