WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Piątek, 19 października 2018 r.
Imieniny obchodzą: Piotra, Michała, Ziemowita

PKS Victoria Zerzeń: Rośniemy w siłę!!!

Oskar Murawski Prezes PKS Victoria Zerzeń  |  22 marca 2018

PKS Victoria Zerzeń: Rośniemy w siłę!!!

W 2018 roku PKS Victoria Zerzeń nie zwalnia tempa! Po „luźniejszym” ze względu na ferie styczniu przyszedł luty – miesiąc ciężkiej pracy, przygotowań do rundy wiosennej, kolejnych turniejów z cyklu Victoria CUP oraz wdrażania nowych projektów i pomysłów, o których będziemy pisali w kolejnych numerach :-).

Ale może po kolei. Już 1 lutego, w czwartek, odbył się nabór do nowej drużyny klubu, czyli rocznika 2000/01/02/03. Na mecz testowy rozgrywany przy ul. Halnej przyszło ponad 20 zawodników chcących spróbować swoich sił. Po próbnym treningu wiedzieliśmy już, że drużyna  „wypaliła” i w poniedziałek 5 lutego odbył się pierwszy poważny trening w klubie. Obecnie zespół trenuje we wtorki o 20:00 na orliku przy ul. Skalnicowej oraz w czwartki o 20:00 na pełnowymiarowym boisku przy ul. Halnej. Cały czas dochodzą nowi zawodnicy, a w planach mamy już pierwsze mecze.

1 lutego odbył się także pierwszy w tym roku trening drużyny seniorów. Zespół wzmocniło kilku ciekawych zawodników, którzy na pewno dodadzą świeżości, ale też zwiększą rywalizację o miejsce w pierwszym składzie. Na wiosnę planujemy pokazać, że wysoka pozycja w tabeli to nie przypadek, w końcu Victoria znaczy zwycięstwo :-).

Żeby drużyna seniorów mogła dobrze funkcjonować, klub musi dbać o szkolenie młodzieży, która w przyszłości będzie mogła zasilić szeregi pierwszego zespołu. Jednym z projektów klubu, który zapewnia drużynom młodzieżowym grę, są turnieje Victoria CUP. W listopadzie i grudniu zorganizowaliśmy zawody dla 6 roczników, w lutym rozegrane zostały kolejne 4! Turnieje stały na wysokim poziomie zarówno sportowym, jak i organizacyjnym, nie przeszkodziła w tym nawet panująca grypa, która niejednokrotnie zmuszała nas do „stanięcia na głowie”. Dziękujemy głównemu sponsorowi turniejów firmie Mediq Group oraz firmom Agueda, JM Data, AGG Sport, oraz Dzielnicy Wawer i dyrekcji szkoły w Falenicy.

Podsumowując, luty był intensywnym dla nas miesiącem, a to dopiero początek ciężkiej pracy, jaka nas czeka w roku 2018. Chcemy rozwijać klub, chcemy, żeby Victoria była znana z dobrego szkolenia dzieci i młodzieży oraz dobrze kojarzona w środowisku piłkarskim i dzielnicy.


Tagi: Victoria zerzeń, klub sportowy


Komentarze użytkowników (0)

Dodaj komentarz
stalgast
Zgłoś wydarzenie

Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Co myślisz o uproszczonych taryfach na 1 i 2 strefę komunikacji miejskiej?

Świetny pomysł! Teraz nie będzie chaosu z 1 i 2 strefą
Jestem bardzo zadowolona/zadowolony z tego pomysłu. Wreszcie jadąc poza Warszawę nie będę musiała/musiał kupować dodatkowego biletu
Nie odczuję różnicy. Podróżuję tylko w obrębie administracyjnym Warszawy
Nie jeżdżę komunikacją miejską
Nie mam zdania
Zobacz wyniki
Kurek Foto

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń