WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Niedziela, 24 marca 2019 r.
Imieniny obchodzą: Gabriel, Marek, Gabor

Aktualności z KS ZWAR

KS ZWAR Warszawa  |  18 grudnia 2017

Aktualności z KS ZWAR

Zakończyły się rozgrywki ligowe jesieni 2017. To był czas ogromnego wysiłku, nie tylko dla naszych młodych piłkarzy, ale i dla całego Klubu Sportowego ZWAR. Wystawiliśmy do gry rekordowo dużą liczbę drużyn, tak aby jak najwięcej dzieci mogło poczuć smak rywalizacji i poprzez to podnosić swoje umiejętności.

Rocznik 2002 niestety nie utrzymał pierwszego miejsca i kończąc rozgrywki na drugiej pozycji w lidze wojewódzkiej, na Ekstraligę będzie musiał poczekać co najmniej do wiosny, podobnie jak dwa lata młodsi chłopcy z rocznika 2004. Znakomicie poszło w tej rundzie natomiast rocznikom 2006 i 2007. Ci drudzy wygrali wszystkie mecze na własnym stadionie, pokonując m.in. Escole, Drukarza czy UKS Irzyk. I tylko bilansem bramkowym przegrali drugie miejsce w I lidze, co potwierdza fakt, że warto zajrzeć na stadion przy Pożaryskiego, aby wspierać naszych zawodników. Rocznik 2008 w swoim debiutanckim sezonie na najwyższym szczeblu po walce do ostatniej kolejki nie uniknął spadku, ale nie mamy wątpliwości, że po zebraniu takiego doświadczenia szybko wrócą do elity. Młodsze zespoły 2009 i 2010 zanotowały niesamowity postęp i rywalizując ze starszymi chłopcami, wygrały swoje rozgrywki!

To tyle, jeśli chodzi o podsumowanie naszych ligowych zmagań. Najważniejszą jednak dla nas sprawą jest postęp przy budowie kolejnego, czwartego boiska na naszym obiekcie. Będzie to oświetlone boisko ze sztuczną trawą, co pozwoli nam w okresie zimowym trenować na własnych obiektach. Planowane oddanie do użytku to grudzień tego roku i co warte podkreślenia, już na wiosnę ruszamy z kolejną budową następnego boiska. Ogromna liczba dzieci chcących trenować w KS ZWAR powoduje, że Klub musi się ciągle rozwijać, do czego niezbędna jest infrastruktura na najwyższym poziomie.

Na koniec chcielibyśmy wszystkim Czytelnikom życzyć zdrowych, spokojnych, radosnych i przede wszystkim rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, a także Szczęśliwego Nowego Roku!

Tagi: KS ZWAR, szkółka piłkarska, rozgrywki ligowe, zakończenie rozgrywek ligowych


Komentarze użytkowników (0)

Dodaj komentarz
Stalgast
Zgłoś wydarzenie

kredyt
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Którą z kategorii portalu Wiadomości Sąsiedzkich czytasz najczęściej?

Wiadomości
Artykuły
Historia
Sport
Kultura
Szkolne wieści
Zobacz wyniki
Kurek Foto

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń