WARSZAWA:   Wesoła - Wawer - Praga Południe - Rembertów

Wybierz wydanie:

Logowanie

automatyczne logowanie
Zarejestruj się    Zapomniałem hasła

Wtorek, 22 maja 2018 r.
Imieniny obchodzą: Julia, Wiesława, Helena

Mistrzowsko!

Zdjęcia i tekst: Magdalena Szmyd  |  18 kwietnia 2018

Zawodniczka Klubu Tenisowego BREAK została wicemistrzynią w grze pojedynczej i mistrzynią w grze podwójnej! Zuzia Szmyd zajęła drugie miejsce w singlu w Mistrzostwach Województwa Młodzików rozegranych na kortach Szkoły Tenisa NET w ostatni weekend marca. Jeszcze lepiej poszło jej w deblu, gdzie grając w parze z Natalią Zalewską zdobyła złoty medal. Obiecująco zaprezentowała się również Marika Caruk (Break), awansując do  ćwierćfinału singla i półfinału debla (w parze z Julią Chodkowską). Gratulacje, dziewczyny!

Zuzia wygrała również cały turniej singlowy WTK5 kadetek (do lat 16) w Break-u, w zaciętym finale pokonując Agnieszkę Żukowską 7:6 6:1. Do półfinału awansowała Agnieszka Olszewska (Break), a gra podwójna to pierwsze miejsce pary Marika Caruk / Zuzia Szmyd.W marcu odbył się ostatni turniej z cyklu Winter Break Cup Tenis 10. W kategorii czerwonej dobrze zaprezentował się Kacper Kołodziejczak (Break), awansując z fazy grupowej do finałowej. Jeszcze lepiej poradził sobie jego starszy brat Olek (Break), występujący w grupie pomarańczowej. Dotarł do finału, wygrywając po drodze wszystkie swoje mecze. Brawo, chłopaki, i gratulacje dla wszystkich młodych tenisistów, którzy wzięli udział w rozgrywkach. Zapraszamy na kolejne turnieje z cyklu tTenis 10.

Tradycyjnie w „garncowym” miesiącu został zorganizowany w Break-u singlowy turniej trenerów i przyjaciół związanych z Klubem. Najlepszym spośród dziewięciu graczy okazał się trener Michał, będący w fantastycznej formie. Wygrał wszystkie swoje pojedynki, zwyciężył w finale ze swoim młodszym bratem Pawłem i zdobył tytuł mistrza 2018 roku. Niezwykłe i godne podkreślenia jest to, że trenerzy Break-a, którzy pracują dzień w dzień po kilka godzin na korcie, prowadząc treningi z zawodnikami i ucząc gry w tenisa dzieci, młodzież i dorosłych, chcą swój wolny czas spędzać… grając w tenisa. Są żywym przykładem słynnej maksymy Konfucjusza: „Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet jeden dzień w swoim życiu” .

Zdjęcia i szczegółowe wyniki z turniejów oraz aktualności na naszej stronie www.tenisbreak.pl i profilu na fFacebooku Break Klub Tenisowy.

Tagi: Tenis, klub tenisowy warszawa, tenis Break, sukcesy Break


Komentarze użytkowników (0)

Dodaj komentarz
Mośibrody
Zgłoś wydarzenie

Willa Międzylesie
Archiwum wydań drukowanych
 

Nasza ankieta

Czy uważasz, że w Wesołej powinna powstać szkoła ponadpodstawowa?

Tak, koniecznie!
Tak, dzieci będą miały szkołę w swojej najbliższej okolicy
Nie, jest wystarczająco dużo szkół ponadpodstawowych w Warszawie
Nie, do szkół ponadpodstawowych dzieci dostają się na podstawie m.in. wyników z egzaminów. Zanim szkoła zyska renomę i dzieci będą chciały do niej uczęszczać minie dużo czasu.
Zależy jakiego rodzaju byłaby to szkoła średnia
Nie mam zdania
Zobacz wyniki
Kurek Foto

Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter. Wpisz swój adres e-mail:
Zapisz Usuń